Laisvųjų agentų vasaros krepšinio lyga Šilutėje sudomino ir amerikiečius

2019-06-28, Sergėjus GVILDYS
Renginio organizatorius „Šilutės“ krepšinio komandos vyr. treneris L. Eglinskas įdėmiai seka kiekvieno krepšininko žaidimą ir pasižymi savo užrašuose. S. Gvildžio nuotr.
Renginio organizatorius „Šilutės“ krepšinio komandos vyr. treneris L. Eglinskas įdėmiai seka kiekvieno krepšininko žaidimą ir pasižymi savo užrašuose. S. Gvildžio nuotr.

Kol krepšininkai atostogauja ar žaidžia rinktinėse, šilutiškis krepšinio specialistas Laimonas Eglinskas jau antrus metus rengia vasaros stovyklą krepšininkams, kurie ieško komandos.

Dvidešimt penktoji šių metų savaitė padovanojo krepšinio gerbėjams įdomų renginį. Nenuilstantis „Šilutės“ krepšinio komandos treneris L. Eglinskas suorganizavo laisvųjų agentų vasaros krepšinio lygą. Tai renginys, skirtas jauniems ir perspektyviems krepšininkams pasitreniruoti ir parodyti save treneriams.

Susidomėjimo renginys sulaukė ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užjūrio. Stovykloje dalyvauja šeši amerikiečiai. Be laisvųjų agentų, aikštelėje pluša ir „Šilutės“ krepšininkai Rokas Nikitinas, broliai Dovydas ir Tautvydas Rimkai, patyręs krepšininkas Deividas Dulkys. Krepšinio specialisto Roberto Kuncaičio nuomone, tai puiki galimybė krepšininkams už 100 eurų startinį mokestį gauti net keturių trenerių pamokas. Taip pat susirasti komandą artėjančiam krepšinio sezonui.

Atvykusių krepšininkų apgyvendinimą padėjo organizuoti svečių namų „Villa Verdainė“ savininkai Virginija ir Ginidijus Budrikiai, kurie ne vienerius metus prisideda prie „Šilutės“ krepšinio paramos. Be L. Eglinsko, salėje su jaunaisiais krepšininkais plušėjo ir jo asistentas komandoje Kęstutis Mačijauskas. Taip pat treneriams talkino ir buvęs „Šilutės“ krepšinio komandos žaidėjas Paulius Malašauskas. Praėjusį sezoną Paulius treniravo vaikus Kinijoje. Darbo sąlygos sudarytos puikios, todėl ir ateinančiame sezone vėl išvyksta į šią šalį. Treneris Arnoldas Kuncaitis taip pat mielai dalinosi savo pamokomis. Jis praėjusį sezoną dirbo Islandijoje, kur treniravo moterų krepšinio komandą.

Pagal „Hummel“ laisvųjų agentų vasaros krepšinio lygos reglamentą užsiregistravę krepšininkai buvo suskirstyti į komandas. O treniruotės prasidėdavo nuo 10 val. Pagal tvarkaraštį iš ryto vyko pusantros valandos trukmės bendra įgūdžių treniruotė. Po to žaidėjai treniravosi komandose po dvi valandas. Vakare krepšininkų komandos žaidė tarpusavio rungtynes, kurias krepšinio gerbėjai galėjo stebėti nemokamai.

Ketvirtadienį įvyko šio krepšinio renginio žvaigždžių diena ir finalinės rungtynės. Žaidėjai varžėsi dėjimų, slalomo ir metimų konkursuose. Antrus metus iš eilės organizuojamas krepšininkų „turgus“ sudomino ir kitų komandų trenerius. Sporto salėje apsilankė nacionalinėje krepšinio lygoje rungtyniaujančių Palangos „Kuršių“ ir Mažeikių „Erelių“ treneriai. Ar juos sudomino krepšininkai, šie krepšinio specialistai neatskleidžia. Šilutės komandos trenerių štabas konkrečiai nekomentavo, bet pasidžiaugė, kad galinčių žaisti L. Eglinsko komandoje yra. Gali būti, kad po šio renginio pamario krepšinio ekipa įsigys naują žaidėją. Šiuo metu komanda sutartis turi su šešiais krepšininkais. Tai senbuviai Tautvydas Rimkus, Rokas Nikitinas, Paulius Poška, Paulius Gvazdaitis, Andrius Gaidys ir naujokas 203 cm ūgio puolėjas Tomas Butrimas.


