Inkaklių „Dainoriams“ – 25-eri!

2019-09-05, „Šilokarčemos“ informacija
Folkloro kolektyvas „Dainoriai“ pakvietė visus drauge paminėti jubiliejų.
Folkloro kolektyvas „Dainoriai“ pakvietė visus drauge paminėti jubiliejų.

Rugpjūčio 25 dieną į neeilinį savo renginį pakvietė Inkaklių folkloro ansamblis „Dainoriai“. Kolektyvas, apsuptas buvusių ansamblio narių, bendraminčių, draugų, svečių, minėjo 25-ąsias savo veiklos metines.

Įteiktos padėkos, dovanos

Šventėje netrūko nuoširdumo, tikrumo. Tiesiog ore tvyrojo jausmas, kuris jungė visus tądien susirinkusiuosius.

Netrūko norinčių pasveikinti. Įvairių kolektyvų atstovai ne tik dovanas dovanojo, bet ir po dainą užtraukė.

„Teisingi žodžiai, jog muzika ir daina – universali žmonijos kalba. Tai, jog gyvuojate net ketvirtį amžiaus, parodo, kokia inkakliškiams yra svarbi muzika. Linkiu jums niekuomet nepritrūkti meilės dainai“, – sveikinimo žodžius tarė Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis. Jis kiekvienam ansamblio nariui įteikė po padėką.

Nuo Lietuvos Respublikos Seimo nario Alfredo Stasio Nausėdos gražiausių sveikinimų puokštę perdavė jo padėjėja, Šilutės rajono savivaldybės tarybos narė Lijana Jagintavičienė.

„Esate nenuilstantys ir visiems labai reikalingi. Jūs negailite jėgų, esate aktyvūs, įnešate milžinišką indėlį į pamario krašto kultūros lobyną, prisidedate prie tradicijų išsaugojimo, siekiate jas perduoti jaunajai kartai. Dar daugelį metų džiuginkite savo atliekamais kūriniais, energija, savo buvimu. Ir toliau spinduliuokite meile gimtinei ir žmogui“.

Pajautė šiurpuliukus

Visus nudžiugino scenoje pasirodžiusi Andžela Mickutė, kuri prieš 15 metų buvo „Dainorių“ vadovė. Šiuo metu Kulautuvos kultūros namų vadovės pareigas einanti moteris susirinkusiuosius sužavėjo savo nuoširdumu ir nuostabiu balsu. Atliktas kūrinys ne vieną privertė pajausti šiurpuliukus, bėgančius kūnu.

„Mano brangenybės, Inkaklių folkloro ansamblis ,,Dainorai“, sugalvojo švęsti naujosios dainiuškininkų kartos 25-metį, nors iš tikrųjų jiems jau 40. Prieš 16 metų turėjau garbės prisiliesti prie šitų talentingų žmonių. Kokius palikau, tokius radau. Jaučiuosi sugrįžus namo. Ačiū Jums, mano saulės, už mylinčias akis, dideles širdis“, - sakė A. Mickutė.

„Dainorių“ vadovė Virginija Rukšnaitienė kolektyvo vardu dėkojo visiems susirinkusiesiems. Nuoširdų ačiū tarė kolektyvams, svečiams, draugams, atvykusiems į jubiliejinį minėjimą-koncertą. „Viso kolektyvo vardu dėkoju už gražius linkėjimus, gėles, gražias, skambias dainas. Mes ir toliau jus džiuginsime savo atliekama muzika ir daina. Ačiū tiems, kas prisidėjo, kad ši šventė įvyktų ir suskambėtų“, - nuoširdų padėkos žodį tarė V. Rukšnaitienė. 

Tądien suvažiavo liaudiškos muzikos kapelos. Todėl gražiomis dainomis buvo galima džiaugtis ilgai. Po renginio neskubėta skirstytis – skanautas jubiliejinis tortas.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?