10 metų pareigūne dirbusi teisiamoji prieglobstį rado Savivaldybėje

2019-06-30, „Šilokarčemos“ informacija
Įtariama, kad būdama pareigūne V. Lotužienė žinojo, jog vienoje parduotuvėje parduodamuose maisto papilduose yra nelegalios dopingo medžiagos.
Įtariama, kad būdama pareigūne V. Lotužienė žinojo, jog vienoje parduotuvėje parduodamuose maisto papilduose yra nelegalios dopingo medžiagos.

Buvusi Šilutės policijos tyrėja Vaida Lotužienė jau mindo Klaipėdos teismo slenkstį. Ji iš nemalonumų sukusi savo sūnėną, dabar į juos papuolė pati. Moteris jau nebėra policijos pareigūnė. Šiuo metu ji įsidarbinusi Šilutės rajono savivaldybėje.

10 metų policijoje dirbusi V. Lotužienė teisiama už tai, kad, žinodama apie atliekamą ikiteisminį tyrimą dėl dopingo medžiagų platinimo ir dėl to planuojamus patikrinimus, apie tai pranešdavo sesers sūnui.

Įtariama, kad būdama pareigūne ji žinojo, jog vienoje parduotuvėje parduodamuose maisto papilduose yra nelegalios dopingo medžiagos. Taip pat įtariama, kad čia dirbo teisiamosios sūnėnas. Ikiteisminį tyrimą pradėję pareigūnai planuodavo atlikti patikrinimą parduotuvėje. Tačiau V. Lotužienė  giminaitį apie tai perspėdavo. Tai padaryta keturis kartus.

Klaipėdos apygardos prokuratūros atstovė spaudai Ignė Rotautaitė  laidai „Reporteris“ teigė, kad informacija buvo perduodama įvairiais būdais – pasinaudojant vyro mobiliuoju telefonu, pačiai susitikus, pasinaudojant vyru.

Įtariamoji, nutekinusi informaciją, dirbo tame pačiame skyriuje kaip kolegos, kurie galimo dopingo ieškojo parduotuvėje. Pasak I. Rotautaitės, buvo kartą parduotuvė visiškai uždaryta, o kitu metu dėl kitų priežasčių neatlikti pareigūnų veiksmai.

Ikiteisminis tyrimas, apie kurį buvusi pareigūnė informavo sesers sūnų, pradėtas praėjusių metų liepos 19 dieną. Nepavyko surinkti duomenų apie draudžiamų preparatų platinimą, jis nutrauktas.

Tačiau į teisiamųjų suolą sėdo pati V. Lotužienė. Ji teisiama dėl piktnaudžiavimo tarnyba ir ikiteisminio tyrimo atskleidimu. Teisiamoji teisme dar savo parodymų nedavė. Ji atsisakė komentuoti. Jos advokatė Irma Grikšelienė - taip pat, mat jos klientė nesuteikė įgaliojimų tai daryti.

Šilutės rajono policijos komisariato viršininkas Artūras Mikalauskas teigė, kad V. Lotužienė komisariate nebedirba nuo šių metų sausio 2 dienos. Atleista pačiai prašant.

Ji šiuo metu dirba Šilutės rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriuje. Priimta laikinam darbui su ilgalaikiais bedarbiais.

Skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis teigė, kad darbuotoja teigė, jog viskas gerai.


