Geros širdies pasieniečiai neliko abejingi stirniuko nelaimei – bėdžius išgelbėtas

2019-07-04
VSAT nuotr.
VSAT nuotr.

Šilutės rajone patruliavę pasieniečiai neliko abejingi stirniuko nelaimei. Vyrai mažylį išgelbėjo ir grąžino mamai.

Apie nuveiktą gerą darbą socialiniame tinkle „Facebook“ pasipasakojo pastys pareigūnai.

„Nuotraukoje – pasienietis Robertas. Drauge su kolega Modestu patruliuodami Šilutės rajone VSAT pareigūnai išvydo kraupų vaizdą: Žiogelių ežero pakrantės šabakštyne įstrigusį stirniuką.

Mažylis murkdėsi dumble, bandė kapstytis iš pakrantės maurų, tačiau jo pastangos buvo bevaisės.

Pasislėpusi iš už krūmų kovą dėl išlikimo stebėjo bėdžiaus mama.

Pasieniečiai negalėjo likti abejingi stirnos jauniklio kančioms: įlipę į dumblą išraizgė apsipynusius augalus ir ištraukė spurdantį mažylį. Netrukus pavargęs, tačiau smagus jis jau liuoksėjo pas mamą“, - socialiniame tinkle paskelbė VSAT.

Greta paviešinta ir nuotrauka, kurioje matosi pasienietis Robertas su ką tik išgelbėtu stirniuku.

