Meras taško mūsų pinigus?

2019-07-25
Darbininkai kloja trinkelėmis šaligatvį šiais metais antrą kartą. „Šilokarčemos“ informacija
Darbininkai kloja trinkelėmis šaligatvį šiais metais antrą kartą. „Šilokarčemos“ informacija

Keisti dalykai vyksta Šilutėje. Nei pridėsi, nei atimsi. Kaip sako konkurentai: „Istorija kartojasi: meras dar kartą privirė, o srėbti ir vėl gali tekti kitiems – mums visiems“.  Rajono valdžia demonstruoja ir neūkiškumą.

Pateikė ieškinį

Virginija Vaivadaitė Visuomenės sveikatos biuro vadovės pareigas ėjo nuo 2008 metų liepos mėnesio. Priekaištų jos darbui kaip ir nebuvo. Praėjusių metų gruodžio 20-ąją moters sulaukė kalėdinės dovanos - mero Vytauto Laurinaičio potvarkio, kuriuo nutraukiama jos darbo sutartis. Taigi, ji buvo atleista. Tada sklido gandai, kad tai padaryta dėl to, kad naująja Visuomenės sveikatos biuro vadove turi tapti dabartinė jos vadovė Kristina Surplė, kuri tuomet buvo Šilutės savivaldybės Viešųjų paslaugų skyriaus darbuotoja, vyriausioji specialistė savivaldybės gydytoja. Tiesa, pastarąsias pareigas ji ėjo be jokio konkurso.

Šių metų vasario 19 V. Vaivadaitė kreipėsi į teismą ir pateikė ieškinį Visuomenės sveikatos biurui ir Šilutės rajono savivaldybei dėl darbo sutarties nutraukimo pripažinimo neteisėtu ir grąžinimo į darbą. Po to Šilutės rajono savivaldybės tarybos posėdžio metu dalis Tarybos narių klausė, kas atsakys ir iš kieno kišenės bus padengta, jei paaiškės, kad meras atliko neteisėtus žingsnius? V. Laurinaitis tada atsakymo taip ir nepateikė.

Atleidimas - neteisėtas

Liepos 15 dieną Šilutės teismas priėmė sprendimą. Pripažinta, kad Visuomenės sveikatos biuro vadovės atleidimas buvo neteisėtas. Priteista iš atsakovo Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro  4 132 eurų, neatskaičius mokesčių, kompensaciją už neteisėtą atleidimą iš darbo. Išieškoti ieškovės naudai iš atsakovo Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro 9 233 eurų vidutinio darbo užmokesčio už priverstinės pravaikštos laiką už laikotarpį nuo atleidimo iš darbo dienos iki šio teismo sprendimo priėmimo dienos (įskaitytinai), neatskaičius mokesčių, ir po 65 eurus neatskaičius mokesčių, už kiekvieną paskesnę darbo dieną, taikant penkių darbo dienų savaitės grafiką, skaičiuojant nuo kitos dienos po šio teismo sprendimo priėmimo iki jo visiško įvykdymo, bet ne ilgiau kaip už vienerius metus.

Gali būti ir tai, kad Biurui teks padengti ir ieškovės advokato padėjėjo pagalbos išlaidas – 1 400 eurų. Dar 301 eurą išlaidų patirta bylinėjimosi išlaidų valstybei. Šią sumą, jei niekas nesikeis, teks sumokėti Valstybinės mokesčių inspekcijos sąskaitą

Sprendimas per 30 dienų gali būti skundžiamas apeliaciniu skundu Klaipėdos apygardos teismui skundą paduodant Tauragės apylinkės teismo Šilutės rūmuose. V. Laurinaitis teigė, kad Šilutės teismo sprendimas bus skundžiamas. Daugiau nieko nekomentavo.

Ne pirmas kartas

Jei Klaipėdos apygardos teismas sprendimo nepakeis, tai bus jau ne pirmas kartas, kuomet meras pralaimi teismus. Priminsime - Liutauras Indriuška iš Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centro (toliau – PSPC) direktoriaus pareigų atšauktas buvo taip pat neteisėtai. 2017 metų gruodį taip nusprendė Lietuvos Aukščiausiasis Teismas, išnagrinėjęs PSPC ir Šilutės rajono savivaldybės kasacinius skundus.

