Tautiška giesmė suvienijo šilutiškius

2019-07-12
Prie Šilutės kultūros centro Tautiškos giesmės giedojimas taip pat subūrė didžiulį būrį šilutiškių. A. Šapronaitienės nuotr.
Prie Šilutės kultūros centro Tautiškos giesmės giedojimas taip pat subūrė didžiulį būrį šilutiškių. A. Šapronaitienės nuotr.

Liepos 6 dieną, lygiai 21 valandą vietos laiku, lietuviai visame pasaulyje giedojo Tautišką giesmę. Tradiciškai suvienijo giedama Tautiška giesmė ir Šilutės krašto gyventojus. Jie giedoti himną rinkosi įvairiose vietose: vieni prie upių, kiti mietelių centruose, treti tai darė savo seniūnijos švenčių metu, ketvirti pasirinko ramų ir atokų kampelį, artimųjų ratą.

Tautiškos giesmės giedojimas visame pasaulyje jau mini 10-metį. Lietuvių bendruomenės visame pasaulyje Valstybės dieną, liepos 6-ąją, vieningai giedoti Tautišką giesmę pakvietė 2009-aisiais Lietuvos buriuotojų surengta „Tūkstantmečio odisėja“, skirta Lietuvos vardo tūkstantmečio minėjimui.

 


Straipsnio komentarai

..2019-07-13
nu kaip šlykštu skaityti tokius straipnius. atseit šilutiškiai buvo susiskaldę, bet vos tik valdančios buožės pašvilpia jie paima ir "susivienija" kaip kokie žydinčios vazonikuose invazinės vyšnios. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?