Pirmoji naujojo Prezidento padėka bibliotekai

2019-08-02, silutevb.lt

Šilutės F. Bajoraičio viešoji biblioteka iš Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos gavo pirmąją padėką už veiklas, prisidedančias prie demokratijos ir atvirumo įgyvendinimo bei piliečių skatinimo įsitraukti į valstybės gerovės kūrimą. Liepos 12 dieną F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje lankytojai galėjo tiesiogiai stebėti išrinktojo Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos inauguraciją, prie kurios prisijungti kvietė Inauguracijos komisija, o transliaciją organizavo Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka.


Straipsnio komentarai

..2019-08-03
tik negalima daryti kažkokių išvadų su kitomis broliškomis meilėmis pvz emerichu vokietijoje. Kai praleidau vokietijoje beveik pusę metų rodos 1992 metais tai jau tada sakydavo kad turkų ten daugiau negu dabar pabėgėlių, migrantų ar panašiai. Visas naudotų mašinų verslas buvo turkų rankose. Lietuvoje liuto dalis turgų ale gariųnų produkcija buvo iš turkijos. Bet negalima suprasti kad tai turkai. Nu kaip kad ir su armėnijos genocidu ar dėl atseit dėl to kylančiu priešiškumu vienas kitam. Reik turėti omenyje kad sekamos panašios pasakos kaip ir izraelyje/palestinoje, kipre, airijoje, korėjoje, tt. Tik brexitiniai atgimėliai šakojasi visur maišydami savo mėšlinus martinius.
Nu kodėl ir stebuklinga lazdelė turi du galus. Nu pagalvokit apie tą pasaką apie auksinę žuvelę ir tris norus. Tik paturbintas variantas kur "žvejai" buožės labai gudrus ir uždaro žuvelę į akvariumą kad žuvelė vykdytų jų norus ir taip "savanoriškai" per visokias suktybes ir gudrybes ale grateful dead.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-08-03
kas liečia graikiją reikalinga turėti ir jos mažąjį brolį kiprą kuris nors ir EU valstybė yra okupuotas ir padalintas per pusę turkijos kur mūsiškis lavrovinis laurų kvartalas taip dažnai vis važiuoja matyt kad užsiminėti savo asmeniška broliška meile šilutiškių vardu. Čia reik turėti omėnyje kad Turkija yra NATO narė, bet jinai okupavo EU valstybę. Tad kai jie VZ ten pasakoja pasakas visokias apie VP prekybas valdomas per kiprą tai irgi iš karto lazdiniai anekdotai. Nes yra du kiprai. Net stebuklinga lazdelė ir ta turi du galus. Turkijoje irgi visokios įdomios karinės bazės prigrūstos gražulio kelnininkų kaip kad naujasis sėdikas prezidentūroje. Nepamirškit kad putino spaudos atstovas kalba laisvai turkiškai, žirinovskis kalba laisvai turkiškai, net atseit yra sėdėjęs turkijos kalėjime. Bet čia vis tiek visi tie pavadinimai iš tų tolimų kraštų teritorijų vis tiek paprastumo dėlei turim skaityti kaip romų taborų, otomanų (kaukazo), brexitinė imperija, tt. Nesvarbu tie pavadinimai. Svarbu kad darot į kelnes ir nejaučiate kad smirdite. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-08-03
bet nedarykit klaidos su balansuojančiais žodžiais, kuriems visada yra atsvara ale antonimai. Pas brexitinius, kryžiuočius, smaluotus biudžetus, atgimėlius, ateitininkus, tt viskas visada ir yra atvirkščiai. Gal jie kalba apie tą veiklą kuri skatina ir pasiekia vietinių aborigenų gerumą kaip tas posakis sibireitiškų koldūnų misionierių geras indėnas tik miręs indėnas, stalinas tik perfrazavo tą pačią mintį kitais žodžias - nėra žmogaus nėra ir problemos.
Kas liečia sėdiko imunitetus tai galvokit panašiai kaip apie daktarų grupuotės aferą su ŽIV ir AIDS. Tai egzistuoja tik ant popieriaus. Tas popierinis imunitetas nuo nieko nesaugo ir nuo nieko neapgina. Čia ne dėl to kad atseit visi beraščiai ir niekas nemoka skaityti. Ne. Nu padarykit eksperimentą paimkit tą jo popierinį imunitetą užrašytą ant kelių popieriaus lapų. Turbūt su ragatke ir mažu akmeneliu pramušit tuojau pat skylę tame imunitete. Kitas reikalas fašistinės fasces kurios atseit aplipusios kaip erkės aplink šitą balamutą. Nu gaunasi toks įdomus šlykščių gyvulinių buožių gardas. Tad iš tos pusės žiūrint jo tas imunitetas taip kaip kažkokie AIDS vaistai pas jį nes jis apsikrėtęs ŽIV. Toks imunitetas galiotų tik teisinėje valstybėje. O teisinėje valstybėje tokio imuniteto tokiam veikėjui ir nereikėtų.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2019-08-03
matot pačio garbės rašto kraštai tai kažkodėl apipavidalinti ornamentu kuris siejasi ne su lietuva, bet su viduržemio valstybe graikija. Čia dėl to įdomaus išsireiškimo nenutylėtos valstybės prezidentas dėkoja už nutylėtas veiklas skatinančios įsitraukti į nutylėtos valstybės gerovės kūrimą. Nu kalba eina apie kažkokį "įsitraukimą" kai žmonės patys neatsargiai panori ir "savanoriškai" paima save į vergovę. Turbūt taip bent jau sugalvota pas smaluotus biudžetus šita jų pragariška afera. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
šilutiškė2019-08-02
Smagu ,skaityti ,kad tikrai darbštų kolektyvą pasveikino Prezidentas,nes jeigu ne bibliotekos darbuotojos ir jų vis kuriamos naujos priemonės Šilutėje nei vaikams nei pagyvenusiems ,nebūtų kas veikti.Ačiū Jums ir sėkmės. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?