Į JAV užsidirbti išvykęs šilutiškis tapo didvyriu

2019-07-13

Prieš išvykdamas į Jungtines Amerikos Valstijas per vasarą užsidirbti papildomų pinigų šilutiškis Domantas Kairaitis tikriausiai nė negalvojo, kad jis taps tikru didvyriu ir kad apie tai garsiai kalbės Amerikos žiniasklaida.

Iš Šilutės kilęs 19-metis Domantas vasarai įsidarbino viename Keip Kodo viešbučių.

„19-metis viešbučio darbuotojas atgaivino baseine skendusią 6-metę prancūzę mergytę, kurią iš vandens ištraukė be gyvybės ženklų“, – praneša JAV naujienų portalas boston.cbslocal.com.

Vietos policija pranešė, kad nelaimė įvyko tada, kai mergytė, kartu su jos 13-mečiu broliu ir 14-mečiu pusbroliu plaukiojo baseine. Netrukus pastebėta, kad mergytė neišnyra iš vandens. Mergaitės brolis ir pusbrolis sugebėjo ją iškelti į vandens paviršių.

„Tėvai tuo metu gamino maistą, naudojosi netoliese esančiu griliu, todėl nepastebėjo, kaip įvyko nelaimė“, – teigia policijos atstovas.

Tačiau lietuvis Domantas nutikus nelaimei nė kiek nedvejojo – išgirdęs pagalbos šauksmą ėmėsi veiksmų.

Kaip jis pasakoja portalui boston.cbslocal.com, jis stovėjo viešbučio viduje, kai išgirdo klykiančią moterį ir suprato tik žodį „vaikas“. Mat, kaip praneša portalas, atvykusi prancūzų šeima nemokėjo anglų kalbos.

Nubėgęs prie baseino Domantas nedelsdamas pradėjo daryti dirbtinį kvėpavimą skendusiai mergaitei.

„Dabar jaučiuosi gerai. Bet po įvykio visas drebėjau, buvau labai išsigandęs“, – portalui boston.cbslocal.com pasakojo pats Domantas.

„Kai atsigavo, ji pradėjo verkti, tada ir supratau, kad jai viskas bus gerai“, – pridūrė Domantas.

„Labai didžiuojamės vaikino poelgiu. Jis taip pat turėtų savimi didžiuotis“, – pranešė vietos policijos vadovas Stevenas Xiarhos’as.

