„Esame stiprūs, vieningi ir reikalingi“

2019-06-21, Aldona Norbutienė
Paroda sužavėjo renginio dalyvius. Autorės nuotr.
Paroda sužavėjo renginio dalyvius. Autorės nuotr.

Šilutės Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje atidaryta Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos (LPKTS) Šilutės filialo foto dokumentikos paroda „Esame stiprūs, vieningi ir reikalingi“, skirta Gedulo ir Vilties dienai paminėti.

Parodos atidaryme dalyvavo buvę tremtiniai, jų artimieji, bičiuliai, atvyko būrelis gimnazistų. Parodą pristatė jos iniciatorė ir rengėja Aldona Toleikė. Mintimis dalinosi LPKTS Šilutės filialo vadovė Regina Tamošauskienė, apie išgyventą tremtį pasakojo Antanas Mitkus, kiti buvusieji tremtiniai.

Parodoje eksponuojama medžiaga iš LPKTS Šilutės filialo bendruomenės, šiemet švenčiančios savo įkūrimo 30-metį, gyvenimo. Tai fotonuotraukos iš įvairių paminėjimų švenčių, straipsniai spaudoje, šilutiškių tremtinių išleistos prisiminimų ir kitokio pobūdžio knygos. Su šia paroda, eksponuojama viešosios bibliotekos periodikos skaitykloje (I aukštas), galima susipažinti iki liepos 1 d. bibliotekos darbo laiku.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

..2019-06-21
ostapininkų šaika... čia reikalinga turėti omenyje tam kad brexitiniai atsibastėliai "nemeluotų" su tokiomis makaronybėmis jų stogas ir yra taip sugalvotas jeigu jie čia ir dabar ir yra tremtyje. Patys save garbina ir ant rankų nešioja kaip kokie mikimauzai iš multikų. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?