D. Steponkui gali ir nebetekti vadovauti Klaipėdos respublikinei ligoninei?

2019-07-19, „Šilokarčemos“ informacija
Prieš kelias savaites vykusią atranką vadovauti gydymo įstaigai laimėjo Šilutės ligoninės vyriausiasis gydytojas Darius Steponkus.
Prieš kelias savaites vykusią atranką vadovauti gydymo įstaigai laimėjo Šilutės ligoninės vyriausiasis gydytojas Darius Steponkus.

Sveikatos apsaugos ministerija liepos 11-ąją pranešė, kad pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galimo kanclerės Odetos Vitkūnienės interesų konflikto, šiai vykdžius atranką į Respublikinės Klaipėdos ligoninės vadovus. Tyrimas pradėtas ligoninės darbuotojams paskelbus viešą kreipimąsi.

Vidinis tyrimas pradėtas reaguojant į išplatintą Klaipėdos ligoninės darbuotojų kreipimąsi į Vyriausiąją tarnybinės etikos komisiją.

Prieš kelias savaites vykusią atranką vadovauti gydymo įstaigai laimėjo Šilutės ligoninės vyriausiasis gydytojas Darius Steponkus.

Laikinoji ministerijos kanclerė O. Vitkūnienė savo ruožtu buvo atrankos komisijos vadovė, nors jos motina dirba Šilutės ligoninėje. Ji užima ūkio pobūdžio pareigas ir planuoja ten nebedirbti nuo kito mėnesio.

Siekiant išvengti galimo interesų konflikto, O. Vitkūnienė turėjo informuoti ministrą A. Verygą ir nusišalinti. Tuomet būtų buvęs paskirtas kitas žmogus į komisijos pirmininkus.

Konkursą pralaimėjęs Romaldas Sakalauskas dėl atrankos aplinkybių buvo kreipęsis į Specialiųjų tyrimų tarnybą (STT), bet ši nepradėjo tyrimo, nesant konkrečių duomenų apie korupcinio pobūdžio nusikaltimus.

STT persiuntė kreipimąsi VTEK ir sveikatos apsaugos ministrui.


Straipsnio komentarai

šilutiškė2019-07-22
Galiu atsakyti abejojantiems ,tikrai ne esu ta liftinikė ar valytoja (kaip Jūs teigiate) ,bet daug kartų esu pasinaudojusi Šilutės ligoninės teikiamomis paslaugomis ,ypač chirurginio skyriaus ir tikrai be gero vadovo ,tokio rūpestingo kolektyvo ,tvarkos ir švaros skyriuose nepalaikys be to pasižiūrėkite ,kokių jaunų specialistų atėjo į ligoninę ,o jeigu jie būtų girdėję tik blogus arba abejojančius komentarus ,kažin ar tiek būtume sulaukę naujų specialistų. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
To silutiske2019-07-21
Kodėl taip gailiesi? Ar nebūsi ta pati valytoja-liftininke? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
šilutiškė2019-07-21
Aišku,labai būtų gaila mūsų ligoninės labai gero vadovo ir traumotologo-profesonalaus specialisto ,bet prie ko čia ūkio dalyje dirbančios močiutės reikalas .Netikiu ,D.Staponkus turi tiek savigarbos ,kad tikrai nėjo ir neprašė protekcijų pas savo darbuotoją , žemindamas save kaip ligoninės vadovą prieš visus dirbančiuosius , nes tuoj būtų ši žinia pasklidusi tarp dirbančiųjų ir šilutiškių . Deja žmogus savo darbu,savo žiniomis laimėjęs konkursą šiandien turi labai nusivilti esama sistema.Dar kartą sakau labai gaila ,jeigu išeitų ,bet ir norisi ,kad tokiam geram žmogui negadintų gyvenimo ir karjeros kažkokiais nepagrįstais įtarimais.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-07-20
Iš viso lietuvoje tokios pareigybės kaip kancleris neturėtų būti. Nu jos visos tos pareigos yra sukurtos kažkokių raguočių ir pakabintos ant jums nepasiekiamų vaivorykščių snarglių. Čia jau yra kažkokios labai didelės ostapininkų kedžių aferos. Nu patys panagrinėkit kas per fruktai jau kraustosi į šilutę byrėdami nuo obelų kurių nėra, kur nekilnojamas turtas jau forminamas ant visokių ministerijų ir prezidentūrų patarėjų. Nu kaip kad iš hollywoodo filmų apie visokius jasonus bournus ir james bondus kurie išeina į "pensiją" kur išduodamos smaluotų biudžetų suskilusios geldos kad plautis raudonas rankas su senaties terminais ir tada ilgai ir laimingai gyvena atsidarę kokį nors žydinčių gėlių ir vazonikų kioską. Tame ir esmė kad jeigu čia turėjo blizgantis vasiukistanas stovėti prieš 25 metus ne ką blogesnis nei las vegas, o jie tik dabar pasistatė tą jau griuvančią estakadą tai vadinasi ta jų suskilusi gelda yra ant tiek suskilusi, kad nesimato kito geltono kranto žiūrint nuo šio krašto. Nu ji ir yra sukonstruota kaip Sekundės bankas. Tas šūkis "reikia pinigų, pinigų yra" ir buvo signalas apie kažkokius alibabų kuprotų kalnų (gorbačiovo) sezamai atsiverk lobius. CŽV gestapas ir elgėsi kaip kvailas ir kvailesnis, Durnius ir Durnesnis, kurie yra buki, bukesni, bukiausi ir net bukevičiai, tt. CŽVistėliniai Lloyd Christmas (kalėdos tai anglių karalystės išgalvota šventė LLoyd anglinis vardas) ir buvo grinčas kuris pavogė jūsų kalėdas. Jis kai rado tą lagaminą pilną pinigų nenuvežė tiesiai adresu į ten iš kur paėmė MS Swanson (čia irgi reik atkreipti dėmesį į gulbę anglių karalystės simbolį). Nuvažiavo aplinkui į koloradą. Nu tame ir esmė su visa pasaulio turizmo industrija. Ir prie to turėtų prisiskaičiuoti visos kitos lovos: ligoninėse, paliatyvi slauga, durnynai, globos įstaigos, senelių namai, vaikų namai, šeimynos, seimo viešbučiai, tt. Tai ir yra kažkokios niekad nesibaigiančios kalėdos kažkam. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
.. @ Ona2019-07-20
gali būti, jeigu jinai ten dirba tik ant popieriaus rakštisteinų stalčiuose. nu jeigu jos ten niekas nėra matęs ir nėra apie ją niekas girdėjęs. tada nesvarbu koks tai etatas tai ir pasakų sekimo etatas ir sekimo etatas. nu saugumiečių etatas. Kur tu matei kad kanclerių motinos dirbtų valytojomis? Gali būti kad čia ir motina ir dukra viename. Nu kaip filmuose apie daktarų grupuotės blogį ir austin powers. Visas roles įkūnija vienas ir tas pats žmogus. Tame ir esmė su ostapininkų žodininkyste. Ir lietuvoje ir vokietijoje yra kancleriai, bet vokietijoje kancleriai kažkodėl turi žymiai daugiau "svorio" negu kad prezidentai, premjerai ar ministrai. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Ona2019-07-20
Tai valytoja ar liftininkė didelę valdžią turi ligoninėje ???? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-07-19
ar esate girdėję tokį vokišką žodį "Backpfeifengesicht"? Komentaras patinka Komentaras nepatinka