Pigūs virtuvės baldai – išmintingas sprendimas

2019-08-26, Pranešimas spaudai

Virtuvės baldai gali nepretenzingai derėti su virtuvės interjeru bei suteikti patalpai išsvajoto jaukumo. Prieš priimant lemtingą sprendimą, visada labai derėtų įsigilinti į profesionalų patarimus. Tai gali padėti greičiau apsispręsti, išvengiant gana dažnų klaidų, net jeigu yra perkami pigūs virtuvės baldai.

Baldai internetu  – kaip pasirinkti?

Apsispręsti dėl virtuvės baldų spalvų, taip, jog jos ne vien nepriekaištingai derėtų prie virtuvės interjero, o taip pat ir sugebėtų suteikti patalpai išskirtinio jaukumo? Keli patarimai, kurie galėtų padėti kiek lengviau priimti sprendimą bei tuo pat metu išvengti neretai pasitaikančių klaidų.

Visada labiausiai patartina virtuvių interjerą konkrečiai pradedant viską baldų pirkimu. Ši interjero dalis gali tapti pačiu svarbiausiu tokios patalpos akcentu. Be kita ko, dėl spalvinių gamų derėtų aptarti ir su savo šeimos nariais. Tikėtina, kad vieningai apsispręsti ganėtinai sudėtinga, visuomet nesunku atrasti kompromisą pasirenkant iš daugybės vienos spalvos atspalvių, stengiantis išvengti agresyvesnių spalvų ar ypač kontrastingų derinių. Nėra jokios abejonės, kad kiekviena taisyklė pasižymi ir savomis išimtimis. Todėl labai tikėtina, kad kažkas, nusipirkęs ryškiai geltoną virtuvės baldų komplektą džiaugiasi jo kuriama energija.

Kelios rekomendacijos dėl virtuvės baldų spalvų  ir atspalvių pasirinkimo:

Pigūs virtuvės baldai – išmintingas sprendimas, kai mėgstama keisti interjerą kas kelerius metus ar kai virtuvė nėra pagrindinė žmogaus stichija.

Baldų spalvos visada priklausys ir nuo natūraliai krentančio apšvietimo. Dėl to labai reikėtų išsiaiškinti, kokioje būsto pusėje (šiaurėje, pietuose, rytuose, ar vakaruose) bus įrengta virtuvė. Kuo tamsiau atrodo patalpa, tuo šviesesnių arba ryškesnių spalvų atspalviai turėtų vyrauti virtuvėje.

Pigūs virtuvės baldai

Visais atvejais pravartu neperkrauti virtuvės didesne spalvų gama – geriau pasitenkinti ne daugiau kaip dvejomis. Jei nuspręsime pasirinkti ne daugiau kaip kelių spalvų ar atspalvių baldus, labiau patartina viršutinėms spintelėms pasirinkti ne tokias tamsias spalvas, skirtingai nei apatinėms. Toks pasirinkimas suteiks virtuvei ypatingo lengvumo pojūtį.

Vienos  spalvos pigūs virtuvės baldai geriausiai atrodys, kuomet juose persipins ne vienas atspalvis: šviesiai rusva su tamsiai ruda ar pan. Visi atspalviai privalo būti ne per daug akį traukiančių tonų.

Erdvioms virtuvėms geriau tiks vienspalviai baldai. Dviejų ir daugiau spalvų balduose  turėtų būti vienintelė dominuojanti spalva. Tuomet, kai yra pasirinktos kelios spalvos ir atspalviai, jos vis tik virtuvės baldų turėtų tarpusavyje sudaryti dermę.

Tiems, kuriems patinka ypač ryškios spalvos, gebančios sukurti slogią nuotaiką (tarkim, violetinė, žalia, mėlyna), rekomenduotina jas pasitelkti detalėse. Tarkim, minėta spalva gali vyrauti kituose virtuvės balduose: kėdėse, staluose. Minimi akcentai taip sunkiai neapkrautų patalpų spalvomis.

Kai ketinami įsigyti ryškesnės spalvos baldai internetu, sienos turėtų būti neutralesnių spalvų. Taip pat atvirkščiai – vienspalviai, ne tokie ryškūs baldai reikalaus gerokai ryškesnių, su visais baldais kontrastą sudarančių sienų.

Mažesnėse virtuvėse reikėtų vengti labai sodrių spalvų. Labai vertėtų turėti omeny, jog šviesesnės palvos vizualiai padidins bet kurią erdvę.

Bet kuri didelė virtuvė galėtų atrodyti kur kas jaukiau, kai šviesesnius baldus papildytume ryškesniais akcentais. Kad ir kaip bandytume neigti, bet pernelyg tamsiai atrodantys pigus virtuvės baldai netgi didesnėje virtuvėje geba sudaryti ganėtinai niūriai atrodančią atmosferą. Bet kurioje situacijoje virtuvės baldams tiks natūralūs gamtos atspalviai.

Virtuvės baldų komplekte paprastai derinami tokie spalvų deriniai: juoda su balta; juoda su rožine; juoda su raudona; juoda su oranžine; raudona su pilka; raudona su balta; geltona su mėlyna; smėlio su pilka; žalia su šviesiai gelsva; tamsiai ruda su šviesiai ruda; ruda su smėlio; oranžinė su tamsiai ruda; bordo su šviesiai rožine; žalia su ruda.

Renkantis virtuvės baldų spalvas vertėtų prisiminti, kad tokia intensyvi spalva kaip juoda ar vyšninė – ypatingai linkusios teptis, todėl ant jų, matysis bene kiekviena dulkė ar dėmė. Praktiškas šeimininkas suvokia, kad  patys universaliausi yra bet kurie pilki ir rusvi (nuo švelnios kreminės, auksinės iki chaki atspalviai. Toks spalvų pasirinkimas yra pasiekiamas ir internetinėje erdvėje. Paprastai šie užsakymai, tokie kaip baldai internetu, yra gana greitai priimami. Užsakovai gali tikėtis ir papildomos paslaugos – pristatymo į namus ar baldų užnešimo į namus.


Straipsnio komentarai

T2019-08-26
čia tik turoliai tokias gali turėti. pas mane vis dar nuo sovietų likę baldai ir nėra už ką pasieisti Komentaras patinka Komentaras nepatinka
laikas prisiminti2019-08-26
duonkepę krosnį... Komentaras patinka Komentaras nepatinka