Paskola su verslo liudijimu misija įmanoma

2019-08-02

Dažnas lietuvis svajoja apie savo nuosavą verslą ir nepriklausomybę nuo kitų. Visgi tik kas dešimtas ryžtasi pradėti ir imasi verslo su verslo liudijimu. Nors tai ir yra puikus būdas tapti nepriklausomu, vis dar neretai susiduriama su problemomis kai norima gauti paskolą.

Nesvarbu ar žmogus dirbantis su verslo liudijimu nori imti paskolą verslo plėtrai, ar įsigyti naują automobilį, bankai vis tiek į tai žiūri įtariai ir tenka atlikti nemažai veiksmų, kad atsirastų viltis gauti paskolą.

Paskola su verslo liudijimu misija įmanoma

Kai bankas gauna paraišką dėl paskolos, ją vertina labai atidžiai ir tikrina ar žmogus pajėgs tokią sumą grąžinti. Pirmiausia bankas ir kitos skolinančios įstaigos kreipiasi į Sodrą, kur kaupiama informacija apie gaunamas mėnesines pajamas. Deja, jei žmogus deklaruoja savo pajamas tik kartą per metus, Sodra neturi jokios informacijos apie mėnesines pajamas ir čia prasideda sunkumai.

Visgi jų galima lengvai išvengti ruošiantis iš anksto. Žmogus dirbantis su verslo liudijimu, gali deklaruoti pajamas kas mėnesį ir nuo jų mokėti mokesčius. Taip kredito bendrovė žinos jūsų mėnesines pajamas ir matys jų svyravimą, bei galės apskaičiuoti vidurkį.

Taip pat labai svarbu vesti teisingą apskaitą ir galėti ją pateikti prašant paskolos. Patartina turėti bent vienerių metų dokumentus, tačiau neretai bankai reikalauja dviejų metų pajamų. Kad dar labiau padidintumėte savo šansus, būtinai deklaruokite turimą turtą ir grynaisiais gaunamas pajamas.

Turto įkeitimas ženkliai pagerina šansus

Jei turite automobilį, namą ar butą bankas pasiūlys jį įkeisti kaip garantą, kad paskolą grąžinsite. Deja, šis būdas dažnai yra atmetamas pačių verslininkų, nes nemokumo atveju galima prarasti gyvenamąją vietą.

Taigi jei nenorite įkeisti turto ar abejojate savo pajamų dydžiu, būtinai kreipkitės į kuo daugiau kredito unijų ir bankų. Kredito unijos neretai būna lankstesnės, tačiau reikalauja didesnių palūkanų. Paskola su verslo liudijimu tikrai galima, tik reikia tam tinkamai pasiruošti.


Straipsnio komentarai

..2019-08-02
matot čia įdomi organizacija. SME finance tai ne įstaiga. Tai priedanga. Tai yra savotiška sezamai alibaba irštva alibaboms. Nu pažiūrėkit į jų komandos nuotraukas ir pavardes. Ten nėra nei vieno lietuvio. Lietuvoje verslo iš viso nėra. Verslo paskolų irgi nėra. Yra tik brexit imperijos socialinis modelis. Tad šitos įstaigėlės tarnauja panašiai kaip Jason Staton filme "the transporter". Jie yra kažkokia grandis žmonių prekyboje. Matot toje įstaigoje vidutinė alga beveik 3.5 tūkstančio eurų, nors jie ten nieko nedirba. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kiek per mėnesį išleidžiate degalams?