Mero potvarkiu neteisėtai atšaukusiam L. Indriušką iš pareigų  Šilutės PSPC L. Indriuškos naudai priteista beveik  8 334,60 eurai  vidutinio darbo užmokesčio (neatskaičius mokesčių) už priverstinės pravaikštos laiką, 1 000 eurų neturtinei žalai atlyginti ir 300 eurų bylinėjimosi išlaidoms atlyginti.

„Tvarkiečio“ V. Laurinaičio nenoras pripažinti pralaimėjimą, mokesčių mokėtojams kainavo dar papildomai.  Jis kreipėsi į Lietuvos aukščiausiąjį teismą. Tačiau nieko nepešė.  Priteista dar  105 eurai žyminio mokesčio ir 150 eurų L. Indriuškos patirtų papildomų bylinėjimosi išlaidų. 

Vertinant mero „žygdarbius“, kyla klausimai – tai žioplų klaidų tęstinumas?  Žmogus nepasimokė? Kas kitas turės sumokėti mero nekompetencijos pasekmes?

Galimai nieko nežino

Tarp kitko. Šiuo metu Šilutėje, Turgaus gatvėje, vos ne po mero langais, vėl dedamos trinkelės. Kas keisčiausia, jos buvo sudėtos prieš keletą mėnesių.  Liepos 18-osios rytą nustebino tai, kad naujai sutvarkytas šaligatvis pradėtas ardyti. Darbuotojai paaiškino: „Ardome, nes reikia sudėti kitas trinkeles. Čia senamiestis. Turi būti sendintos trinkelės“.

Tai ar to nežinojo prieš keletą mėnesių? Pasirodo, žinojo. Pasak dirbančių vyrų, tiesiog tada sendintų trinkelių neturėjo. Pasakę tai, ir patys neslėpė šypsenų: „Ką sako, tą dirbame“.

Tai puikus neūkiškumo pavyzdys. Pats V. Laurinaitis teigė, kad nieko nežino apie vykdomus darbus Turgaus gatvėje.


