Piktinasi išasfaltuotu keliu į politikės namus

2019-08-25, Sergėjus GVILDYS
Vyksta Jovarų gatvės rekonstrukcija. S. Gvildžio nuotr.
Vyksta Jovarų gatvės rekonstrukcija. S. Gvildžio nuotr.

Vykstant gatvių rekonstrukcijoms Naujakurių mikrorajone, vieni gyventojai džiaugiasi vykdomais projektais. Kiti priešingai, nesulaukę valdžios paramos, piktinasi, kad asfaltuojamos gatvės šalia politikų namų.

Į redakciją kreipėsi Naujakurių seniūnaitis Stasys Juškevičius. Jis piktinosi, kad rekonstruojant Jovarų gatvę, buvo įrengta asfalto danga į Šilutės rajono savivaldybės tarybos narės Daivos Žebelienės namus.

„Vietos valdžia darosi sau įvažiavimus, kai kitų gatvių gyventojai kankinasi, dūsta dulkėse ir važinėja per duobes“, – piktinosi seniūnaitis. Pasidomėjome, ar nėra piktnaudžiavimo šiuo atveju. Juk visuomet terpės „neskaidriems dalykams“ galima rasti. Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius Virgilijus Pozinigis mielai pasidalino turima informacija ir techniniu projektu. Reikia pažymėti, kad Naujakurių mikrorajono gatvių tvarkymo darbai jau kone dešimtmetį apipinti visokių įtarimų ir nesutarimų šleifu.

Tai yra suprantama - kiekvienas gyventojas nori, kad kuo arčiau jo namų būtų išasfaltuotos gatvės. Tačiau viskam iš karto nėra tiek lėšų. O darbai vis tiek juda į priekį ir, atsiradus finansinėms galimybėms, po truputį gatvės asfaltuojamos. Šiuo metu vyksta Rasos ir Jovarų gatvių rekonstrukcijos darbai. Techninio projekto plane aiškiai yra pažymėtas asfalto dangos klojimas įvažiavimų į Jovarų gatvės namų,  pažymėtų 24 ir 26 numeriais, kiemus.

Savivaldybės administracijos Ūkio skyriaus vyr. specialistas Mindaugas Oželis informavo, kad pravažiavimą pro šiuos namus Jovarų gatve į Rasos gatvę nuspręsta panaikinti. Taip padarė Lietuvos automobilių kelių direkcija. Jos nuomone, eismas tokia gatve būtų nesaugus. Todėl ir buvo suprojektuoti jo uždarymas bei įvažiavimų į 24 ir 26 namus asfaltavimas.

Pasak administracijos direktoriaus V. Pozingio, norėtųsi sutvarkyti visas gatves. Tačiau taip nėra, kad visi darbai būtų daromi iš karto. Dar ir Darbininkų mikrorajone yra likę nepabaigtų darbų. Tačiau šiuo metu didesnis dėmesys skiriamas Naujakuriams. Netrukus turėtų prasidėti Statybininkų gatvės rekonstrukcija. Jau vyksta viešojo pirkimo procedūros. O kitų gatvių gyventojams teks pakentėti, kol bus rasti finansavimo šaltiniai.


Straipsnio komentarai

xx2019-08-27
Abejoju ,ar Vilnius galėjo neleisti pro šitą gatvę važiuoti į Rasos gatvę,nes visur yra kaip tik dėl spec tarnybų 9greitosios,gaisrinės ir t.t)reikalingi žiediniai apvažiavimai .Jeigu gaisras ar greitajai reiktų privažiuoti ,tai jie klaidžiotų ,kas galėtų kainuoti žmogaus gyvybę ar materialinius nuostolius ,todėl suabejojau tokiu sprendimu,kad Vilnius uždraudė. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
O2019-08-26
Pagėgiuose pirmenybę asfaltavimui turi seniūno gatvė. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
to susidomėjęs2019-08-26
meras/seniūnas yra pačiame pačiame viršuje virš visko kurie viską sprendžia, manau viskas nuo jų priklauso malonės Komentaras patinka Komentaras nepatinka
susidomėjęs2019-08-26
kažin kuri tarnyba nusprendžia galutinai kurį tarpelį reikia išasfaltuoti nes kur klausi atsimuši kaip į sieną,,,, Komentaras patinka Komentaras nepatinka
alia2019-08-26
kaip gerai turėti kaimyną politiką Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar Jums kada nors buvo įsisiurbusi erkė?