Džiaugiasi savo artimųjų dėmesiu ir besąlygiška meile.

2019-06-21, Parengta pagal Silute.lt informaciją
Juknaitiškei Vivai Gaygalas  didžiausias turtas – jos artimieji. Silute.lt nuotr.
Juknaitiškei Vivai Gaygalas didžiausias turtas – jos artimieji. Silute.lt nuotr.
Juknaičiuose gyvenančiai Vivai Gaygalas birželis dovanojo 90-ąjį jubiliejų. Nuostabiai atrodanti senjorė tebežavi savo puikia nuotaika.

Juknaitiškę pasveikino Šilutės rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis.

Jubiliatė pasakojo, kad Lietuvoje gyvena beveik du dešimtmečius. Ji gimė Irkutske, gyveno Jakutijoje. Paklausta, kaip  prabėgo vaikystė, jubiliatė nedaugžodžiavo: „Mano vaikystė buvo labai sunki“. Nors tada Vivos niekas nelepino, tačiau ji baigė mokyklą, o vėliau įgijo ir buhalterės profesiją. Buhaltere dirbo didžiąją dalį savo gyvenimo – net 50 metų. „Aš labai mylėjau savo darbą, o darbas labai mylėjo mane“, – džiugiais prisiminimais dalijosi Viva.

Senjorės anūkės pasakojo, kad ji iki šiol yra labai šviesaus proto, dar ir dabar labai mėgsta spręsti kryžiažodžius.

Viva su vyru Vitoldu susilaukė dukters Tatjanos. Dabar labai džiaugiasi savo artimųjų dėmesiu ir besąlygiška meile. „Labai didžiuojuosi savo šeima, visi yra labai protingi. Mano šeima didelė ir tik dėl jos aš stengiuosi ilgai gyventi. Esu gyva savo šeimos meile“, – atviravo pašnekovė.

Didžiausias Vivos turtas - dukra Tatjana, anūkės Violeta, Viktorija, Virginija, Patricija bei proanūkiai Mantautė, Melika, Vitoldas ir Augustas.


Straipsnio komentarai

..2019-06-21
nu kodėl makaronai? net nereikia nagrinėti visų "sibiro misionierių" lietuvybės reikalų. pastebit dvikalbystes - jeigu meilė su sąlygomis tai būtų ne meilė, o kažkokios prievolės atliekamos taip kad atrodytų taip kaip reikalinga. Niekas nesidžiaugtų dėmesiu kuris yra ne iš artimųjų. Tada jau yra teritorija kai žmonės sekami. Nu kaip šiuo atveju kažkokio "vedėjo" kuris susigalvojo kad jeigu svetimo skausmo nebūna tai ir svetimų švenčių nebūna. Jisai matyt irgi kažkoks artimas dėmėtas dėme-mėsininkas. Nu tame ir esmė kad čia irgi sugalvota šventininkystės kad mūsiškiai šventikai galėtų mūsiškintis savais ir šaudyti į savus. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-06-21
cžv gestapo makaronai Komentaras patinka Komentaras nepatinka