lrytas.lt


Straipsnio komentarai

gamta2019-07-05
kaip ta stirniuka istrauke is dumblo? o pasieniecio batai blizga? kiekvienas kuris nors kazkiek domisi gamta zino, kad negalima liesti stirniuko, elniuko, danieliuko, o cia ciupineja, daro nuotraukas reklamai, pasienieciai kelia savo reitingus gyvuno gyvybes kaina, del zmogaus kvapo motina tikrai jo nebemaitins ir nebeprisileis, gyvuna pasienieciai pasmerke mirciai Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Pilietis2019-07-04
Pagarba pasieniečiams ir visiems ,kurie nelieka abejingi ištiktiems bedos Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-07-04
nu šita užgavėninkų karyba kaip bepažiūrėsi vis tiek yra nesuvokiama ir nesuprantama žiūrint į tai kažkaip kitaip negu kad vyksta šaltojo karo MAD (mutual assured destruction) - abipusis susinaikinimas kur "assured" yra žodis kilęs nuo žodžio "ass", panaudojant kažkokius globalinio atšilimo termobranduolinio šilo karšiamos masinimo ginklus. Nu trollinimas yra tik vienas iš žvejybos būdų, ne tik žuvėjų krašte, bet ir visuose kituose tame tarpe smaluotų vikingų ir trolių skandintojų kraštuose. Nu tame ir esmė kad negalima nei taikyti nei netaikyti kažkokias formules ar metodus, tt. Jūs įpratę prie kieto maisto, čia skystas maistas, kurio net nereikia kramtyti. "Visraktis" kuris atrakina visas spynas, nes durys net neužrakintos. Nu toks karas irgi sukasi aplink 88/14 žodžių, nes šitie kryžiuočiai ir labai rūpinasi vaikais, bet labiau iš gyvulininkystės pusės. Bet čia irgi kyšo labai dideli buratinų ragai iš tų jų maišų. Nes kažkaip labai jau daug sergančių visokiomis negaliomis, proto sutrikimais atsilikimais, ankstukai, neišnešiotukai, downing street sindromai, autizmo spektrai, retos ligos, vėžys, tt.. Su retomis ligomis pas daktarų grupuotę tai iš viso anekdotai. Tad su keturiolika žodžių irgi reikalinga suvokti kad tai labai dviprasmiškas sakinys. Nu reikalinga užsitikrinti egzistavimą "mūsų žmonėms" ir ateitį "baltiems vaikams". Matot nesako kad mūsų vaikams, sako baltiems vaikams. Čia iš karto raudona vėliava kad mūsiškiai kabina makaronus. Bet ką reiškia "mūsų žmonės" ir kodėl jie atskirai nuo baltos spalvos vaikų? Supraskit kad jeigu čia lingvistika sukonstruota kažkokių swastiką garbinančių SunTzu karinių strategų ir filosofų tada gal "mūsų" žmonės tai prašviesėję žmonės, kurie paskui save palieka sudegintus tiltus ir estakadas po kuriomis miega aklos baltos varnos. Nu čia užuomina apie dabar paplitusias buožių fizionomijas primenančias buddha statulas pvz mūsų krumpliaratinis daktariukas, aidas venckus, saakašvilis, tt. Nu čia dar turėti kai ką omenyje kai su žaidžia su jumis brexitinės padugnės skaldydamos ir valdydamos pagal flomasterių spalvas. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
.. @ Aha ir Hadis2019-07-04
nu tame irgi jūsų problema, kad netgi jeigu norėčiau vis tiek negaliu sau leisti eiti alaus pirktis nei protinguose rytuose nei kvailuose vakaruose, nei iš ankstyvo ryto kur kažkas dantis rakinėjasi nei iš vėliau kur akis krapštoma. Ir čia nekalbu apie kičines atgimėlių alėjos įstaigas kur įpila ir atneša. Kalbu net apie pigiausio alaus skarbonkę iš maximos ar lidl. Nepamenu kada gėriau alaus. Ant tiek gyvenimo lygis pakilo pas buožes, tiek priskrido juodais biudžetais lakstančių broliškos meilės smaluotvarnių, beraščių einšteinų, terbakrauskių, maitvanagaičių, mūsiškių dienos kaip šventės šventikų, tt bet kažkaip matyt yra išradę kažkokias naujas transporto rūšis kur kol slapta tai ir nesiskaito kaip važiavimas, todėl galvoja ir tepti nereikalinga. Bet tas slaptumas tai kažkoks bėgimas prieš gegutės lizdo tiksėjimo ašmenis. Tarsi kol vietiniai aborigenai supras, susigaudys ir išnagrinės viską bus senai apsišvietę su krematoriumo krosnių švytėjimais.
Nu tame ir esmė su spec tarnybomis kad bet kokia tarnyba ir yra speciali tarnyba, jeigu ta tarnyba specialiai sukurta ar sukurta dėl specialistų. Pvz notarai, antstoliai, draudikai, patarėjai, konsultantai, juristai, tt jau nekalbant apie visokius akivaizdžius karinės tarnybos aferistus kur moko kaip sveikai maitintis, lyderiauti, sportuoti, medituoti, fotografai, švenčių organizatoriai, tt.. Yra pilna tarnybų kur specialistai egzistuoja nors nėra jokios įstaigos kuri tokius specialistus ruoštų. Nu pas juos CV dažnai būna kuriozinių detalių kur koks garbėtroškinių paradų buožė konsultuoja valstybės ir vyriausybės vadovus dar studijuodami aukštosios mokyklos pradiniuose kursuose. Tarsi turi spec galių ir gali užburti tualetinį popierių ir užkerėti jūsų vandenį. Čia va šitie atseit spec tarnybininkai pasieniečiai tai užsimovę citrinliemenes signalizuoja su ryškiomis spalvomis kad nelįsk nutrenks. Bet geltona tik viena iš milijono vaivorykštės spektro spalvų. Kuo tas jų darbas įpatingas? Tai yra kvaili klausimai į kuriuos nebūtina net pradėti bandyti atsakinėti.
Tame ir esmė jeigu jie šneka kad mūsų dienos kaip šventė jie nutyli ką jie veikia naktimis kai jūs miegate. Jeigu bandysit "budėti" tai nesiskaitys kad miegate.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Hadis to Aha2019-07-04
jo, matosi iš ryto nieko ekomentuoja, laukia prie parduotuvės, kol galės pūslę alaus nusipirkti, o grįžęs įkala ir varo kaip už tėvynę.

