Pamario jaunučiai - antri

2019-07-05, Medardas Urmulevičius
Lietuvos jaunučių šuolio į aukštį čempionas Vilius Liorencas. Zitos Urmulevičienės nuotrauka
Lietuvos jaunučių šuolio į aukštį čempionas Vilius Liorencas. Zitos Urmulevičienės nuotrauka

Lietuvos jaunučių (14-15 m.) lengvosios atletikos čempionate Gargžduose puikiai pasirodė Šilutės rajono rinktinė (treneriai L. Leikuvienė, A. Urmulevičius, S. Oželis), kuri tarp 30 komandų užėmė II vietą. Pamariškių kraitis – 189 taškai. Nugalėjo Rokiškio komanda – 250 tšk., treti liko švenčioniškiai – 176 tšk.

Švėkšniškis Vilius Liorencas į aukštį iššoko 191 cm ir įvykdė pirmąjį atskyrį. Dar niekas tokio amžiaus šalyje nėra taip aukštai šokęs. Vilius tapo šalies jaunučių šuolio į aukštį varžybų čempionu. Šuolio į tolį varžybose jis pelnė sidabro medalį – 5,94 m. Jo klasės draugas Darius Jurkaitis į aukštį iššoko 160 cm ( V vieta), į tolį nušoko 5,30 m (X v.). Septintokas E. Serapinas šuolio į aukštį varžybose liko dešimtas – 150 cm. Jo bendraamžis T. Žemgulis trišuoliu nušoko 10,81 m (VI v.). Gerai diską metė D. Vaidila – 39,40 m (V v.). Ieties metimo varžybose II vietą užėmė Vilkyčių atstovas M. Ubis – 50,13 m. Marijus pirmą kartą metė ietį už 50 m žymos. Šią rungtį laimėjo buvęs švėkšniškis T. Burauskas – 52,5 m. Barjerinio bėgimo varžybose K. Stankutė pelnė bronzos medalį, 1 500 m bėgęs N. Kuturys finišavo ketvirtas – 5:07,46 min. Ketvirti finišavo ir estafetės (4x100 m) dalyviai - B. Barbuška, D. Juraitis, T. Žemgulis ir V. Liorencas. Pastarasis ir M. Ubis įtraukti kandidatais į Lietuvos jaunučių rinktinę dalyvauti Baltijos šalių lengvosios atletikos mače Estijoje.


Straipsnio komentarai

Zenius Pirmasis2022-04-28
Šaunuolis mūsų Viliukas, šoka tai tolka tak :) Komentaras patinka Komentaras nepatinka
.. @ to ..2019-07-05
tu neklausi nelogiško klausimo, bet tavo protas jau yra kažką "supratęs" apie tai ir tarsi žino atsakymus. Tu net negali pradėti galvoti apie kažkokias kitas kryptis kur viršūnėlės žaidžia kažkokius azartinius žaidimus ir nepriima žaisti šaknelių, kurios turi tupėti aklai po žemėmis kaip kokie žemaičių sindrominiai downing street sindromai. Link kur čia eina kalba: avatarus, teletubius, being john malkovich, westworld, men who stare at goats, tt. Nu yra tiek sporto šakų kur atseit labai populiarios ir labai brangiai kainuojančios, nors nieko įdomaus ir nevyksta. Pvz formula 1. Nu tikrai ne kiekvienas gali sau leisti nuvažiuoti į monaką kad "pasirgti" už savo mėgstamą trandalietą. Čia gi atseit irgi susirenka kažkokie kurie nepėsti ir vien tik tam kad paspoksotų į kažkokius ąsilus su smaluotais trandalietais pralekiančius pro šalį. Tame ir esmė kad negali galvoti kryptingai apie kažką kas yra nežinomo. Kaip aklas gali suprasti spalvas, atspalvius, šešėlius, tt? Kaip galvoji aklieji tas knygas skaito? Ką jie ten supranta iš tų beprasmių žodžių? Čia nekalbu apie akluosius kurie kažkada regėdavo. Kažkas panašaus ir su aklųjų karalystės aklaisiais, kurie gali žiūrėti, bet nemato nieko.
Tad sporto sirgaliai nors ir tiesiai šviesiai automatiškai per dantį traukiami kad jie kažkokie psichiniai ligoniai tuo pačiu yra atvira demokratiška visuomenė, kur visa psichiatrija irgi "serga" petis į petį. Nu įsivaizduok jeigu nežinotum nieko ir nesuprastum ir užmestum akį į kažkokį gegutės lizdą - kaip suprasti kas yra ligonis ir kas yra sirgalius, kurie tais ligoniais rūpinasi, globoja, treniruoja, dresiruoja, muštruoja, smaugia, kala, kalina, tt. Tad nors visas sportas suorganizuotas tarsi kažkoks cirkas ir pramoga - gali ateiti ir praleisti laiką, viskas žymiai sudėtingiau. Nes kai ateisi laikas bus praleidžiamas ir su tavimi.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
to ..2019-07-05
kokia liga serga sirgaliai, laimėjimo atveju klykdami - mes laimėjom, mūsiškiai laimėjo...pralaimėjus - tie patys iškoneveikiami...ne mes pralaimėjom, bet tie žiopliai, asilai pralaimėjo... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
.. to Olga2019-07-05
kodėl "mūsų"? Šneki tarsi jie kažkokia privati nuosavybė. Tarsi jie ne žmonės, bet mūsiškių instrumentai. Ale arkliai hipodromuose. Nu čia atseit dar arkliukai už juos turbūt statymų dar nepriima visokių guogų lažybos bendrovėse? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Olga2019-07-05
Šaunuoliai mūsų sportininkai, pagarba jiems!!!! Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?