Miegamojo dekoras – geros nuotaikos kūrėjas

2019-09-06, Pranešimas spaudai

Miegamasis – tai ypatinga erdvė, kurioje ilsimės ir miegame, todėl svarbu, kad čia suptų raminanti ir atpalaiduojanti aplinka. Todėl verta apgalvoti miegamojo dekorą, kuris padėtų sukurti gerą nuotaiką ir nuteiktų maloniam miegui ir poilsiui.

Paklodės

Net toks paprastas dalykas, kaip patalynės paklodė, padeda kurti nuotaiką. Gražios ir dailiai dekoruotos paklodės įneštų gėlių aromato, karališkos dvasios dvelksmo ar drugelių plazdėjimo, nelygu kokio rašto pasirinksite paklodę. Mėgstantys paprastumą ir minimalizmą, gali rinktis vienspalves arba derančias prie jūsų turimos patalynės spalvų ir raštų.

Nuotaiką kuria ir medžiaga, pavyzdžiui, satinas, ypač atlasinis, suteikia rafinuotumo ir prabangos, linas – natūralumo ir minimalizmo, o medvilnės kuriama nuotaika labiau priklauso nuo paklodės rašto ir spalvos, kurių pasirinkimas itin gausus. Be to, maloni patalynės medžiaga leis lengviau užmigti.

Lovatiesės

Priklausomai nuo rašto, medžiagos, dizaino ir kitų dalykų, lovatiesės atneš atitinkamą nuotaiką ir padės palaikyti tvarkingo kambario įvaizdį. Dar vienas jo privalumas yra tas, kad saugo patalynę ir čiužinį nuo dulkių susikaupimo, nešvarumų, dėmių ir pan. Taigi lovatiesė gali tapti ne tik gražiu miegamojo akcentu, bet ir atlikti saugos funkciją.

Šviesa ir kambarys

Ar atkreipėte dėmesį, kaip skirtingai atrodo kambarys apniukusią dieną ir saulėlydžio metu, kai viską užlieja auksinė šviesa? Kambarys iš karto tampa jaukesnis ir mielesnis. Kalbant apie miegamąjį, šviesa taip pat svarbi – norisi ramios, gal kiek prislopintos ir romantiškos šviesos. Šviestuvai, lempos ir girliandos kuria ne tik nuotaiką, bet ir tampa puikiomis interjero detalėmis. Nereiktų pamiršti ir žvakių, kurios nuteiktų atpalaiduojančiai ir jaukiai.

Dekoratyvinės pagalvėlės

Dekoratyvinės pagalvės miegamajame – tai kaip plakta grietinėlė užpurkšta ant kokteilio viršaus ir apibarstyta šokoladiniais pabarstukais. Kokteilį, žinoma, sudaro lova, patalynės užvalkalai ir lovatiesė. Dekoratyvinės pagalvės, suderintos su patalynės užvalkalais ir lovatiese, tarsi užbaigia lovos komplektaciją ir paįvairina miegamąjį naujais ,,skoniais“. Taigi dekoratyvinės pagalvės gali tapti žaismingu jūsų miegamojo ar kitų kambarių aksesuaru, suteikiančiu jaukumo ar, priešingai, daugiau žvalumo.

Puošmenos sienoms

Jeigu sienos atrodo pernelyg tuščios, galite jas papuošti paveikslais, įvairiomis jums patinkančiomis sienų dekoracijomis (tai gali būti iš metalo, medžio ar kitų medžiagų pagamintos dekoracijos, vaizduojančios augalus, gyvūnus, abstrakcijas ir t. t.), nuotraukomis, įkvepiančiomis citatomis ir pan. Tokios puošmenos į jūsų kambarį įneš daugiau gyvybės ir naujų emocijų.

Jums mieliausi dekoro elementai ir svarbiausios interjero detalės gali veikti kaip burtų lazdelė iš esmės pakeičianti atmosferą miegamajame. Pasipuošę savo miego erdvę taip, kaip patinka jums, jausitės kur kas geriau, o miegosite giliau.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?