Pakeitė profesija ir tą rekomenduoja visiems

2019-07-19

Benui 33-eri ir jis neseniai tapo grafikos dizaineriu. Anksčiau daugiau nei 10 metų vadybininku dirbęs vaikinas teigia, kad sunkiausia yra tiesiog pasiryžti priimti svarbų ir kartu sunkų sprendimą.

Apie Beno istoriją ir pakalbėsime šiame straipsnyje.

Praėjęs darbas varė depresiją

Finansais Benas, kaip sako pats, niekuomet per daug nesiskundė. Tiesa, jis turėjo didelių rūpesčių dėl motyvacijos darbe – užduotys jam paprasčiausiai varė depresiją.

„Nesupraskite manęs neteisingai – aš nesirgau depresija tiesiogine to žodžio prasme, tačiau man buvo labai nuobodu ir dirbti visiškai nesinorėdavo. Tokio gyvenimo niekam nelinkėčiau, juk ne veltui yra sakoma, kad laimingas esi tik tuomet kai dirbi tikrai mylimą darbą“, - pasakojo Benas.

Persikvalifikuoti nusprendė pamatęs skelbimą internete

Pakeisti profesiją Benas nusprendė tuomet, kai pamatė skelbimą internete. Vaikinas pastebėjo, jog viena mokykla renka pradedančiųjų grafikos dizainerių grupę.

„Aš turėjau nedidelius pagrindus kaip dirbti su tam tikromis grafikos programomis. Tikrai nebuvau ekspertas, tačiau šiek tiek tai mokėjau. Pamačiau skelbimą ir pagalvojau, kad jeigu dabar kažko naujo neišbandysiu tai turbūt nepadarysiu to niekada, Tai man buvo tarsi statymas internetu – ėjau „va bank““,  - sakė Benas.

„Aišku, baimės šiek tiek buvo, nes kursai tikrai nebuvo pigūs, bet juk kas nebando tam niekada ir nenusišypso sėkmė, ar ne taip?“, - retoriškai klausė vyras.

Darbą po kursų rado iškart

Kursai Benui tikrai patiko ir jis buvo vienas stropiausių mokinių grupėje. Iškart po jų Benas susirado apmokamą praktiką, o vėliau toje pačioje įmonėje ir liko dirbti.

„Kažkaip buvo baimės, kaip bus su darbais po kursų, bet viskas buvo tiesiog super. Radau patinkančią praktiką, o dabar toje įmonėje dirbu. Man tai tiesiog puikus variantas“, - sakė Benas.

Vyras taip pat pabrėžė, kad pokyčius rekomenduotų visiems, kurie nepatenkinti savo gyvenimu:

„Kartojau ir kartosiu, kad tiesiog privaloma ieškoti savo laimės Lažybų terminai sako, kad jeigu nebandysi nieko ir nebus. Jeigu darbe nesiseka, tuomet vadinasi, kad turite sugalvoti kažką naujo, kažką kas tiktų jums. Tą rekomenduoju absoliučiai visiems“, - pokalbį baigė Benas.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kiek per mėnesį išleidžiate degalams?