Straipsnio komentarai

PASTEBÉJIMAS2019-07-28
Meras dirba savo darba. Statybininkai , kelininkai- savo. Kaltinti mera del ne tokiu trinkeliu yra mazu maziausia kvaila. Jus gi eidami pro sali matote savivaldybes pastata. Kiek ten langu? Uz kiekvieno lango 1, o gal net 2 savo srities specialistai.Ir mano supratimu,tie specialistai Siluteje labai silpni, aptinge ir viskuom nepatenkinti. Jums ziedai nauji nepatinka- o kas juos projektavo?Nepatinka kaip priziurimi medziai- o juk savivaldybeje yra ir sios srities specialistai.Ir visi jie sedi savo kabinetuose nuo senu seniausiu laiku, kaip nepajudinamos piramides. As dabar ziuri kas daroma su Cintjoniskiu gatve prie durgaus- gi ten ir kvailam aisku, kad gatves erdve issvaistyta neprotingai...O tai kad ziedai mazi, nu tai jie vakaruose miestuose visur mazi, bet kam tie baisiniai bordiurai palikti?Ratlankiams nusidauzyti ? Bet juk ne meras darbus atlieka, ir ne meras darbus priima. Siluteje truksta visu sriciu specialistu, o architektu,projektuotoju, as sakyciau ,nera isvis normaliu. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
agurkinis2019-07-27
kaip visada apsipatenkinęs meras Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-07-27
tame ir esmė kad kiek aš suprantu ir sovietiniais laikais būdavo fuksų krikštynos sovietiniuose lietuvos technikumuose, profkėse, universitetuose, kariuomenėje, tt. Ką reiškia žodis "fuksas". Čia nuo angliško žodžio kur kalba eina apie kažkokią veiklą kuri siejasi su raudonųjų ir žydrųjų žibintuvėlių kvartalais. Nors ir buvo komunizmas vaikai lietuvoje kažkaip irgi visi būdavo pakrikštyti. Vien ką reiškia istorijos apie kryžiuočių kalną. Atseit tokie viską apimantys komunistų diktatūros pajėgumai ir kariniai ir saugumietiniai ir kgbistiniai ir nkvdistiniai, bet negalėjo nieko padaryti su tokia nesamone. Nubuldozerino ir vėl išdygo tie kryžiai tarsi riedančios ir dundančios vanka vstanka grybauskaitės po lietaus. Va čia irgi negalima kažko suprasti, jeigu taip buvo. Gal taip ir atsitiko. Nu komunistai nesuprato kažkokių smaluočių raganysčių ir prieš jas nebesipriešino. Gal tas kryžių kalnas buvo pačių komunistų bendros karinės psichologinės operacijos ruošiantis atgimėlių ateivinėjimams. Tuose šiauliuose tai iš viso baisu kas darosi su tomis natistinėmis karinėmis bazėmis. Neaišku ar yra tose apylinkėse išlikęs bent vienas lietuvis. Turbūt panašiai buvo ir sovietiniais laikais. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
.. @ kaip atsiranda tie (...)2019-07-27
Jie neatsirannda. Tai yra alibabų sezamai atsiverk operacijos. Sugalvota ir su savotiškais saugikliais, kad trojos arkliai imtų tik tiek kiek gali panešti. Nu jie apsiformina projektus ir juos vysto. Tame ir esmė kad jau yra peržengtos bet kokios ribos kai vystomi projektai kur iš viso nieko nevyksta bet kažkokie "mokymai", judėjimai į konferencijas, kvalifikacijos tobulinimai, kursai, supažindinimai, dalijimasis geraja patirtimi, tt. Kažkas ko nepačiupinėsi išskyrus tai kad turi kažkaip jaustis, nes mūsiškiai šventikai gali sau leisti stipriau savo ir šaip šventines dienas švesti. Kaip galvoji iš kur toks pavadinimas "švencelė"? Sovietiniais laikais tokio nebuvo. Ar čia kartais ne mažybinis pavadinimas ir ar kartais nesisieja su kažkokiais šventais kryžiuočių sostais ar šventais raštais?
Tame ir esmė su mokymais, kad yra lietuvių kalboje patarlė kad šaukštų proto neįkrėsi. Tai yra žinios negali būti pakuojamos kaip džinai į butelius, kurie išpūsti į knygų formos burbulus. Pagalvok apie bet kokios lietuvos mokyklos įdomias apeigas, kurios irgi neatsirado iš niekur. Taip vadinamas fuksų krikštynas. Tai egzistuoja net tik aukštosiose mokyklose. Ką reiškia "krikštynos"? Kad jūs kažkokie pagonys aborigenai kurie pakliuvo pas kryžiuočius. Tame ir esmė kad po tokios "pamokos" turėtų bet koks sveiko proto žmogus susiprotėti ir spjauti į tokius mokslus. Bet nėra jokių alternatyvų žmonėms gyventi šitame talibane. Reik kentėti su`kandus dantis, kol neišganys, nepaskers ir nesukūrens krematoriume.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
