Jauna mama surizikavo nedvejodama

2019-08-28, „Šilokarčemos“ informacija
Parduotuvėje visus pasitinka jos savininkė Neringa Budginė ir konsultantė Rasa Freitikienė.
Parduotuvėje visus pasitinka jos savininkė Neringa Budginė ir konsultantė Rasa Freitikienė.

Rugpjūčio 19-ąją Šilutėje, Lietuvininkų g. 61, duris atvėrė vaikiškų drabužių parduotuvė „All for kids“ („Viskas vaikams“). Čia siūloma įsigyti itin stilingų vaikiškų drabužių. Domėjomės, kodėl nuspręsta imtis vaikiškų drabužių pardavimo verslo? Verslininkės Neringos Budginės atsakymas nustebino.

Stebina energija ir drąsa

Užėjus į parduotuvę jautėsi šventiška nuotaika. Su šypsena veide jos savininkė N. Budginė vos spėjo aptarnauti pirmuosius klientus, o jų išties netrūko. Jautėsi, kad rugsėjo 1-oji jau visai čia pat.

Nustebino verslininkės energija ir drąsa – kai visi verkšlena, kaip sunku šiandien verslininkams, ji ėmė ir sukūrė savo verslą. Kodėl vaikiškų drabužių parduotuvė? To ir klausėme jaunos moters.

„Esu dviejų vaikų mama. Todėl puikiai žinau, ko reikia mažyliams. Gimus antrajai dukrai, atsirado dar didesnis poreikis puošti atžalas. Tačiau Šilutėje nebuvo lengva rasti drabužėlių. Dėl to tekdavo vykti į kitus miestus. Todėl nusprendžiau atidaryti savo parduotuvę.  Norisi, kad šilutiškiams nereikėtų užsisakinėti internetu arba vykti kažkur į Klaipėdą, kad rastų darbužių vaikams“, - kalbėjo verslininkė.

Parduotuvėje didelis pasirinkimas drabužių - nuo gimimo iki paauglystės ir berniukams, ir mergaitėms. Nuolat asortimentas bus papildomas naujomis prekėmis. Moteris teigia, jog akivaizdu tai, kad pirkėjams darosi vis svarbesnė ne kaina, o kokybė.

Kuriama elektroninė parduotuvė

Pasak N. Budginės, visuomet bus stengiamasi, kad pirkėjams būtų iš ko rinktis, jog parduotuvėje būtų galima rasti kuo naujesnių ir įdomesnių modelių drabužių. Netolimoje ateityje planuojama prekiauti ir lietuvių dizainerių siuvamais darbais, mat sutartys su jais jau pasirašytos. Jau po kelių savaičių bus galima parduotuvėje siūlomas prekes įsigyti ir internetinėje erdvėje - kuriama elektroninė parduotuvė www.allforkids.lt.

Šioje rinkoje pašnekovė nėra naujokė, mat iki tol dirbo prekyboje – prekiavo drabužiais, bet suaugusiesiems. Dabar ji tikisi, kad vietos gyventojai pasirinks remti vietinį smulkųjį verslą ir rinksis jos siūlomą produkciją.

N. Budginė -  puikus pavyzdys, kad jaunas žmogus gali daug, jei tik turi tikslą. Anot N. Budginės, tik reikia nebijoti iškylančių sunkumų ir jo siekti.

Ji yra diplomuota ekonomikos specialistė. Jai padės parduotuvėje darbuotis  konsultantė Rasa Freitikienė.

Darbo laikas:

Pirmadieniais ir penktadieniais 9:30 – 17:30,

šeštadieniais: 9 – 14 val.

Lietuvininkų g. 61, Šilutė


Straipsnio komentarai

Raminta2019-09-03
Didžiausios sėkmės Jums! Komentaras patinka Komentaras nepatinka
ohoho2019-08-30
kiek pavyduolių! o Jums didžiausios sėkmės! Komentaras patinka Komentaras nepatinka
lietuvė2019-08-30
O ,tai ką jau lietuviškai gėdijamasi ir pavadinimus rašyti .Kodėl derkiame savo Tėvynę visokiais angliškais pavadinimais .GĖDA,ir linkiu kad tamstai ..... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Nesvarbu2019-08-29
Labai skambios fra,ės,galima pagalvoti,kad nėra kur be šios patduotuvės kur apsipirkti.Yra ir vaikų parduotuvė "Paryžius Tavo vaikui"ir dar įvairiausių prekybinių vietų.Nei Ji pirma nei paskutinė kuri atsidarė ir užsidarys.Kantrybės visiems ir pamatysim. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
naum2019-08-29
viskas puiku, bet kodėl pavadinimas angliškas, negi mano, kad anglai atvyks pirkti Komentaras patinka Komentaras nepatinka
koko2019-08-29
" pirkėjams darosi vis svarbesnė ne kaina, o kokybė" atleiskite, bet as tiek neuzdirbu, kad pvz. megstuka vaikiska pirkt uz koki 55€ vien delto jog lieuviu siutas? Toki pat lenkiska turkiska uz 15 ar 20€ nupirkt galima.. Cia kaip pavizdys.
Jei protingos kainos bus tai ir pirkeju netruks????
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Rita2019-08-29
Saunu❤..Sekmes Neringa!! Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Urtė2019-08-28
Labai džiaugiuosi dėl kraštietės. Nuostabu kai žmonės nebijo ir Šilutėje pradeda naują verslą. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
hmm2019-08-28
aš ir sakau ko ten tie balionai pakabinti buvo Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Violeta2019-08-28
Šaunuolė! Sėkmės didžiausios linkius :)))))))))))) Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar Jums kada nors buvo įsisiurbusi erkė?