Švėkšnos bažnyčioje Stano su vaikais rado tai, ko nesitikėjo: „Nerealu“

2019-08-13

Atlikėjas ir dainų autorius Stanislavas Stavickis-Stano (37 m.) yra aktyvus socialiniuose tinkluose. Vyras su draugais ir sekėjais džiaugiasi darbais, koncertų, šeimos ir atostogų akimirkomis.

Šį kartą feisbuko paskyroje vyras pasidalijo kiek neįprasta akimirka iš bažnyčios. Jis kartu su vaikais lankėsi Švėkšnoje ir užsuko į miestelio pasidižiavimą – didelę gotikinio stiliaus Šv. Apaštalo Jokūbo bažnyčią.

Didingoje šventovėje šeima grožėjosi viduje esančiais paveikslais ir puošmenomis. Priėję prie altoriaus jie pastebėjo bažnyčiai neįprastą vaizdą – vaikų kampelį. Toks vaizdas atlikėją išties maloniai nustebino.

„Švėkšnos klebonas šaunuolis. Prie altoriaus pastatė vaikišką staliuką ir kėdutes, pieštukai, flomasteriai, žaislų skrynelė.

Pirmą kartą vaikai su tokiu džiugesiu į bažnyčią nuėjo. Kol suaugę gėrisi architektūra, vaikai piešia angelus.

Nerealu. O šiaip į bažnyčią su botagu neįvarysi. Dabar visko klausinėja, kur Dievas čia ir t.t.

Adomas auklėja Joaną – nepiešk ant stalo, Dievas pamatys!“, – šalia fotografijos, kurioje piešia vaikai, brūkštelėjo atlikėjas.

lrytas.lt


 

Straipsnio komentarai

Citizen 2.02019-08-14
Jeigu ne stano, Delfinai būtų buvę visai gera grupė. :D Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Paulius2019-08-13
Kaip gražu ir pagirtina bet pakomentuokit kodėl vaikai prieš pirmąją komuniją turi kiekvieną sekmadienį į pamaldas eiti, neduok die praleisi busi išbrauktas?
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Leo2019-08-13
Kaip gerai sugalvota ,pats asmeniskai ne esu buves ir daugiau vaiku lankytu kartu baznicia butu labai gerai kad visose galetu but vaiku kampelis Komentaras patinka Komentaras nepatinka