Antradienio horoskopas – sausio 27 d.

2015-01-27, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Elnias
Fotolia nuotr. / Elnias

Sveiki gyvi! Ką jums paruošė žvaigždės? Skaitykite ir sužinosite!

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Priversite save sustoti tam, kad pavyktų, svarbiausia, gerai užsidirbti. Tačiau ne visi supras, kokiais keliais vaikščiojate, kad to pasiektumėte. Būsite teisūs, neeikvodami veltui laiko tuščioms kalboms, o atlikdami tai, ko iš jūsų tikisi vadovybė. Jausmų pasaulyje jausitės bejėgiai dėl Veneros, atsidūrusios Žuvų ženkle. Pasistenkite netapti slapto meilės nuotykio auka. 

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Draugai ar kolektyvo nariai didins jūsų galias, todėl neabejodami imkitės komandinės veiklos. Vakare nepraleisite progos kitų pamokyti ar jiems papamokslauti. Turėsite, ką pasakyti, jei atidžiai rinksitės žodžius – antraip jūsų nesupras ar net pasakys, kad tai jau šimtus kartų girdėta. O dėl jūsų ženklo valdovės viešnagės vandens ženkle, kelias savaitės būsite mylimi ir laukiami tarp draugų. 

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Nepaisant noro kuo ilgiau pasilikti sapnų karalystėje, imsitės veiklos ir savo dienos prioritetu nustatysite darbą bei profesines pergales. Savo pastangų dėka čia daug atliksite, jei susilaikysite nuo kalbų. Vakarop noriai įniksite į sudėtingas problemas ir jas gliaudysite lyg riešutus. Venera, šiandien pakeitusi ženklą, turės teigiamos įtakos jūsų karjerai dėl aukštesnes pareigas užimančių asmenų.

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien jums svarbu būti čia ir dabar, o dar - savo optimizmu užkrėsti komandos narius. Tačiau kai kurie iš jūsų gali pasiklysti, nusprendę kaišioti nosį (ir liežuvį) ne į savo reikalus. To išvengę, gausite visą įmanomą partnerių pagalbą. Be to, jausmų planeta įžengia į Žuvis, suteikdama jums galimybę pakilti virš realybės ir būti apdovanotiems tų, kurie toli, jausmais. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Dirbsite daug, nevengdami vežti visą sunkiąją vežimo dalį patys. Savo dalią palengvintumėte pasitikėdami kitais. Popietę nemalonios naujienos iš kolegų ar antrosios pusės bus lyg aidas iš praeities. Tačiau joms jūsų palaužti nepavyks. Meilės ir finansų globėja Venera nuo šios dienos dažniau jums primins, kaip svarbu (ir kaip malonu) dalintis materialinėmis ir dvasinėmis gėrybėmis. 

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Žinosite kelius į šios dienos sėkmės traukinį. Tačiau dažniau rūpinsitės ne tuo, kaip jums į jį patekti, bet kaip įlaipinti kitus. Kažin ar kas nors klausysis jūsų rekomendacijų. O kai imsitės darbo, visi beregint susiburs aplink jus. Dėl jausmų planetos vietos priešingoje zodiako pusėje, vienišiai turės smagaus laiko pasidairyti savo jausmų objekto ar net tikrosios antrosios pusės. 

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Mūšio lauke šiandien būkite ne vieni. Antraip pralaimėsite visas kovas. Ir vien savo lėšomis ar resursais toli nenuvažiuosite. Tiesa, dalį jų teks atiduoti kolegoms ir dirbti daugiau nei buvo planuota. Tačiau labiau jaudins ne tai, o atžalų nenoras jūsų išgirsti. Guosite save tuo, kad daug džiaugsmo teikia darbas. Ir taip bus artimiausias savaites, kol Venera viešpataus Žuvų ženkle.  

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jums šiandien svarbu, kuo patogiau įsitaisyti greta kitų asmenų, kad diena taptu malonia. Jūsų veiksmus motyvuos malonumo siekimas, noras išreikšti save arba poreikis pasistengti dėl vaikų. Būsite įžvalgūs, nepaisant to, su namiškiais susitarti anksčiau diskutuota temas gali būti sunku. O malonumų valdovė Venera pasistengs, kad artimiausiu metu jums netrūktų romantikos. 

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jums niekas negresia, jei šiandien atliksite viską lėtai ir nuosekliai. Pagrindinis jūsų energijos šaltinis bus šeima. Nuomonės gali išsiskirti su bet kuo, ką sutiksite virtualioje erdvėje ar kaimynystėje. Įsitikinimas savo poelgių teisumu suteiks prasmės jūsų vakaro veiksmams. Venera Žuvų ženkle ragins jus pagražinti savo namus ir praturtinti šeimos gyvenimą.

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jums nebus sunku žengti koja kojon su dienos ritmu. Skubėsite lėtai, bet vietoje nestovėsite. Jus motyvuos gauta informacija ir susitikimai. Pokalbis apie pinigus gali sumažinti jūsų galias, bet gal šį kartą pagaliau kažkas išsispręs? Juo labiau, kad šiandien žinote, kaip paveikti pašnekovą. Veneros apsilankymas Žuvų ženkle pažada jums malonių pokalbių, susitikimų ir džiugių pažinčių laikotarpį. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Visą dieną jausite poreikį pasimėgauti namų jaukumu ir viskuo, kas skanu, šilta, minkšta, jauku. Tai gali skatinti jus pernelyg išlaidauti dėl namų ir šeimos ar per dažnai daug užkandžiauti. Kita vertus, norėsite pasikalbėti su namiškiais apie tai, kas jums neduoda ramybės ne pirma diena. Jūsų finansų sritį aplankiusi Venera šiek tiek padidins jūsų pajamas ar išlaidas, bet ir negailės jums mažų dovanėlių. 

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Pasikalbėti jums šiandien svarbu, kadangi norite būti išgirsti ir kitų pasiklausyti. Nors tam negailite nei laiko, nei jėgų, labai svarbu neskubėti. Be to, neleiskite trikdomi sapnų, kurie noriai kaišioja nosį į jūsų mintis. Tiesa, pasitarti su draugais ar komandos nariais jums labai svarbu. O dar - Venera jūsų ženkle. Mažiau galvokite apie kitus, o daugiau apie save ir savo grožį.

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?