tv3.lt


Straipsnio komentarai

To dvitaskiui(..) 2019-07-17
A girdi rašytojau jau uzknisai Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-07-14
matot antraštė ir straipsnis nesako kad "šilutiškis" išvyko į JAV iš šilutės ar iš lietuvos. Jisai tik kilęs iš šilutės. Pas jį taip kažkokiuose popieriuose parašyta. Aš pamenu kai prieš daugiau nei 20 metų buvau amerikoje irgi buvau kaip studentas nuvažiavęs į ameriką padirbėti pagal tas apsikeitimo programas. Tai irgi jau buvo "lietuvių" kurie irgi buvo su keisčiausiomis pavardėmis, niekur niekada negirdėtomis, tt. Pvz viena tokia ciocė irgi kartu tame pačiame viešbutyje dirbo. Tokia irgi įdomi pavardė. Ilga. Vos ne kaip su tais kiškio kopūstais. Bet lietuvoje jinai kaip ir vienintelė. Tik brazilijoje dar lygtais tokių pavardžių yra. Na ir jeigu žiūrėti ne pro kiškio kopūstų akinius tai lenkijoje. Bet tame ir esmė kad jinai grįžo ne viena. Dar su kitu pas kurį irgi įdomi pavardi kuris amerikoje atseit buvo ir buvo areštuotas už kažkokius nusikaltimus tą vasarą. Bet tame ir esmė kad negalima galvoti kad jūs žinote ką jie veikė tą vasarą jeigu tas "areštavimas" sugalvotas kaip stogas. Nu jie čia lietuvoje buvo pagauti nes per krašto apsaugos ministeriją darė kažkokias didžiules aferas. Dėl kažko kas jums skaitosi kaip šiukšlės - griovimo paslaugų ir statybinių atliekų. Apie aferų mastą galima spresti pagal naudojamas LAW-onines kad ginti gyvulinius vagoninkus. Tame ir esmė kad jinai ne tik "dirba" tose rakštisteininėse kompanijose, bet ir visokiuose rūklose ale anglų kalbos mokytoja. Bet jeigu pažiūrėti facebooką tai ten moka ne tik anglų ar lietuvių, bet ir kalbas kuriose viskas eina atbulomis. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-07-14
tame ir esmė kad izraelio ambasada tai nieko bendro neturintis reiškinys su izraeliu, judėjais, žydais, tt. Tai viena iš cžv gestapo "vor zakone" irštvų, kokių čia pilna lietuvoje. Tik kitokia iškaba prie durų pakabinta. Prisimenate kaip tas ambasadorius buvo atvažiavęs į šilutę aplankyti laurų kvartalų? Jisai taip įdomiai pradėjo makaronus kabinti, kad jisai turi irgi kažkokią šilutės istoriją. Ten pas jį kažkokie išorvelintos istorijos istoriniai dokumentai jau yra paruošti kur visas šilutės nekilnojamas turtas priklausydavo žydų bendruomenei. Nepamenu kiek jis ten tų objektų minėjo bet ar tik ne 40 pastatų pagrindinėje gatvėje. Nu pamenate vos atsidarė mūsiškių ambasada iš karto ir maitvanagaitė pradėjo sklaidytis. Tame ir esmė kad visiškai neaišku kaip vyksta tokie reikalai, gal laurų kvartalas ir nepasidavė ir nesumušė rankomis, bet tada rankomis sumušė tauragės raguočiai. Nes atseit maitvanagaitė yra kilusi iš tauragės, nors jos ten nei kvapo nebuvo. Matot todėl ir raguočiai apsidovanojo save tuo prizu "už pagalbą įsitvirtinant lietuvoje". Nu tame ir esmė kad tokių "vor v zakone" tai prigrūsta kiekviena ambasada. Ir jie vykdo karinius projektus. Tam jiems ir reikalingos neliečiamybės. Nu laurų kvartalai jeigu sumušta rankomis tai turbūt kaip kokie prižiūrėtojai. Nu matot šilutė kiek vysto visokių užsienio švogerysčių projektų. Galima forminti kaip tik nori. Traukti per kokius tik nori galus.
Tad kas liečia karaimus tai jugi ir yra istorijos bėgiai paruošti, kur atseit kažkoks vytautas iš didžiosios brexitanijos anglių karalystės juos pasikvietė. Bet čia negalima daryti klaidos su skaldymais į savus ir mūsiškius naudojantis knygomis, popieriais istorija, tt. Matot taip kaip aiškinama apie karaimus yra labai svarbu, kad jie netiki raštu, neskaito knygų, tt. Tarsi jie žino ir naudoja kažką kas yra aukštesnio lygio "išprusimas".
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-07-14
tik negalima kažkaip galvoti jeigu klojami kažkokie raudonų rankų skraidantys kilimai kad susiplanuotų kažkokie atbulomis važiuojantys garbėtroškiniais paradai kad tai yra tepimai kad galima būtų važiuoti ar jūdėti. Matot kaip dažnai lietuvą okupavusi cžv gestapo chunta naudoja visokius keistus lingvistines atgimėlystes ir vaizduotę žadinančius simbolius ir užuominas ale žydėjimai, judėjimai, tt. Viena iš pagrindinių interneto svetainių nušviečiančių drąsos kelio tiesimus buvo pasivadinusi "judejimas.eu". Jų lozungas ir buvo kad ne žodžiais bet darbais jie kažkokią tėvynę myli. Matot pats žodis "tėvynė" jau yra dviprasmybinis ginklas. Neaišku apie kokius tėvus jie kalba. Jeigu tai religinė sąvoka, jų tėvynė yra kaip ta daina apie adresus tarybų sąjungoje, bet teritorija visa visata. Bet tai nereiškia kad tai žydai, judėjai ar mosadai, tt. Matot viena iš judėtojų krypčių ir yra kažkokie karaitai. https://en.wikipedia.org/wiki/Karaite_Judaism Bet tai tik žodžiai. Nėra nei vieno žydo visame izraelyje, visoje JAV, nei vieno žydo nėra UK ar tame pačiame Izraelyje. Lygiai ta pati daina su tomis žydinčiomis bendruomenėmis ir kibbutzais lietuvoje. Tenais nei vieno žydo nėra tarp tų organizuoto nusikalstamumo gruopuočių kurios čia per apgaules buvo panaudotos kad susigražinti visą turtą. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-07-13
reik turėti omenyje kad portugalų kalboje "Šilutė" (si lute) verstusi pažodžiui - "karui taip". Matot tie visi aparteidininkai pietų afrikoje irgi kažkur pasibrexitino kai perestroikos prasidėjo. Toje tarybų sąjungoje tais laikais irgi nesaldu buvo. Visokios diedovščinos. Nu dabar brazilijoje visur favelos ir dievų miestų aparteidai. Gal čia kraustosi su "gerosios patirties" bagažu? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
To... 2019-07-13
Jeigu vadina vatniku, reiškia esi bezmuzglы Komentaras patinka Komentaras nepatinka
***2019-07-13
Gera vaikiną užaugino tėvai. Gali didziuotis Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-07-13
..aš tai Liudvikas XIV,bet visi vadina Vatniku.. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-07-13
ne šilutiškis. kas čia per pavardė "karaitis"? Gal yra kelios šilutės pasaulyje ale kokioje nors japonijos ar korėjos karinėje mūsiškių bazėje? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
įeina2019-07-13
į aptarnaujančio personalo pareigas... Komentaras patinka Komentaras nepatinka