Penktadienio horoskopas – sausio 30 d.

2015-01-30, ji24.lt
Shutterstock nuotr. / Šaldytos uogos
Shutterstock nuotr. / Šaldytos uogos

Štai ir išaušo mažuoju savaitgaliu vadinamas penktadienio rytas. Ką ši diena žada jūsų Zodiako ženklui? Pasitikrinkite skaitydami astrologės Vaidos Budginaitės sudarytą dienos horoskopą.


AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Optimizmo ir noro juo pasidalinti su tais, kurie šalia, jums šiandien netrūksta, tačiau pirmyn jus gena ne tik poreikis aktyviai bendrauti. Tai susikerta jūsų vidiniai poreikiai (ar polėkiai) su toli gyvenančių asmenų reikalavimais ar įsipareigojimais jiems. Tai kaktomuša susitinkate su seniai matytu draugu ar sprendžiate įstrigusią problemą kolektyve.   

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien jums rūpi, kaip kuo daugiau uždirbti, bet iš galvos neišeina ir tai, ką norite įsigyti. Veikiausiai savo namams arba namiškių paskatinti. Nuo to jus atitraukia ne vien jūsų finansiniai reikalai, skolos ar intymaus gyvenimo nesklandumai. Jei tam neišeikvojate visos energijos – likusiąją dalį skiriate vis besikartojančiam pokalbiui apie darbą ar karjerą. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jūsų partneriai kažin kodėl šiandien nesiruošia jūsų palaikyti už rankos, sprendžiant profesinius galvosūkius ir visai negeidžia su jumis kopti aukštyn numatytų tikslų link. Regis, jums pavyksta į tai nekreipti dėmesio, nes dėl gautos informacijos jaučiatės pakylėti. O jei esate pakviesti pasiklausyti paskaitos ar išmokti to, ko neišmokote iki šiol – neabejokite. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Tiek užmojų, tiek planų, tiek svajonių, o per darbus, pareigas ar buities problemas nėr a kada jiems skirti laiko. Kol nesuvokiat, kad jus tai grąžina realybėn, tol jums nesmagu. Gera tik tada, kai galite gauti dovanėlę, padėką ar atlygį, apie kurį tyliai svajojote. Ir tai šiandien įmanoma, kaip ir tai, ką jums pavyksta išsiaiškinti apie savo ir kito žmogaus artimus ryšius ar finansus.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jums šiandien gali būti sunku pasidžiaugti kitų žmonių pasiekimais ar išpildyti jų užgaidas. Daugiau galvojate apie tai, kas vyksta kolektyve ir kaip jame tapti žvaigžde. Jums beveik pavyksta, tačiau jūs dar prisimenate kitas užduotis arba esate nublokšti jų atlikti, dėl išgirstos naujienos. Panašu, kad jos jau kažkur girdėtos ir gali jums pasufleruoti sėkmingų santykių receptą. 

MergelėMergelė

(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien šeimos nariai ar namų problemos, rodos, stato jums kliūtis, trukdančias įvykdyti numatytą visuomeninę misiją ar pradžiuginti jums svarbų žmogų. Be to, jums šiandien sekasi būti angelu sargu darbe. Ne pirmąkart kažką dėl kitų paaukojate. Ir ne pirmąkart gaunate informaciją, kurią turite pritaikyti savo darbo, sveikatos ar buities problemoms spręsti. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Gerų rezultatų ir šiltos atmosferos darbe pasiekti trukdo su informacijos sklaida ar kelionėmis susiję nesklandumai. Jei vien apie tai galvojate – diena praranda prasmę. Iš tiesų, toli ieškoti geranoriškų dovanų nereikia. Viena jų - jūsų optimistiškas požiūris į tai, ką jums dosniai siūlo jūsų komanda. Puiku, jei pavyktų grįžti prie ankstesnio kūrybinio projekto ar aptarti su atžalomis aktualią temą.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Esate įsitikinę, kad jums privalo būti malonu ir ieškote būdų to pasiekti. Čia jums tinklą rezga jūsų materialinės galimybės. Idealu, jei, nepaisant visko, nesipiktinate ir nerizikuojate. Apsidairykite, visata jums dosni, net jei tai ne vien jūsų pinigai – ir jums sekasi, jei siekiate bendrų tikslų su partneriais. Na, o namiškiai, savo kalbomis priverčia jus susimąstyti. Jie siekia aiškumo, kurio nūnai stokojate. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jūsų širdis ten, kur kitas žmogus ar kiti žmonės. Ir kai esate su jais, jums šiandien išauga sparnai. Deja, romantikos dienoje negausu. Ir iš dalies, tai jūsų pasirinkimas. Ypač jūsų širdies šilumos trūksta tiems, su kurias gyvenate. Jei juose jums nesmagu – raskite, ką juose galite pakeisti. Susitikimas, gautas laiškas ar kitaip pasiekusi žinia, praneš jums tai, ką pravartu išgirsti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien dažniau dairotės atgal nei į pirmyn. Viena vertus, tai jums trukdo. Pavyzdžiui, tada, kai aplink esantį pasaulio grožį ir bendravimą su žmonėmis ignoruojate dėl kelių niekingų prisiminimų ar nuoskaudų. Kita vertus, ankstesnės bendros patirtys jums leidžia būti produktyviems darbe. O jei ne pirmąkart esate įtraukti į pokalbius asmeninių finansų tema – išgirskite, ko jus moko ši situacija. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Galbūt draugas negrąžina skolos? Galbūt dėl komandos nario kaltės netenkate savo atlygio dalies? Liaukitės apie tai galvoti. Juo labiau kad jūsų galva dirba nepriekaištingai, net jei ne viskas, ką sugalvojate, dabar įvyksta. Išgirskite save. Savo mintis, žodžius, gal net pažvelkite į save kito žmogaus akimis. Jumyse raktas, atversiantis tas duris, kurios jums neduoda ramybės. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Vadovai jums negailestingi, o darbo krūvis, regis, nepakeliamas. Tačiau tai jus saugo nuo per didelio susitelkimo į save ir galbūt išlaidų savo išvaizdai ar įvaizdžiui. Tačiau vis dar lieka laiko namams ir kelioms mieloms namų smulkmenoms. Ir net jei kažkas viduje ar sapnų karalystėje jums neduoda ramybės – nėra mįslių, kurių jūs negalėtumėte įminti.  

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?