Straipsnio komentarai

.. to štiš2019-06-28
kalba eina ne apie tai kokias karves lipdo ne šventieji, bet apie šventų karvių garbėtroškinių paradų įtaką žmonėms. Čia jau kalba eina apie vaikus. Nu ale lietuvoje krepšinis tai atseit religija. Nu sporto salės tai bažnyčios. Įsuktas toks naujos kartos gegutės lizdas pasinaudojant sena infrastruktūra. Bet tame ir esmė kad viskas važiuoja tarsi dar tebėra sovietinė lietuva ir tas krepšinis kažkaip čia labai įdomus žmonėms, kuriems reikalinga bet koks "identiteto" šiaudas už kurio būtų galima griebtis. Iš tikrųjų dabar jau aikivaizdžiai patys spaudo patys gaudo, o visiems aiškina kokie jie nusipelnę visai žmonijai. Nu sysioja visiems ant kojų ir aiškina kad čia lietūs. Tame ir esmė kad viskas kas liečia sportą jau buvo bendros šalto karo biologinių ginklų operacijos. Tad nėra nei vieno lietuvio tarp tų garbinamų didžiavyrių dėvinčių didelių išmierų gražulio treningines kelnes. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
štiš2019-06-28
Terbakrauskių pūslės mėtymas į kiaurą krepšį kaimyno karvėms įtakos neturi. Kai kas iš to daro politiką, kai kas pinigus. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-06-28
tarp kitko nei vienas iš tų 6 "amerikiečių" nėra amerikietis, kaip ir nei vienas iš likusių "lietuvių" nėra lietuvis. Nu čia nesvarbu kaip pažiūrėsi. Galima sakyti jie pasaulio piliečiai. Kažkokio kito vaivorykščių pasaulio kur žaidimas su kamuoliuku skaitosi kaip gerai apmokamas darbas, nes jie taip nusprendė. Nu kažkas panašaus kaip mokyklos kieme kad huliganai iš mažesnių ir silnesnių vaikų atiminėja pinigus, ir ne vien todėl kad jie didesni ir stipresni. Čia tik taškuotas "atributas" kad atrodytų kažkas kažkaip. Pinigai irgi nėra jokios blogio šaknys. Kariuomenėje pinigai nieko nereiškia. Tai reiškia kažką tik civiliniame pasaulyje, prieš tą blogį jie ir kariauja ir už tokias medvininkystės paslaugas ir ima pinigus. Nu jeigu mažiau turėsit pinigų būsit mažiau blogi, nes vis tiek nieko nemokate ir nieko nežinote apie tai ką žino visokie paslaptingi kariniai ir valstybiniai smaluoti biudžetininkai. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-06-28
čia kažkas panašaus kaip kad tie natistinio ESesininkų iškrypėliato suvažiavimai per niekad nesibaigiančias NATO pratybas tik kas liečia kamuolinių gaujas šiek tiek kitaip sukonstruotas stogas pasinaudojant galingų plunksnuočių kriptologija, gerų ketinimų protokolais išklotais drąsiaisiais keliais, tt. Pažiūrėkit kas per pavardės. Tarsi skaitytum stribinės akistatos 5 puslapį apie kažkokias kličkas kur gerai organizuoti mafiozai save prasivardžiuodavo. Tarsi lašas po lašo maištavo maištavo prieš akemnų sienas ir susilegalizavo. Tame ir esmė kad visas organizuotas nusikalstamumas ir yra karinės operacijos. Tam ir reikalingos valstybinės ir karinės paslaptys, kad visada būtų pasiruošę nutaikinti bet kokį taikinį ko tik reikalinga taikai. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?