to...2019-07-272019-07-27
kaip atsiranda tie vadinami Europos ale pinigai? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
.. @ ...2019-07-27
tame ir esmė kad švencelės turėtų iš viso nebūti. nes ten kažkas panašaus į skraidančių olandų atrakcioninį las vegą. Toje švencelėje nėra buvę nei vieno lietuvio net kojos įkelta dar. naudojasi europos pinigais kaip priedanga kad vystyti trojos arklininkystes plauti smaluotus biudžetus kur ten šalia smaluočiai pumpuoja smalas iš po žemių. Jugi tai draustinis, o kancariniai gestapai okupavo ir tuose rojaus kampeliuose investuoja į kažkokių lasvegasų ir monakų miestelėnų ateitį, kai jie pastatys tai tie ateiviai ir atsiateivins. Pažiūrėk kaip toli nuo švencelės šilutės rajone yra įsikūręs geltonosios spaudos priespaudos penktųjų puslapių talismanas būtigeidinis gaidjurgis. Turbūt nesunkiai ir pėškomis pasiekiama. Nu kaip galvoji kodėl mingė vadinama lietuvos venecija. Todėl kad visi keliai ir veda pas kryžiuočius. Kiek toli venecija nuo romų imperijos sostinės? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
...2019-07-27
Labai gaila, kad Šilutės valdžios investicija į miestelėnų ateitį - trinkelės, trinkelės, trinkelės... Kai pasižiūri, kaip, pavyzdžiui, Svencelė pasinaudoja Europos pinigais ir kaip Šilutė, verkti norisi. Nei idėjų, nei atsakomybės, nei mąstymo apie ateitį - tik vienadienis naudojimasis pinigais. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-07-27
nu tame ir esmė kad jeigu lietuvoje šiais laikais kažkokių garbėtroškinių paradų (slava), jaunų medžių lenkėjų (valsčių lenktynininkai) ar fiktyvių ir išgalvotų (indėnai/koubojai) pavardžių yra daugiau nei lietuviškų tai nereiškia kad reikalinga ieškoti kaltų čia ir dabar ar vakar ar užvakar. Nu sovietiniais laikais lietuvoje buvo mokyklos kur buvo dėstoma rusų kalba kažkokių čia atideleguotų, atkomandiruotų, atitremtų, atspecnazintų, atkgbistintų, atspecialistintų šeimų vaikams.. šilutėje veikė antra vidurinė, kuri "liaudyje" buvo vadinama rusų mokykla. Buvo ir kitose mokyklos viena kita rusiška pavardė, bet tie vaikai jau kalbėjo lietuviškai. Kas ten gyvendavo sporto mokyklų bendrabučiuose ir internatinėse mokyklose vienas velnias težino. Nu aš tik bandau kalbėti apie kažkokius įspūdžius ant kurių gali būti balansuojama geri ketinimų vieškeliai. Sovietiniais laikais tenais lietuvių kalba buvo nei įdomi, nei reikalinga, nei jie ją mokindavosi, nei mokėdavo šnekėti ja. Buvo visose šilutės įstaigos pilna rusakalbių kurie čia gyvendavo dešimtis metų ir neišmokdavo nei žodžio lietuviškai. Nebuvo reikalo. Kai subyrėjo tarybų sąjunga jie kažkaip išdardėjo kažkur. Dabar bandoma sudaryti įspūdį kad čia "grįžta" kažkokie lietuvos žmonės kurie čia gyvendavo ir užaugo mylėdami ir gerbdami lietuvą ir lietuvių kalbą. Nieko panašaus. Tad yra visiškai nesvarbu kas per pavardė, jeigu jie jau pasiekę kažkokią kritinę masę kur jau jiems atrodo kad jie perkando kažką apie tai kas yra lietuvių tauta. Tad čia didžiulės aferos, kurios ir yra jau neišsprendžiamos nes mes nežinome kažkokių jungtinės karybos ginklų pajėgumų prieš kuriuos galima būtų kažkaip priešintis. Prieš tokius ginklus jūs esate tik aborigenas. Papūga kuri moka kartoti žodžius ir žodžių derinius ir tai papūgai atrodo kad jinai moka kalbėti. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
.. @ 1.Per rinkimus buvo gerų2019-07-27
