Vienšlaičio stogo konstrukcija – ekonomiškiausias sprendimas

2019-08-07

Vienšlaitį stogą sudaro vos viena plokštuma, todėl jo įrengimui prireikia kur kas mažiau žaliavų. Vienšlaičio stogo konstrukcija gali būti taikoma tada, kai numatoma dengti modernius gyvenamuosius pastatus, terasas ar verandas. Toks pasirinkimas atrodo tikrai labai estetiškai, o stogo įrengimas yra ganėtinai paprastas ir nereikalaujantis didelių laiko sąnaudų.

Nesudėtingas projekto parengimas

Vienšlaičio stogo konstrukcija gali būti parengiama net ir tada, kai laiko yra ganėtinai mažai. Vienas svarbiausių tokio stogo rengimo etapų – tinkamas nuolydžio krypties nustatymas. Įprastai yra rekomenduojama nuolydį planuoti pavėsinėje statinio pusėje, tačiau tai gali priklausyti ir nuo individualaus projekto subtilybių. Tinkamai sumontavus vienšlaitį stogą galima apsaugoti pastatą nuo neigiamo aplinkos poveikio, ir būtent dėl to stogas gali tapti gerokai patvaresniu ir ilgaamžiškesniu. Žinoma, visada yra geriausia šiuos darbus patikėti savo sritį išmanantiems specialistams, nes tokiu atveju neteks nerimauti, kad rengiant stogo projektą buvo palikta nedovanotinų klaidų.

Didelės pritaikymo galimybės

Nors gali atrodyti, kad vienšlaičio stogo konstrukcija labiausiai pasiteisina tik tam tikrais išimtiniais atvejais, tačiau įsitikinsite, kad taip nėra. Iš tiesų tokia galimybė gali būti pritaikoma tikrai dažnose situacijose, ir toks pasirinkimas turi ne taip ir mažai privalumų. Pavyzdžiui, jei norite namo palėpę paversti naudojama erdve, vienšlaičio stogo konstrukcija tikrai gali tą užtikrinti, ir tai jums padės taupyti vietą namuose. Pritaikius tokią stogo konstrukciją palėpė visiškai niekuo nesiskirs nuo kitų namuose esančių erdvių, todėl palėpės naudojimo galimybės nebus pernelyg ribotos.

Medinių santvarų pritaikymas

Nusprendę pasirinkti vienšlaičio stogo konstrukciją turėsite galimybę pritaikyti medines santvaras, kurios stogo montavimą paverčia dar paprastesniu. Nors santvarų konstrukcija yra gana nesudėtinga, tačiau ji yra pagaminta laikantis ypatingai didelio tikslumo, o tai lemia ne tik paprastesnį montavimą, bet taip pat ir ilgaamžiškumą. Medinės santvaros pasižymi nedideliu svoriu bei funkcionalumu, o jas gaminant medienos sąnaudų poreikis tampa mažesnis. Jei jūsų pasirinkimu taps vienšlaičio stogo konstrukcija, pritaikyti medines santvaras tikrai nebus pernelyg sudėtinga, ir tai galės užtikrinti iš tiesų puikų rezultatą.

Kas lemia nedidelę vienšlaičio stogo konstrukcijos kainą?

Kaip jau minėta anksčiau, vienšlaičio stogo konstrukcija reikalauja kur kas mažesnio žaliavų kiekio, o tai teigimai atsiliepia šios konstrukcijos kainai. Kadangi montuojant stogą prireikia kur kas mažiau tvirtinimo elementų, tai gali užtikrinti, kad pastato stogas kainuos dar pigiau. Be to, stogą montuojantys meistrai užtruks gerokai trumpiau nei tvirtindami kitokio tipo stogą, todėl tai jums leis sutaupyti iš tiesų nemažai pinigų.

Jei svarstote, ar vienšlaičio stogo konstrukcija tikrai gali puikiai pasiteisinti, ar paprasčiausiai turite tam tikrų klausimų, nedvejodami susisiekite su stogo projektus rengiančiais specialistais, ir jie jums padės priimti patį palankiausią sprendimą.

 


Straipsnio komentarai

as2019-08-08
Straipsnis apie nieką. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar dalį sumokėto gyventojų pajamų mokesčio skiriate paramai?