Vyriausybė paskyrė rentą ir patvirtino garantijas kadenciją baigiančiai prezidentei

2019-06-27, socmin.lt

Vyriausybė trečiadienį paskyrė valstybinę rentą kadenciją baigiančiai prezidentei Daliai Grybauskaitei. Remiantis Lietuvos teisės aktais, valstybinė renta kadenciją pabaigusiam valstybės vadovui sudaro 38,79 proc. nuo prezidento darbo užmokesčio „ant popieriaus“.

Skaitine išraiška valstybinė renta sieks beveik 3691 eurą kas mėnesį ir bus mokama iki gyvos galvos. Valstybinė renta kadenciją baigiančiai prezidentei bus pradedama mokėti nuo šių metų liepos 13 dienos.

Ministrų kabinetas taip pat patvirtino kitas garantijas kadenciją baigiančiai šalies vadovei: jai skirtos keturios aptarnaujančio personalo pareigybės Prezidentūroje ir viena transporto priemonė, o Vadovybės apsaugos departamentas  toliau privalės užtikrinti apsaugą.


Straipsnio komentarai

..2019-06-27
bet tame ir esmė kad nėra prasmės knaisiotis išorvelintose istorijose bandant ieškoti tiesos ten kur jos nėra. Nu jūms neišeis demaskuoti laiko kai jūs neturite laiko. Istorija ar orvelinta ar neorvelinta tai kaip mėšlas kur slypi kažkokios karčios mokslo šaknys iš kurių ir išauga ten visokie šilai karčiamoms statyti, ostapininkų kėdėms kalti ar lobiams slėpti ar krematoriumams kūrybiškai kūrenti, lygiai tas pats ir su žydinčios neužmirštuolės ar invzinėmis sakuromis ar bet kokiais kitais užgavėnių spektakliais. Nu taip ir sugalvota kad tai ir yra mėšlas po kurį niekas kitas ir nesiknis tik akla višta. Jie kai naudoja tą mėšlą jau užsiima kažkokiais sodinimais, sėjimais, trešimais, tt. Nu taip jums smirdi kažkas, bet tai tuo pačiu ir ale lakmuso popierėlis, kuris parodo kuris savas į kurį reikia kreipti kažkokį kitokį dėmesį šaudant. Matančios vištos ir mėšlo aklai neknisa. Nueina kaip į šaldytuvą ir pasiema tiek kiek reikalinga. Nu paimkit tą mūsiški ūsuotą alibabą. Jeigu tikėti jo biografijomis jisai atseit irgi tuo metu dirbo filharmonijoje kai ir šita alibaba dirbo. Nu taip ir sukonstruota istorija kuri paramstyta viena kitų snarglinomis rankomis kurios viena kita plauna. Tai ir yra elementarios rakštisteinininkystės operacijos kur gerų ketinimų keliai grindžiami nuoširdžiais jehovos liudininkų parodymais. Tais laikais niekas nebuvo girdėjęs apie jokius balčyčius ar grybauskaites jokiose filharmonijose. Jie aiškina tarsi ta kultūra buvo kažkas tai tokio labai sovietiniais laikais. Buvo kažkas panašaus kaip dabar šiaurės korėjoje. Pažiūrėkit youtube kaip ten baisiai tie vaikai išmuštruojami. Nu yra tie patys NKVDistiniai gyvuliai. Tik dabar vaidina kažkokius aristokratus atseit užsitarnavo komunizmą.. Bet aš nekalbu apie grybauskaitę kurios greičiausiai čia nei kvapo nebuvo. Čia labiau akmenys į ūsuoto darželį. Balcytis lygtais buvo. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-06-27
matot kaip įdomiai išsireikšta "iki gyvos galvos", tarsi čia nuosprendis kažkokios brexit imperijos kolonijos importiniam atgimėliui. Nu vienas iš nusikaltėlių kuris irgi buvo atmeilutytintas pasinaudojant juodais diržais ir geležiniais kumščiais. Matot nėra paaiškinta iki kieno gyvos galvos ta renta bus mokama. Nu yra daug visokių neaiškumu dėl galingai plunksnuotų Cyrano de Bergerac pajėgumų, kas šiais laikais apdainuojama per visokius avatarus, teletubius, being john malkovich, tt. Nu pati grybauskaitė nors ir labai stengiasi jai nesigauna net atrodyti įtikinamai, kad jinai moka bendrauti. Nu nebent tai yra dalis personažo. Ale boratas. Tada viskas dar sudėtingiau. Jinai dažnai save pastato į nepavydėtinas situacijas, kur atrodo kaip Lloyd Christmas iš filmo bukė, bukas, bukesnis, bukiausias, bukevičius, tt. Tad apsauga šiuo atveju tarnauja jau kitoje amplua. Kažkas panašaus į sanitarus gegučių lizduose. Nu tai šiltos darbo vietos kažkokiems kedžiams, nes vargu ar jinai čia kažkuo užsiiminės pasibaigus šitai rolei. Įlis į būdą kaip jos tovariščius obongo ir kalės "ramybėje". Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kiek per mėnesį išleidžiate degalams?