Trečiadienio horoskopas – sausio 28 d.

2015-01-28, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Sausainiai
Fotolia nuotr. / Sausainiai

Sveikiname įpusėjusią savaitę! Ką slepia žvaigždės?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien nebūtų prasminga ką nors pradėti. Naudingiau apsižvalgyti aplink tam, kad pamatytumėte, kas nebaigta. Svarbu suprasti, kokios spragos ar nebaigti darbai jums trukdo jaustis stabiliems ir patirti materialinę gerovę. Veikla grupėje, pokalbis su draugu, kolega ar bendražygiu jums nurodytų kelius ar atsakytų į rūpimus klausimus. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien jūsų vidiniai išgyvenimai gali būti kur kas svarbesni nei visas kitas pasaulis aplink jus. Tačiau neišvengsite būtinybės grįžti prie nebaigtų susitarimų ir neišspręstų profesinių problemų. Puiku, jei jums patiems pavyktų inicijuoti darbo rezultatų apžvalgą, aptarti tai su vadovais tam, kad suprastumėte, kas gali būti pataisyta ar atlikta kitaip. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Susitelkite ties kokia nors jums svarbia užduotimi, geriausia – įprasta ar pradėta anksčiau ir nuosekliai ją vykdykite. Į sprendimus būtinai įtraukite komandos narius. Jūsų nuomonei kolegos bus neabejingi, bet ir jums neverta pasikliauti tik savąja. Jei tinkamai sujungsite savo pajėgas, diena gali atvesti jus prie visiems reikalingų sprendimų ir situacijos aiškumo. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Save ir kitus įtikinti, kad niekur šiandien nenuskubėsite, būtų svarbiausia. O jau tada bus galima užsiimti veikla, kuri šiandien užtikrintų tvirtus ryšius su partneriais ar juos atnaujintų. Nesigailėsite sugrįžę prie to, ką manėte užmiršę, nes tam tikros dalys turi būti permąstytos, į jas pažvelgta giliau, skvarbiau ir netgi laužant jums įprastas nuostatas.  

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien kilęs noras ar antrosios pusės paskatinimas išlipti iš įprastų rėmų gali jus versti daryti tai, ko įprastomis sąlygomis nedarytumėte. Svarbu, kad naujus metodus taikytumėte ne naujai veiklai pradėti, o anksčiau pradėtiems darbams tobulinti. Kad viskas geriau pavyktų, savo ambicijas pasidėkite į šalį ir paklausykite, ką jums sako (regis, ne pirmą kartą) kiti žmonės. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jūsų protas veiks nepriekaištingai ir jums ne mažiau nei kitiems (ar net daugiau) teks pasukti galvelę, kaip padaryti, kad ir darbas būtų atliktas, ir kolegos išklausyti. Supratę, kaip visiems svarbu gauti atsakymus, uoliai jų ieškosite savo aplinkoje. Dar turėkite omeny, kad šiandien vaikščiodami pramintais takeliais, šioje kelionėje elgsitės ne taip, kaip jums įprasta. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Pripažinę sau ir kitiems, kad šiandien nesate stiprūs būdami vieni, iš karto gausite didelę porciją jums reikalingų  resursų. Tiesa, kokie jie, spręsite ne jūs. Veikiausiai tai jau buvo nuspręsta anksčiau. Partnerių įkvėpti vieni šiandien grįš prie nebaigto kūrybinio projekto, antri išspręs įsisenėjusią vaikų auklėjimo problemą, o treti grįš prie atžalos lavinimo temos. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Pasitarti prieš kam nors ryžtantis šiandien svarbu, net jei tai atrodytų jums visai nereikalinga. Ir jei sulauksite patarimo atidėti naujus projektus ar kas nors nevalingai jums kaišios kliūtis imantis naujų iniciatyvų, sustokite. O jei jūsų dėmesį patrauks neišspręsta šeimos nario problema, keiskite savo dienotvarkę ir taikykite novatoriškus sprendimus, kad ateityje jos nesuktų galvos. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Mielai šiandien paskęstumėte buities rūpestėlių jūroje, jei tik jums būtų tai leista. Tačiau negalvoti apie nieką daugiau jums bus neįmanoma. Gauta informacija ir dienos susitikimai reikalaus jūsų dėmesio. Kai pokalbių ar susitikimų metu išryškės jūsų klaidos, būkite kūrybiški ir išradingi, kad ir sau, ir kitiems įrodytumėte, jog esate ne iš kelmo spirti. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien jūs mokate pasidžiaugti tuo, kas šalia jūsų, mėgautis kiekviena akimirka ir tinkamai išreikšti savo kūrybiškumą. Būtų puiku, jei niekas nekeistų jūsų požiūrio ir elgesio. Deja, dabar tai beveik neįmanoma. Norėsite jūs to ar ne, jums reikės sutvarkyti nebaigtą asmeninių finansų reikalą. Tam gali pasitarnauti neįprastas šeimos nario patarimas ar poelgis. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Būti privačioje erdvėje ir joje užsiimti sielą stiprinančia veikla būtų idealus pasirinkimas. Jokie blaškymaisi ir ieškojimai neteiks jums tiek ramybės ir prasmės. Kita vertus, turite ir kitų užduočių, kurios, regis, kaip tik šiandien primena apie save. Veikiausiai tai susiję su jūsų asmenybe ar išvaizda, kurios sprendimo raktą atrasite pokalbio metu ar spaudoje. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Skubėsite lėtai tiek kur nors keliaudami, tiek kalbėdami. Ir tai padės tinkamus pamatus jūsų dienos sėkmei. O tuos, kurie bandys įteigti priešingai perkalbėkite ne žodžiais, o poelgiais, pavyzdžiui, sočiu maistu ar apkabinimu. Be to, dar verta grįžti prie senos svajonės, kuriai reikalingos priemonės ar lėšos šiandien gali tapti realybe. 

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?