Karo policijos pareigūnai treniravosi Šilutėje

2019-08-30, Sergėjus GVILDYS
Draugiškoje atmosferoje Baltijos šalių karo policijos pareigūnai demonstravo ištvermę, jėgą ir ryžtą. S. Gvildžio nuotr.
Draugiškoje atmosferoje Baltijos šalių karo policijos pareigūnai demonstravo ištvermę, jėgą ir ryžtą. S. Gvildžio nuotr.

Baltijos šalių karo policijos pareigūnų pratybos Šilutėje, sporto entuziasto Aurimo Zarembos įrengtoje trasoje, pareigūnams paliko gerų įspūdžių.

Praėjusį penktadienį Šilutės miesto gyventojai nustebę klausė, kas vyksta, kodėl virš miesto suka ratus kariuomenės sraigtasparnis. Socialiniuose tinkluose buvo samrotaujama, kad tai vyksta gamtosaugininkų akcija prieš brakonierius.

Tačiau tai nebuvo jokia akcija. Rugpjūčio 23 dieną, Šilutėje, vadinamoje Kiškio dauboje, vyko baigiamasis Baltijos šalių Karo policijos pareigūnų fizinio pasirengimo etapas. Pasak Karo policijos vado, pulkininko leitenanto Laimo Baliūno, šis renginys skirtas Baltijos kelio trisdešimtmečiui paminėti.

Asmens apsaugos fizinio pasirengimo pratybų metu renginio organizatoriai - Lietuvos karo policija, sužinoję, kad Šilutėje yra pati sunkiausia ekstremalaus bėgimo trasa visoje Lietuvoje, nusprendė čia išmėginti pareigūnų jėgas. Pagal legendą, trys komandos iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos buvo atgabentos sraigtasparniu iš Klaipėdos. Atgabenę „sužeistuosius“, pareigūnai privalėjo įveikti sudėtingą kliūčių ruožą, kuris reikalauja ypatingos jėgos ir ištvermės bei psichologinio pasirengimo.

Kariai, dalyvavę šiose pratybose, taip pat džiaugėsi šia iššūkio rungtimi. Ne vienas kalbintas karys tikėjosi čia sugrįžti rugpjūčio 31 dieną ir dar kartą išbandyti savo jėgas ekstremalaus bėgimo rungtyje.

Baltijos kelio jubiliejui skirtame renginyje nugalėjo Lietuvos komanda. Visi dalyviai buvo apdovanoti sertifikatais bei atminimo dovanėlėmis. Baigiamojoje kalboje Karo policijos vadas L. Baliūnas, įteikdamas atminimo dovaną Šilutės r. savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojai Daliai Rudienei, palinkėjo vietos valdžiai išsaugoti puikią ir unikalią trasą. „Norėtume čia sugrįžti ir kitais metais“, – teigė L. Baliūnas.

Daugiau nuotraukų


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?