Šilutiškiai čempionate pasirodė šauniai

2019-08-30, „Šilokarčemos“ informacija
Čempionate dalyvavo ir šilutiškiai Justinas Subačius bei Arnas Malinauskas.
Čempionate dalyvavo ir šilutiškiai Justinas Subačius bei Arnas Malinauskas.

Rugpjūčio 10 dieną Ignalinos aerodrome prasidėjo 15-asis Europos ultra lengvųjų orlaivių čempionatas. Per savaitę čia įvairiose klasėse (vienvienčių ir dviviečių lėktuvų, moto skraidyklių ir malūnsparnių) varžėsi net 44 ekipažai. Čempionate dalyvavo ir šilutiškiai Justinas Subačius bei Arnas Malinauskas.

Savaitę truksiančio čempionato metu dalyvių laukė tikslumo ir meistriškumo itin reikalaujančios navigacijos užduotys, o žiūrovus džiugino ekstremalus tikslusis tūpimas.
Ignalinoje pasibaigusiame Europos ultra lengvųjų orlaivių čempionate trečią vietą užėmė Lietuvos rinktinė. Komandinėje įskaitoje lietuviai surinko 33 929 tšk. Geriau pasirodė tik čekai (58 055) ir rusai (42 777), o iš viso klasifikuotos 8 rinktinės. Atskirose klasėse lietuviai tarp prizininkų nepateko. 6-ąsias vietas užėmė šilutiškiai J. Subačius ir A. Malinauskas („RAL 2“ klasė), Aurimas Bezaras ir Kęstutis Jurkėnas („RGL 2“ klasė), Artūras Lauknys ir Linas Bružikas („RWL 2“ klasė), Dainius Galkis („RAL 1“ klasė) bei Rytis Paliulis („RWL 1“ klasė), devinti liko Zigfridas Driežas ir Aidas Stankevičius („RWL 2“ klasė), 10-ąją vietą užėmė Vilimantas Ganušauskas („RWL 1“ klasė).

 

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?