Be lyderių sunku laimėti

2019-08-28
Gargžduose rezultatą sušvelnino ir garbės įvartį įmušė Darius Paldauskas. „Šilokarčemos" archyvo nuotr.
Šalies futbolo II lygos Vakarų zonos pirmenybių 11-ojo turo rungtynes FK „Šilutė“ (vyr. treneris B. Mackevičius, treneris S. Česnulis) praėjusį šeštadienį žaidė Gargžduose su „Banga B“. Šilutiškiai, kurių gretose dėl įvairų objektyvių priežasčių trūko net penkių pagrindinės sudėties žaidėjų, pralaimėjo – 2:1 (1:0).

Rungtynės buvo itin atkaklios. Aikštės teisėjui teko dalinti įspėjimus tiek Gargždų futbolininkams, tiek svečiams. Abi komandos buvo nusiteikusios karingai.

Šilutiškiams labai trūko žaidimo organizatorių R. Šmito, J. Miliaus, puolėjų A. Thales, A. Marcinkevičiaus, gynėjo E. Užkuraičio.

Taigi, mėgėjiškos komandos dalia, kai kartais dėl įvairių priežasčių treneriams belieka disponuoti susilpnėjusia komandos sudėtimi. Žaidėjų perstatinėjimai į kitas pozicijas, vadinamas „skylių užkamšymas“, aišku, atsiliepia ekipos žaidimo kokybei. „Banga B” tuo pasinaudojo ir pelnė septintą pergalę. Pirmą įvartį aikštės šeimininkai įmušė 17-ąją žaidimo minutę. Pasižymėjo saugas P. Srėbalius – 1:0. Tokiu rezultatu baigėsi pirmasis kėlinys.

Po pertraukos „Bangos B“ saugas M. Ilginis padvigubino rezultatą – 2:0. Pamariškiai nepasidavė ir 73-ečią žaidimo minutę D. Paldauskas sušvelnino rezultatą – 2:1.

Rezultatas nebepakito. „Banga B” turnyrinėje lentelėje pakilo į ketvirtą vietą (21 tšk.), o FK „Šilutė“ smuktelėjo į penktą vietą (18 tšk.). Turo staigmena – Plungės „Babrungo“ pralaimėjimas Palangoje „Palangai B“  - 7:3. „Palangos“ dublerių komandoje įvarčius mušė žaidėjai iš Brazilijos ir Sakartvelo (buvusi Gruzija). Vakarų zonos lyderiu išlieka „Radviliškis, surinkęs 33 taškus po 11 rungtynių. 12-ojo turo rungtynes FK „Šilutė“ žais rugpjūčio 24 dieną Joniškyje su FK „Saned“ (VIII vieta, 4 tšk.).