baik juokus. taip kaip suorganizuotas cžv kalėjimų gyvulių fermų gegučių lizdų tiksėjimas jūs ir turite laisvės kažką keisti tik čia ir dabar reaguojant į jums kažkokį galvosukį (stimulą) kur jums **** galvas kad jas nusukti. Čia yra labai sudėtingi reiškiniai. Nu jeigu arklys tempia vežimą pas jį yra visokie stimulai prieš kuriuos jis turėtų reaguoti ir preišintis: apynasris, balnas, žaslai, basliai, tt. Bet čia skaitosi "civilizuoti" reikalai prie ko arklys yra pripratęs tarsi tai yra status quo. Pas jį stimulas, į ką jis turi reaguoti yra botagas, bet botagas protingiems arkliams irgi nereikalingas nes dar svarbesnis stimuliatorius yra buožės liežuvis. Čia kai įsėda koks durnelis gyvulėlis į vežimą jam įdomu tuo botagu pasišvaistyti. Visos kitos laiko atkarpos jau yra buožių žiedinių sankryžų teritorija kad važinėjant tais žiedais žydėti vienybėje tam kad jie išliktų vieni kaip stipriausi laimėtojai toje revoliucinėje evoliucijos teorijoje.. Nu valstybė panaudojama ne kaip saugumo instrumentas visiems, bet kaip okupacinės valdžios lazda kad palaipsniui naikinti vietinius ir keisti režimą "demokratiškai" su kritinėmis masėmis. Čia sunku pasakyti ar trojos arklininkystės ar ateiviai kurie apsiformina kad buvo tik išėję trumpam ar iš viso kažkokios biologinių ginklų kosminės technologijos. Tam kad laimėti, garantuoti ir dar svarbiau apsidrausti laiką į priekį ir yra sugalvota visokie rinkimai, piatiletkos, kadencijos, rotacijos, programos, projektai, 99 metų nuomos, tt.. Jums jie paaiškina apie tas savo laiko atkarpas, bet tik tiek kiek reikia kad dar labiau viskas nesusiprastu. Jeigu pažiūrėsit į visą tą jų veiklą tai jie nieko nedirba išskyrus leidžia dienas kaip šventikai švęsdami mūsiškių gyvenimo būdą kuris jums yra neprieinamas ir nepasiekiams. Aišku gyvulys gali būti įstatomas į tas laiko atkarpas kad vilkti kažkokį vežimą. Tai suteikia "gyvenimo prasmės" ir "laisvės" iliuziją palyginus su tuo kas buvo prieš tai ar palyginus su kitų gyvulių beprasmiu vegetavimu. Jam tada nubyra ir kažkokie trupiniai ir proga kažką pamatyti ir išgirsti. Nors jie šiais laikais tų buožių ant tiek daug kad viską patys "velka" nes visur tik oro pilys o jeigu ne oro pilys tai tik priedanga tuo labiau kad jau automatizavo ir robotizavo viską su mašinomis.
Nu įsivaizduok esi gyvulys fermoje pas kurį viskuo pasirūpinta tarsi tas gyvulys būtų svarbus karališkas objektas. Nu jeigu gyvulys pabandys kažką keisti fermoje tuojau ar vėliau susiaktyvuos kažkokios saugumo jėgos kurios smurtiškai ar nesmurtiškai priešinsis to gyvulio iniciatyvoms. Pvz nutrūks nuo grandinės ir pabėgs iš tvarto - reikia parginti atgal, vėl pririšti, sutvirtinti kažką, apgalvoti kaip išvengti tokių atsitikimų ateityje. Tame ir esmė kad cžv gestape gyvulių fermos gyventojai neturi net "čia ir dabar". Jiems tai irgi prieš nosį kabinama kaip kažkokia prašviesėjimo morka. Nu atseit jūs nesate pasiekę net paprasto gyvulio lygio, nesvarbu ar tai žvėrynas kur lanzbėris ir kiti gyvulistai gyvena (pvz ten dauk diplomatinių atstovybių ir rezidencijų) ar paprasta gyvulių ferma kaip kad žuvėjų krašto. Pagal kažkokią jų uber alles filosofinę sistemą jie turi visus įgaliojimus jus sunaikinti, nes jūs nesate protinga gyvybė (intelligent life). Tame ir esmė kad jie ir turi kažkokius raganistinius ginklus ir metodus, kur jie gali smagiai šokti ir trypti ant jūsų lawonų ir jiems dėl to nei šilta nei šalta, tarsi būtų tarakoną sutraiškę.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
to trinkrlių vergas2019-07-27