P.s.: o pasieniečiai tai šaunuoliai!
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Aha2019-07-04
Ar jau atsibudai dvitaški - gestapininke? Matos kad jau kibai į komentarus. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-07-04
cžv gestapininkai vaidina kad negestapininkai. Tame ir yra nuostabaus proto problema kad tai nėra geras darbas. Jie nieko gero nepadarė, nes padarė tai ką turėjo padaryti. Tačiau jeigu panagrinėti nuotrauką tai akivaizdu kad jau peržengė kažkokias drąsių kelėnų padorumo ribas - vietoj to kad gražinti leliuką į laisvę tas leliukas papuolė dar į baisesnius drąsiųjų kelėnų šabakštynus kur turėjo kentėti kančias priverstinoje fotosesijoje tarsi kažkoks trofėjus. Ir čia dar prie motinos akių. Jai irgi kančia. Taip saugo tas sienas tik kažkodėl tų lietuvių nebeliko. Pažiurėkit pvz kamuolinių gaujų komandų sudėtį LKL ar bet kokią kitą lygą la crosse, golfą, skošą, baseballą, amerikietišką futbolą, ledo ritulį, tt.. Nėra nei vieno lietuvio, nors lietuviškų ar lietuviškai skambančių pavardžių yra viena kita pabarstyta. Patys pagalvokit kodėl pagrindinis išeivijos (čia irgi įdomus žodis ir sąvoka) amerikoje spaudos priespaudos instrumentas vadinos "draugas" ale "tovariščius", bet ne ponas, buožė, didikas, dvarininkas, tt. Nu kas liečia "išeivija" tai čia tarsi apibūdinama tik brexit operacijų esama, būta, įsivaizduojama, orvelinta, tt vektoriaus kryptis, ir jeigu tie "išeiviai" važiuoja atbulomis tai turbūt iš tos pusės žiūrint jau vadinasi "ateiviais". Kas liečia "landed gentry" ateivius tai jie visur apipinti legendomis ir istorijomis išlaužtų iš kažkokių laužomų pirštų.
Tad kas liečia sportą ar bet kokią kitą veiklą kur jie naudoja kažkokius gerų ketinimų instrumentus kad keisti vietinius aborigenus su kažkokiais aukso pilnais trojos arkliais. Nu atseit čia jie dirba lietuvos labui kur lietuva išlošia kai jūsų nebūna. Tokia žiauri karybos juoduoju jumoru pagrįsta logika. nes atseit norima padaryti kaip geriau, nors visada gaunasi kaip visada. Bet tada šaukštai po pietų. Ar naujieji "lietuviai" yra geresni negu jūs nėra svarbu. Svarbu kad jūsų nebebus, kad juos teisti kai jie eis į garbėtroškinius paradus per vaivorykštines perėjas apsimovę didelių išmierų gražulio kelnes.
Tad taip kaip sukonstruota demokratijoje trojos arklininkystės operacijos visada lieka kalti patys agresijos taikiniai. Nu valdžia tai išrinktieji kurie vykdo daugumos valią. O kiekvienas vadovas, darbdavys, labdarinio šilko kelininkas, pirmininkas, viešnamių ryšininkas, sponsorius, mecenatas, direktorius, tt ir yra kažkoks išrinktasis kuris atstovauja kažkokius interesus. Vadovaujami žmonės tik dalis intereso. Tad jeigu reikalinga galima prikurti etatų bet kokioje sporto komandoje kur žmonės "dirbs" šiltose vietelėse šildydami suoliukus, poliruodami kamuolius, lygindami kantus rakšluosčiuose, tt. Pažiūrėkit į LKL tenais žaidžia importuoti žmonės net iš kinijų. Tai nereiškia kad jie iš kinijos. Tik dokumentai tokie. Tai ateiviai. Jie lietuviai lietuvoje, kinijoje kinai, rusijoje rusai, tt. Mūsiškiai.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka