Ramutiškius subūrė spektaklis

2019-06-23, Lijana Jagintavičienė, Ramučių kaimo bendruomenės„Navata“ pirmininkė

Ramutiškiai skubėjo į bendruomenės namus. Čia sulaukta itin gerbiamų svečių, kurie dovanojo įsimintinas akimirkas.

Svečiavosi Žemaičių krašto etnokultūros centro kolektyvas „Lamata“, parodęs skuodiškio autoriaus Edmundo Untulio žemaitišką komediją „Nuosė su apgamu“. Daugelį sužavėjo spektaklis, nes kūrinys atitinka šių dienų aktualijas. Buvo puikiai suprantamas žiūrovams.

Visus labai nudžiugino, kad tarp vaidinančių ir „Lamatos“ vadovė, Ramučių seniūnaitė, bendruomenės tarybos narė Dalia Minkevičienė. Ji atliko Stasės vaidmenį. Stasė – kaimo moteris, visą gyvenimą besiklausanti vyro Juona Ramuoškas (vaidina Valerijonas Krutikovas) užgauliojimų dėl apgamo. Ji gauna gydytojo siuntimą į sanatoriją „gyslų prasivalyti“. Čia ji susitinka su Gene Švilpiene (vaidina Lina Balčiauskienė), kuri Stasę moko, kaip patikti buhalteriui Feliksui Alseikai. Jo vaidmenį atliko Sergėjus Nikonovas. Laiškininkės Zosės Kibildienės vaidmuo atiteko Žavintai Daukšienei.

Pilna salė žiūrovų ir geri atsiliepimai po spektaklio suteikė aktoriams dar daugiau drąsos ir pasitikėjimo savimi. Ramutiškiai džiaugiasi naumiestiškių dovanotomis akimirkomis.

 


Straipsnio komentarai

Seras2019-06-25
Visų pirma , Jūs supainiojote CŽV su" gestapo", kas visiškai neturi nieko bendro nei su teatru ,nei tarpusavyje. Antra: lietuvių kalboje žodis "gaunasi"- nevartojamas ,norint išreikšti [ cituoju jus|"kažkokia ale....atseit....kažkokio proceso..Nu ale gimė kažkas...net jeigu ir negalvoti apie kažkokius..."Citatos pabaiga. Trečia: Geros Jums dienos. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-06-23
cžv gestapo karo teatre taip vadinami "non state actors" vaidina aktorius. gaunasi kažkokia ale "inception". atseit to žodžio vertimas į lietuvių kalbą yra "pradžia" kažkokio proceso, kuriame nėra nei pradžios nei galo. Nu ale gimė kažkas kas jau ir buvo gyvas. Nu jeigu taip pagalvoti tai visi kūdikiai prieš gimsdami būna gyvi ir jau pragyvenę nemažai laiko, net jeigu ir negalvoti apie kažkokius nemirtingumus. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?