1.Per rinkimus buvo gerų ,gabių žmonių ,bet kažkodėl visi užsimerkę ar kitais keliais išbalsavo už tuos pačius .Dabar jie yra KARALIAI ant visų savivaldybei skirtų lėšų ir ką nori tą daro ,kur nori ,ten deda ,Jūs visi nieko nepadarysite ir teisybės nerasite ,nes NĖRA tokios instancijos Lietuvoje ,kuri GALĖTŲ pagal savo kompetenciją priversti juos elgtis kitaip,o tas viešinimas ,tai per vieną ausį įėjo ,per kitą išėjo,jie tik juokais netrivoja iš jūsų bandymų kažką pakeisti DABAR ,O NE PER RINKIMUS.Pažiūrėkite nuotraukoje į merą ,koks jis patenkintas su šypsena iš jūsų visų pastangų.Linksmo gyvenimo visiems. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-07-26
tad kas liečia karą afganistane į tai reikalinga žiūrėti kaip į teritorija kuri naudojamas kaip svertas kažkokios valstybės byrėjimui. Tad čia pats afghanistanas ir ta teritorija nėra svarbu. Matot kas liečia nepriklausomybes tibetas turbūt dar "sudėtingesnė" padėtis, bet kas liečia kariavimus žymiai "dėkingesnė" negu afganistanas. Bet tame ir esmė jeigu jums reikalingi deguonies balionai eiti tenais kur vietiniai eina be nieko ir dar neša visą jūsų mantą, tai nereiškia kad lygiai ta pati situacija ir kitur pvz po vandeniu. Ir tas tibetas lygiai taip pat ruošiamas tokioms pačioms nesamonėms. Nu Tarybų Sąjunga nors ir tarnavo kaip kuproto (gorbačiov) kalno sezamai atsiverk ola - vis tiek tik "dry run". Patys matot atvažiavo į lietuvą kažkoks vertėjas ir būtigeidžiams paliepus butigeidžiams panorėjus jam kaip valdžios vertėjui iš karto išduodama viskas visam gyvenimui. Ir butas ir rentos ir leidimai gyventi ir žydėti vienybėje. Tarsi atitarnavęs prezidentas, kuris susigalvojo atsikelti savo karalystę kitur, nes čia žydintys vienybėje lansbėriai nekilnojamą turtą padarė kilnojamu. Čia negalima galvoti kad valdžios vertėjas iš afghanistano, jeigu taip būtigeidžiai sako. Gali būti iš kur tik nori.
Nu bet iš manes nėra toks analitikas kaip kad ir kiti analitikai kurie garbėtroškinasi paraduodami vaivorykštėmis žydinčių sukryžiuotų kelių. Jie gi visi ir yra atsikraustyti iš kažkokio bacha bazi NAMBLA talibano.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-07-26
nu apie tai ir eina kalba. tarybų sąjunga pralaimėjusi karą afganistane, buvo suskaldyta kad galima būtų lengviau valdyti vienybės žydėjimus ir judėjimus. Tada persikėlė karinių operacijų svorio centras į kaukazus. Ten "nepriklausoma" lietuva kaip ir maidanuose irgi atliko labai nemažą vaidmenį, bent jau istorinėse geltonosios spaudos priespaudos sekamose pasakose. Po to buvo rugsėjo 11, kur jau JAV pralaimėjo karą afganistane. Nu irgi byra visa amerika. Kadangi ir tuo ir anuo atveju buvo karas kariaujamas ne tarp valstybių, bet tik naudojama teritorija kad kariauti prieš vėjo malūnų pučiamas ideologines pasakas čia nieko negalima suprasti su niekuom. Čia yra blogai. Dabar yra labai blogai. Nu JAV ir Tarybinė Kariuomenė buvo bendras aparatas, kurie bendrai šildėsi ir su brexitiniais padugnėmis naciais ir fašistais prieš šaltą karą ir su visais teroristiniais reiškiniais per visokius globalinius atšilimus. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
.. @ realiai2019-07-26
baik juokus. visi kalbėjimai viešai, demonstravimai, mitingai, tt tai yra protestantų iš garbėtroškinių paradų anglių karalystės teritorija. Jeigu bandysi protestuoti prieš kažką jie prisijungs prie tavo protesto ir protestuos su tavimi jodami ant tavo nugaros taip kaip jiems reikalinga kad nuprotestuoti tave į krematoriumus kad nebesikėsintum į jų intelektualinę nuosavybę. taip reformatoriai ir pasiekia reformacijos reformas, pašalinant stabdžius kurie trukdo drąsių kelėnų judėjimui drąsiais keliais. Tad tavo komentaras yra diversantinio pobūdžio. Atseit ne taip protestuojat.
