Merui teks paneigti savo paskleistus žeminančius gandus

2019-09-20
Merui V. Laurinaičiui teks paneigti paskleistus tikrovės neatitinkančius ir žeminančius ieškovo garbę bei orumą duomenis.
Merui V. Laurinaičiui teks paneigti paskleistus tikrovės neatitinkančius ir žeminančius ieškovo garbę bei orumą duomenis.

„Tvarkiečiui“, Šilutės rajono savivaldybės merui Vytautui Laurinaičiui vis dėlto teks viešai paneigti beveik prieš dvejus metus paskleistus tikrovės neatitinkančius ir buvusio Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centro vadovo Liutauto Indriuškos garbę bei orumą žeminančius teiginius.

Tokį sprendimą rugsėjo 11 d. priėmė Lietuvos Aukščiausiojo Teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjų kolegija. Tai yra nutartis - galutinė, neskundžiama, įsiteisėjusi nuo priėmimo dienos. Portalas „Silutesetazinios.lt“ rašo, kad tikram merui teks „paneigti paskleistus tikrovės neatitinkančius ir žeminančius ieškovo garbę bei orumą duomenis tokia pačia forma, kaip jie buvo paskleisti, t. y. ne vėliau kaip per 14 dienų nuo teismo sprendimo įsiteisėjimo dienos paskelbti tokio pobūdžio paneigimą:

„2017 m. lapkričio 17 d. laikraščio „Tauragės kurjeris“ Nr. 90 (1942) 1 ir 2 puslapiuose ir 2017 m. lapkričio 20 d. interneto tinklalapyje www.kurjeris.lt buvo išspausdintas straipsnis su antrašte „Liutauras Indriuška nebenori vadovauti ligoninei?“ Šiame straipsnyje, be kitos informacijos, buvo paskleisti šie tikrovės neatitinkantys ir L. Indriuškos garbę bei orumą žeminantys teiginiai: „Jis yra piktybiškas žmogus, mums nieko naujo. Tai kenkėjas“; „Jis labai blogai tvarkėsi kaip vadovas. Jo vadybiniai gebėjimai labai prasti“; „Negalėjome ilgiau jo laikyti, kadangi labai kenkė įstaigai“.

Teks atlyginti L. Indriuškai ir teismo išlaidas.

Tai jau ne pirmas V. Laurinaičio pralaimėtas teismas prieš L. Indriušką. 2017 m. gruodį Lietuvos Aukščiausiasis Teismas pripažino, kad L. Indriuška iš Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC)  pareigų buvo atšauktas neteisėtai.

Tada V. Laurinaičio „kovos“ – Savivaldybės pateiktas kasacinis skundas – mums,  mokesčių mokėtojams, papildomai kainavo 255 Eur: 105 Eur žyminio mokesčio ir 150 Eur L. Indriuškos bylinėjimosi LAT išlaidų. O 255 Eur turėjo sumokėti ir PSPC: 105 Eur žyminio mokesčio ir 150 Eur L. Indriuškos bylinėjimosi LAT išlaidų.

Šilutės PSPC: L. Indriuškos naudai priteista dar beveik 10 000 eurų: 8 334,60 Eur vidutinio darbo užmokesčio (neatskaičius mokesčių) už priverstinės pravaikštos laiką, 1 000 Eur neturtinei žalai atlyginti ir 300 Eur bylinėjimosi išlaidoms atlyginti.


Straipsnio komentarai

Meloexprom tai2019-09-24
liejasi laisvai, poplūdis tolydžio žemyn :,> linkui €xmelystės... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Citizen 2.02019-09-23
Tai meras irgi moka mokesčius. Tai iš dalies ir pats meras šiek tiek prisidės. :D Komentaras patinka Komentaras nepatinka
tam va taitau2019-09-23
mokes visi silutes rajono gyventojai ne vien šilutiškiai Komentaras patinka Komentaras nepatinka
va tai tau2019-09-22
Priteista 10 tūkst eurų, o mokės ne meras, o MES, šilutiškiai. GĖDA MERUI Komentaras patinka Komentaras nepatinka
kol tas pensininkas vadovaus tol ir cirkas klestės 2019-09-21
ar tik tas kaimo jurgis nesumaišė savo kėdės su karaliaus sosto postą Komentaras patinka Komentaras nepatinka
"Sudnag,2019-09-21
pasak modern kiniečių išminties, že myn že miau ni... ni bū na, gal ne bent tix po... mie lo me lo van dzen dal Čian dar vis dar be ab jo daro"

Subtiliau kinų (tradicinėje) transkripcijoje: 哦,恩,我,我,我...哦,恩,也許至少不是tix po ... mie lo me lo van zen dal chian仍然沒有它
Ó, ēn, wǒ, wǒ, wǒ... Ó, ēn, yěxǔ zhì shào bùshì tix po... Mie lo me lo van zen dal chian réngrán méiyǒu tā !
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Pilietis2019-09-20
Nesuprantu kodėl už mero kvailas ambicijas turi mokėti mokesčiu mokėtojai? Jei aš mera viešai pažeminčiau tai turečiau aš mokėti ar savivaldybė? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?