Ar LeBronas Jamesas dar iškovos NBA titulą?

2019-08-28, Pranešimas spaudai

2018-ųjų vasarą ryškiausia Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žvaigždė LeBronas Jamesas iš Klivlendo „Cavaliers“ persikėlė žaisti į Los Andželo „Lakers“.

Šis LeBrono sprendimas nebuvo labai netikėtas. Kalbos apie tai, jog jis gali persikelti į Vakarų konferenciją sklandė visą 2017-2018-ųjų sezoną.

Šįsyk nebepyko ir „Cavaliers“ fanai. Kadangi antrosios savo eros klube metu, L. Jamesas sugebėjo padovanoti Klivlando miestui lygos trofėjų.

Visgi, dabar didžiausia dilema ar jau 34-erių LeBronas dar bent kartą triumfuos NBA lygoje? Apie tai ir pakalbėsime šiame straipsnyje.

Pirmas blynas – prisvilo

Debiutinis krepšinio sezonas „Lakers“ gretose karaliui nesusiklostė. Kaip ir visuomet pats žaidėjas turėjo puikią statistiką, tačiau jo komanda net nesugebėjo patekti į atkrintamąsias varžybas. Krepšininkui kuris net paskutinius 8 sezonus žaidė didžiajame NBA finale tai išties turėjo nepatikti.

Maža to, L. Jamesas praėjusį sezoną daugiau nei mėnesį negalėjo žaisti dėl traumos. Įprastai traumų praktiškai nepatiriančiam puolėjui tai turėtų būti blogas ženklas – galbūt neamžini yra ir patys geriausi?

Vasara gera, bet ne tobula

Dar praėjusio sezono pabaigoje buvo aišku, jog vasarą „Lakers“ sieks gerokai pasidarbuoti laisvųjų agentų rinkoje. Krepšinio naujienos tikrai nepaneigtų – „Lakers“ buvo aktyvūs.

Dar vasaros pradžioje po grandiozinių mainų į Los Andželą iš Naujoko Orleano „Pelicans“ klubo atvyko bene geriausias NBA vidurio puolėjas Anthony Davisas.

Šioje vietoje „Lakers“ neketino sustoti ir ketino į savo gretas prisivilioti ir bent dar vieną super žvaigždę. Buvo spėjama, kad į „Lakers“ gali atvykti Kawhi Leonardas, bet jis priėmė visą pasaulį nustebinusį sprendimą ir nusprendė apsivilkti kitos Los Andželo ekipos „Clippers“ marškinėlius.

Tuomet „Lakers“ įsigijo Danny Greeną, pratęsė kontraktą su Rajonu Rondo ir surinko išties neblogą sudėtį. Visgi, akivaizdu, jog maksimalių tikslų klubui pasiekti nepavyko.

Ar LeBronui dar pavyks triumfuoti lygoje pasakyti sunku, tačiau akivaizdu, kad tą padaryti nebus taip lengva, kaip, greičiausiai, norėtų pats lygs karalius.


Straipsnio komentarai

nu jau2019-09-02
ne, neiškovos Komentaras patinka Komentaras nepatinka