Patys panagrinėkit kaip vyksta tie visi mažėsni mitingai ir protestai prie ambasadų, ministerijų, seimų, parlamentų, kažkokių įstaigų, tt. Šiais laikais visi tie aktyvistai tai turi viešus facebookus, instagramus, tt. Nereikia jų sekti. Patys save seka. Visur yra lėkšta karinių žvalgybų pokazuha kad formintis kažkokias nesamones. Nu jeigu kažkas mitinguoja prie ambasados tai toks įspūdis kad jie po mitingo nubėga į savo kabinetus į tos pačios ar kaimyninės ambasados tik pro galines duris. Labai geras pavyzdys yra tas cžvistėlis "andrius eiva", nors turbūt vienu metu ir "andreij" ir "andrew". Matot kaip jisai seka pasakas kaip jisai kovojant afghanistane iškovojo lietuvos nepriklausomybę. Bet dabar jau susirado naujų "lietuvų" pakistanuose ir sudanuose. Panagrinėkit jo "protestus" wašingtone. Nu cirkų cirkas. Tad visus afganus lietuvoje turėtų būti žiūrima irgi kaip "įdomų" reiškinį. Nu jo gal jie ir kariavo afghanistane, bet talibano sudėtyje. Pvz tas mūsų krašto galingasis plunksnuotis kur irgi stipriai kabina geltonosios spaudos priespaudos makaronus. Matot jisai irgi bando sudaryti įspūdį kad čia jisai vienas ir parašo tuos visus straipsnius. Tad jeigu žiūrėti kas per sėbrai, reikia turėkit omenyje knygnešystes, kur knygos gali būti sunešamos stebuklingai su vėjo šnibždesiais (navaho windtalkers). Tu vėjo paklausk tau vėjas atsakys
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
realiai2019-07-26
mažai kas skaito ir mažai kam rūpi tos komentarų rašliavos. Kalbėkite viešai, mitinguokite... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
ohohoho2019-07-25
jau vien tie dauniški žiedai mieste kur net su paprastu automobiliu sunkiai pravažiuoti eina. IR dar ženklų vienam žiede virš 50. Kaip tokius bespridielus pateisinti?
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-07-25
matot straipsnio antraštė turi omenyje "mūsų" pinigus. Negalvokit kad tai jūsų pinigai. Kalbama apie mūsiškių pinigus. Ką reiškia taško? Negalvokit kad straipsnis neigiamas. Gal aiškina kad meras sudeda ar uždeda kažkokius taškus ant kažkokių pinigų. Tad čia irgi nestraipnis, nes kalba eina ne apie darbą, bet apie kėdes skirtas ostapininkams dirbti komunistinį darbą. Matot kokios pavardės pas visus. Tarsi lavrovo desantas. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Vietinis2019-07-25
Bet tai kokius žiedus padarė, kokius kreivus stulpus pastatė prie turgaus. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Nugis2019-07-25
Tie patys lochai kurie ir šiemet už jį balsavo. Čia ne tik meras iš klaidų nesimokina bet ir už jį balsuojantys Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Ona2019-07-25
Bet sekantį kartą vėl visi balsuos už jį ???????????? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Artiomas 2019-07-25
ir vėl Šilutė su savo bajeriais. :D Komentaras patinka Komentaras nepatinka
XxL2019-07-25
O turėtų išskaityti iš pačio Laurinaicio, o ne iš savivaldybės. Juk jis švaisto į kairę ir į dešinę savivaldybės lėšas, ir be jokios graužaties Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Nugis2019-07-25
Tai kas ir iš kieno kišenės dabar tos 14 štukių? Blt negaliu Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Silutiskis2019-07-25
Manau kaltas tas kas priima į darbą nekokius darbuotojus , po to tenka kažkam atleidineti tai tokia kaina už kažkieno klaidas ... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
T.B.2019-07-25
norėčiau atsiimti balsą atiduotą per mero rinkimus. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Trinkelių vergas2019-07-25
Tas meras tai konkretus trinkelių vergas. Reikėtų STT pasidomėti kaip jis ten susijęs su kuo ir kas nuolat projektus laimi. Ir ar nebus čia koks susitarimas savivaldybės biudžetu pildantis kažkieno kišenes. Galų gale, kas per žioplys... Su Indriuška susimovė juodai, dabar antrą kartą į tą pačią šūdų duobę krenta. Visiškai nepasimoko, visiškai vienodai jam. Vis tiek ne iš savo kišenės, tai kas jam ponui? Miestelėnai susimokės už jo klaidas Komentaras patinka Komentaras nepatinka