Straipsnio komentarai

To.. 2019-07-15
Ne nū tu visai durnas.,ar tik tokiu apsimeti Komentaras patinka Komentaras nepatinka
geras būdas 2019-07-04
tai taip juk visa prieglobtį rasi tik prie aukštų pareigūnų tai yra klerkų juk kuo daugiau šššššššš krauni ant savų tuo didesnę kėdė gaunį valdžioj Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Lot2019-07-02
savo noru prevenciškai (pačiai prašant) priimta Lentpjūvės kontoros Socperėjimo skyriun laikinam (iki absoliučiai sutvirtinant politpasitikėjimo močius) darbui kvalifikuotai instruktujant ilgalaikius bedarbius aktualiais saugaus piktnaudžiavimo žole (t.t. preparuotu granulatu) ir jos kvaišiais pakaitalais už duonpinigius klausimais. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
.. to Olga2019-07-02
nieko jinai neperdavinėjo. greičiausiai jos nebuvo šilutėje nei kvapo. čia klausimas yra apie 10 metų algų kurias greičiausiai kažkas dėdavosi į kišenę. Gali būti kad net tas sūnėnas, kurio kaip operatyvinio darbuotojo užduotis ir buvo užsiimti tiekimu ir logistika aprūpinant dislokuotus cžv gestapo smogikus mėsinių buliukų preparatais. Nu o jam atlygis tai kelios algos suorganizuotos per operatyvinės veiklos kanalus.. Bet tai tik einamosios išlaidos - kišenpinigiai, ledams, saldainiams, tt. Tad čia irgi viena iš didelių priežąsčių dėl ko cžv gestapui taip svarbu buvo įdiegti ir įkalti į žmonių sąmoningumą kažkokias naujas sanpratas apie "encounters of the third kind" - visokius obuolius graužiančius raulius kurie jeigu reikia paima ir pavirsta į plaštakes. Čia kalba eina apie "unisex" vardus ir pavardes. Tad šita byla tarnauja kad užpildyti kažkokią skylę skęstančio laivo istorijoje su makulatūromis. Graužinieniniai klientai senai nuplukdyti ten kur reikalinga, senai išsilaipino, laivas tyčia skandinamas, kad susidegintų tiltai, reikalinga tik išlošti laiko. Negalima nepažiūrėti į šitą istoriją kaip į gerą pavyzdį apie tai kaip kažkokie nugalėtojai rašo istoriją. Kadangi nugalėtojų neteisiama vadinasi čia ir nėra teismas. Nu įsivaizduok vaikai žaidžia "namus" nors jie ir taip yra namuose. Jiems kažkas labai neaišku apie "namus", todėl jie patys naudodami tokius metodus kiek leidžia jų galvelės bando suprasti kaip jie čia turi išgyventi prie tokios durnyninės santvarkos. Tai visiškai nežaidimai. Visos valstybės, karinės, operatyvinės paslaptys tt ir yra suorganizuotos kad informacija yra slapta tol kol jinai nepatampa "slapta informacija", kuriai kad saugoti reikalinga kurti darbo vietas saugumiečiams. Pažiūrėk į lietuvoje įsikerojusio kažkokios nutylėtos valstybės saugumo departamento naujus pilaitinius rūmus pilaitėje. Turbūt kokį 50 kartų didesni negu KGB centrinis štabas sovietiniais laikais. Ir šie laikai tai stebuklingi laikai, kur visur kompiuteriai, kameros, 5G, automatizacija, robotai, biometrija, tt. Kodėl tas pastatas kryžiaus formos? Kas čia per kryžiuočiai? Iš kur? ko jiems reikia? Viskas slapta, nes jie negali ir nenori atsakinėti meluojančiai. Jie gali tik balansuoti ant kažkokių įtampų kurios egzistuoja tik pas jus tarp jūsų kalboje kerojančių dviprasmybių. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Olga2019-07-02
jeigu žmogus banditams perdavinėjo slaptą informaciją apie reidus, tai tokio žmogaus vieta kaliūzėje o ne valdžioje!!!!!!!!!!! Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Rot 2019-07-01
atsija ne nuo burnos raudonio parein. Alia I nuo mullermelno nusipelnymo, prasipel nimo, užsi pelėj į mo re pelais įsipelint rotto rėmeniui. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
.. to klausimas2019-07-01
