Girtas vairuotojas vogtu automobiliu rėžėsi į „Audi“ ir užsidegė

2015-01-28, Stasys BIELSKIS
Girto vairuotojo vairuojamas ,,UAZ
Girto vairuotojo vairuojamas ,,UAZ" kaktomuša rėžėsi į ,,Audi".

Skaudi avarija vėlų sekmadienio, sausio 25-osios, vakarą įvyko maždaug 6-ame kelio Šilutė-Klaipėda kilometre, netoli Lapynų kaimo. Automobilį vairavęs 43-ejų metų E. Š. (pavardė redakcijai žinoma,- aut.pastaba) buvo neblaivus, todėl kai jį stabdė policijos pareigūnai, jis dar labiau padidino greitį ir provėžuotu, slidžiu keliu nurūko Klaipėdos link.

Dviejų pareigūnų ekipažas su įjungtais garso ir šviesos signalais pasileido jam iš paskos.

Bet netikėtai UAZ išvažiavo į priešingo eismo juostą ir kaktomuša susidūrė su „Audi“ automobiliu, kurį vairavo 26-erių metų vaikinas, šalia jo sėdėjo dviem metais jaunesnė mergina. Vaikinas, kaip sakoma, tik per plauką liko gyvas – jo pusėje automobilis buvo labai sumaitotas. Nuo didesnių sužalojimų jaunuolius išgelbėjo laiku išsiskleidusios oro pagalvės. Greitosios medicinos pagalbos medikai abu sužeistuosius išvežė į ligoninę.

Šilutės ligoninės vyriausiojo gydytojo pavaduotojas medicinos reikalams Vytautas Žvirblis „Šilokarčemai“ sakė, kad „Audi“ automobiliu važiavę vaikinas ir mergina patyrė tik kūno sumušimų, jokių pavojų dėl jų gyvybės nėra. O štai UAZ vairuotojas gydomas Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriuje, dėl jo gyvybės kovoja medikai. V. Žvirblio teigimu, šis niekur nedirbantis ir socialiai nedraustas vyriškis į ligoninę buvo atvežtas be sąmonės, su daugybe sumušimų.

Eismo įvykio liudytojai sakė, kad norėdami sustabdyti UAZ automobilį policijos pareigūnai numetė prieš jį taip vadinamąjį „ežį“, todėl transporto priemonė su pradurtomis padangomis tapo nesuvaldoma ir išlėkė į priešpriešinę eismo juostą.

Bet Šilutės rajono policijos komisariato viršininkas Sigitas Mikutavičius „Šilokarčemai“ teigė, kad šita priemonė avarijai jokios įtakos neturėjo – yra nufilmuotas vaizdas, iš kurio matosi, kad eismo įvykiui įtakos turėjo provėžos, didelis greitis ir mašinos nesuvaldymas.

Po smūgio kaktomuša su „Audi“ automobiliu bėglio UAZ nulėkė nuo kelio, virto ant šono ir užsidegė. Iš degančios mašinos sužeistą vairuotoją ištraukė tie patys policijos pareigūnai. Jie teigė, kad vyras buvo neblaivus. Dėl sužeidimų jis išgabentas greitosios pagalbos automobiliu.

Atskubėję ugniagesiai gelbėtojai užgesino degančią transporto priemonę.

Vakar, sausio 26-ąją, Šilutės policija gavo vienos uždarosios akcinės bendrovės, registruotos Cintjoniškių gatvėje, Šilutėje, pareiškimą, jog sekmadienį buvo pavogtas šiai įmonei priklausantis UAZ markės automobilis. Akivaizdu, kad E. Š. turėjo dėl ko bėgti nuo policijos ekipažo – buvo ne tik neblaivus, bet vairavo dar ir vogtą automobilį.

 

 

 


Straipsnio komentarai

Joo2015-01-29
Ką ten viršininkas skiedžia, koks gali būti automobilio valdymas provėžuotame, slidžame kelyje su netikėtai pradurtomis padangomis? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
koks2015-01-29
ten galejo but didelis greitis kad nesuvalde auksciausiai 60 km kazin is kokio nesaugomo garazo ja pavoge sita antikvarijatine masina,sita bolida saugot reikejo kaip savo aki. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?