Ketvirtadienio horoskopas – sausio 29 d.

2015-01-29, ji24.lt

Ką atneš ši diena? Kviečiame skaityti astrologės Vaidos Budginaitės prognozes.


AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Dienos pradžioje nuojauta – prastas patarėjas. Popietę noriai įsitraukite į bendrą veiklą kartu su draugais ar komandos nariais. Neišsisuksite nuo didelio informacijos srauto, daugybės pokalbių telefonu ar internetu ir trumpų kelionių. Nuoširdus ir aktyvus bendravimas atvers jums visas duris, ypač jei iki tol esate padėję tinkamus pamatus savo šios dienos idėjoms ir sumanymams. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Draugai pirmą dienos pusę jums bus prasti patarėjai, ypač priimant finansinius sprendimus. Tas pats galioja ir komandos narių pažadams. Jei tuo metu neįsipainiosite į kokį netikusį voratinklį, likusi dienos dalis apdovanos jus prasminga profesine veikla, saviraiška, vadovų palaikymu ir turiningais pokalbiais, primenančiais, ką tučtuojau reikia atlikti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Tai, kuo iki pietų esate gundomi tų, kurie stovi aukščiau jūsų, yra netiesa. Netiesa ir tai, ką jūsų įsivaizduojate, žiūrėdami į savo šiandien susikurtą tikslą. Viskas ne taip lengva, kaip jums gali atrodyti. Tikrasis lengvumo jausmas gali apimti tik popietę, kai net nedideli sprendimai taps didelio įkvėpimo ir padidėjusio žinių bagažo priežastimi. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Diena išauš keista, bet judri. Svarbu tol, kol ji įpusės, pasidėti į šalį nerealius lūkesčius. Ypač tuos, susijusius su jūsų kelionėmis ar studijomis. Na o jei savo vidumi jausite, kad reikia pasinerti į tik jums žinomus vandenis ir ištyrinėti tik jums vieniems suprantamas erdves – pirmyn. Nepaisant noro atsiriboti, tikrąjį pasitenkinimą suteiks tie, į kuriuos galite atsiremti ir pasitarti. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Iki pietų būsite tikroji grupės siela, užvedanti veiklą ir pokalbius. Tačiau šis bendrumo jausmas tegul nesuklaidina tuomet, kai jus kažkas pakvies įlipti, pavyzdžiui, į bendrų finansinių įsipareigojimų traukinį. Pirmyn be kliūčių lėksite tik popietę, po to, kai leisite savo antrajai pusei imti vairą rankas ir dar kartelį išklausysite jo ar jos nuomonę. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Vos pajutę, kad klausotės tik to, kas jums miela ir girdite tai, ką norite girdėti, sustabdykite save. Visa tai uždangsto jūsų ambicijas pasitikėjimo kitais skraiste. O tai trukdo jums matyti tikrąją savo ir kitų žmonių poelgių prasmę. Susigražinti realybės jausmą pavyks vakarop. Daugiausia, ką galite padaryti dėl savo sėkmės – nuoširdžiai ir daug dirbti. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Iki pietų neužsimokite per plačiai, jei studijuojate ar turite su užsieniu susijusių reikalų. Jus gali sustabdyti jūsų kūno negalavimai ar painiava buityje. O saiko jausmo praradimas atsigręš prieš jūsų sveikatą. Popietę atsivers platesnės perspektyvos, jei grįšite prie ankstesnių kūrybinių sumanymų ar nuoširdžiai pasikalbėsite su savo atžalomis. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Iki popietės nerizikuokite ten, kur rizikuoti norisi labiausiai. Dar daugiau sumaišties įneš jūsų vaikai ar mylimas asmuo. Vėliau žinosite, kaip paskirstyti turimas lėšas ar energiją, ypač tuomet, kaip jūsų susidomėjimo taikiniu taps asmeninė aplinka. Sėkmingai įvykdysite misiją tema – šeimos finansai ar namų paslaptys, kurias būtent šiandien galite išsiaiškinti. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Dalį dienos per dideles viltis dėsite į savo namų tvirtovę ir veltui pasikliausite namiškių pažadais. Greit suprasite, kad ten ne viskas idealu, nors, regis, ką tik buvo tobula. Popietę pavyks patekti ten, kur jums reikia ir aptarti temas, kurios jums jau ne pirma diena aktualios. Jūsų antroji pusė ar darbo partneris padės atskleisti reikalingas kortas. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Dienos pradžioje gavę iš pirmo žvilgsnio neįtikėtinai patrauklią informaciją dėl jūsų kasdienės veiklos, neskubėkite iš to statyti rožinių svajonių. Palūkėkite popietės, kai realus pasaulis grįš į savo vėžes. Neignoruodami kalbos dovanos, vis dėlto mieliau atsiraitosite rankoves ir atliksite kelis konkrečius darbus tam, kad gautumėte geidžiamą atlygį. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Turėsite nepamatuotų lūkesčių dėl savo atlygio ar veltui svajosite, kad kažkas pagirs jus ar kitaip įvertins jūsų gabumus. Net jei tai, ką darote yra tobula, šiandien šią sąvoką išmeskite iš savo galvos. Verčiau pasikalbėkite su tais, kurie dar neišgirdo jūsų idėjų, galinčių patobulinti tai, kas yra kuriama ar jau sukurta arba padėtų išspręsti vaikų auklėjimo dilemas. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien, kol diena neįpusės, vis bandysite pasinaudoti vienu iš savo ginklų – intuicija. Tačiau ji įtaigiai meluos, o jūs ja tikėdami ir kitus sėkmingai klaidinsite. Ypač tuos, su kuriais gyvenate po vienu stogu. Jie jums bus svarbūs ir likusią dienos dalį, kai norite to, ar ne, turėsite išspręsti kelias savo vidines problemas. Tik kaip vėl apie jas prabilsite, kad visi suprastų? 

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?