tame ir esmė kad čia kalba eina ne narkotikus, bet medžiagos kurios yra prilyginamos narkotinėms. steroidiniai, hormoniniai, anaboliniai, medicininiai preparatai skirti gydyti visokiems dievų miško klipatoms, distrofikams, nudegimams, alergijoms, tt.. Tame ir esmė kad niekas jokių šilo karčiamos klipatų karčiamų kailių negydo kitaip negu krematoriumų krosnių šiluminėmis terapijomis. Tačiau kaip bebūtų keista gatvėmis bėgioja gaujomis vyrukai iš liemens ir stuomens, tarsi būtų atgimėliai iš kažkokių mėsinių buliūkų fermų, kur juos stebuklingai ir būtų kas pripumpavęs mėsų ir raumenų. Bet tame ir esmė kad į steroidus irgi reikalinga žiūrėti kaip į karinės apgaulės atributus. Net jeigu ir vartoja ir sportuoja, tai negalima susiprasti kad prisipumpavo dėl to kad vartojo ir sportavo. Jeigu jau kalba eina apie kažkokias kalančias kalinčias kales tai pagalvokit apie pitbulius, angliškus buldogus ir kitas taip vadinamų kovinių šunų veisles. Jie kažkaip nesitreniruoja visiškai o pripumpuoti raumenų tarsi būtų kažkokie atgimėliai skirti statyti perėjas į šviesių vaivorykščių atgimimo rytojų.
tame ir esmė kad čia ir yra ne byla bet kažkoks viešnamių ryšininkų spektakliukas, kad sukurti kažkokį įtempto įspūdžio įtampą ir matuoti jūsų smurtinį ar nesmurtinį pasipriešinimą (varžą) pavaizduotai korupcijai, kuri gali būti yra tarsi kažkokia projekcija ar šešėlis kažkokiai korupcijai kuri vyksta iš tiesų. Nu čia tarsi einama išpažinties. Kadangi viskas tokiose rezonansinėse bylose yra išgalvota neaišku kokiais tikslais ir jeigu jūs reaguojate neadekvačiai jūs kažkoks durnelis - zombis. Jūs tas melagis kuris megaujasi kitų nelaimėmis ir pasigriebęs nesamones bėgs ant įsivaizduojamo tilto kad pražūtų kai įgrius į melo upę. Nu tame ir esmė kad neįmanoma reaguoti adekvačiai į nesamones. Tad manau dauguma dėl to net neskaito tokių bulvarinių naujienų, nebent jiems "akistata" su geltonosios spaudos priespauda kažkaip reikalinga. Nu tame ir esmė jeigu jūs skaitote ir žinote kad čia kažkokios nesamonės vadinasi gal tai lakmuso popierėlis kad nustatyti kas čia per daug žino, kam jau laikas greitai pasenti.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
klausimas,2019-07-01
O kuom ji skiriasi nuo tų, kurie gamina, platina narkotikus? Ji žinojo, kad giminaitis platina, pati perspėdavo apie patikrinimą jį, tai vadinasi dalyvavo nusikalstamoje veikloje. Kaip galima asmenį, toleravusį narkotinių medžiagų platinimą, įdarbinti į savivaldybę? Ir darbas policijoje, buvo tik maskuotė nusikalstamai veiklai vykdyti. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
.. to pilietė2019-07-01
tu labai labai klysti. savivaldybės vien jau pavadinimas signalizuoja kažką apie savus. Jeigu tu mūsiškiems buožėms nesi savas vadinasi tu esi tam kad būtum valdomas. Nu savivaldybė tai kažkoks karinis teritorinis cžv gestapo kalėjimo vienetas kuris egzistuoja tam kad būtų valdoma kur savi šaudo į savus. Šis rytas dar tebėra sausio 13-osios rytas. Dar tebevažinėja tankai ir traiško visus. Nu čia tokia petinė retorika perkeltine prasme, bet supranti mintį. Pats pagalvok beveik visi kas dirba ar yra įdarbinti toje savivaldybėje nėra vietiniai. Lygiai ta pati dainų dainelė ir bet kurioje kitoje savivaldybėje, o jeigu eiti toliau tai bet kurioje biudžetinėje įstaigoje, bet kurioje valstybos tarnyboje, bet kokioje viešoje įstaigoje. Bet čia dar ne viskas. Visi tie buožės turi dar susikūrę ir profesines sąjungas kad gintų jų interesus nuo juos nuo jų pačių diegiamos neteisybės. Jie gi ir yra valstybė. Čia yra durnynų durnynas, bet čia tai dar ne viskas. Visos tos profesinės sąjungos yra susijungusios į kažkokią super "uber alles" profesinę sąjungą: Lietuvos valstybės tarnautojų, biudžetinių ir viešųjų įstaigų darbuotojų profesinė sąjunga. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
pilietė2019-07-01
Be darbiai,nusikaltėliai,bomžai,visi darbinkitės savivaldybėj,ten visus priima Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-07-01
Nu ką reiškia širdingai sukaltos šunybės kai kalės kalendamos dantimis kaldamos drąsiai kėdes kali cžv kalėjimų būdose su euroremontais? Tame ir esmė kad su poligraf poligrafovičiais yra visai kiti reikalai. Nes jie kaip kokie "vor v zakone" gali meluoti ir važiuoti per tiltus, nebijodami kad tie tiltai sugrius. Tai yra įstatymiškai reglamentuota ir sankcionuota karinių operatyvininkų veikla. Nu kaip bepažiūrėsi į tai būsi suklydęs. Tad iš tos pusės čia kaip ir paaiškinimas iš kur pas poligraf poligrafovičius tos super galios, kad jie žino kada jūs meluojate, tarsi jie skaito jūsų mintis. Tame ir esmė kad visa informacinės visuomenės santvarka ir yra taip sugalvota kad nesvarbu kas sklinda iš jūsų burnos - tai ir yra melagystės. Nesvarbu net jeigu jūs ir profesorius ar nobelio premijos laureatas. Jūs tik beraštis patvorinis kuris vaidina tokią rolę ant karinio teatro scenos. Kiti visai reikalai kai kamuolinių gaujos poligraf poligrafovičiai žino tai ką jūs darėte praeitą, užpraeitą ar bet kokią kitą vasarą. Dar kiti reikalai kai kamuolinių gaujos poligraf poligrafovičiai žino ateitį. Čia yra ne visai stebuklai. Čia labiau kalba eina apie istorijos klastojimą tam kad jinai tarnautų kaip bėgiai keliauti laiku atgal į ateitį. Nu įsivaizduokit kad tai kas jums atrodo kaip istorija kuri atsitiko yra kažkoks planas, kuris dar tik vykdomas. Dar sudėtingiau jeigu tikros istorijos kažkokie motyvai panaudojama tarsi kažkokios gairės. Paimkit vieną iš pavyzdžių iš mums mūsiškių grūdamos į gerklę istorijos, kuri akivaizdžiai suklastota, todėl mes ir nepaspringome dar su ja. Prisimenate tas vizas į japoniją, kurios atseit išgelbėjo kažkokius žmones nuo nacių. Ir čia kalbama apie tuos laikus kai vizos nieko nereikšdavo. Net jeigu rimtai pažiūrėsit į bet kokį tokios kelionės maršrutą. Čia panašiai kaip su gandžiais ir kalenbachais, bet kalba eina apie tas visas japonijos vizas greitai svastikose besisukantiems sakurininkams. Čia tarsi paruošta kažkokia pagalvė, kur žydinčios sakuros gali bet kada išsiimti vizą ir bėgti suktis gegutės lizdų į japoniją. Nu kažkas panašiai ką jie pademonstravo su Assange ir ekvadoro ambasada, snowdenu ar chodorkovskiu rusijoje. Assange išlindo iš tos būdos tiktai tada kai buvo saugu išlysti. Niekas jo neišrūkino. Turint omenyje visus londono požemius tai čia neaišku ar jisai toje ambasadoje negyveno laisviau negu prieš tai kai pradėjo "kalėti".
Nu paimkit šilutės "istoriją". Pats gražiausiais ir didžiausias pastatas tai yra kalėjimas. Su aukštomis lubomis ir dideliais langais. Tarsi čia ką betarsi ar ką bepatarsi vis tiek atsiremsi į malūno sienas maištavimams.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-06-30
atkreipkite dėmesį irgi į pavardę "rotautaitė". Čia irgi kažkoks pseudonimas matyt nuo barbaristinio žodžio "rot". Kažkoks frontas ant tiek supuvęs iki raudonumo kad net neraudonuoja. Rutuliniai Poligraf poligrafovičiai. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-06-30
greičiausiai viskas atvirkščiai. viskas iš kruvinų pirštų išlaužta bandant sudaryti įspūdį kad egzistuoja kažkokia policija kurie iš tikrųjų užsiima kažkokiais tyrimais. matot paprastai kai rašo apie nusikaltimus įtariamųjų ar nuteistųjų pavardės nebūna minimos. vadinasi čia tos taip vadinamos rezonansinės bylos, kur brexit imperija tiekia "nusikaltėlius" į savo kolonijas. Nu čia viešinama kažkokie raudonųjų ir žydrųjų žibintų kvartalų viešnamių ryšininkų ryšiai. Jeigu ne grybauskaitės ir ne guogos kažkokios plėšikaujančios mergos būtų nuogos. Negalima atmesti kad čia net ne moteris, bet kažkoks raulio brolis ar pusbrolis. Nu gal net atlikdavo ir sūnėno vaidmenį tuo pačiu. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Oh2019-06-30
savivaldybė kaip visada viską susirinka kas atlieka. Išmetė iš darbo? Pagavo sukčiaujant? Laukia keleri metai kaliūzėje? Pirmyn į Šilutės savivaldybę, ten tave priims Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar skiepysitės vakcina nuo COVID-19?