„Raudonkepuraitė“ žingsniavo kartu

2019-10-06, Šilutės lopšelio-darželio „Raudonkepuraitė“ sveikatos komanda
Netrūko gerų emocijų, o vaikai su mokytojais kiekvieną dieną priminė vieni kitiems, kad tik judėjimo džiaugsmas pakelia nuotaiką ir padeda gerinti sveikatą.
Netrūko gerų emocijų, o vaikai su mokytojais kiekvieną dieną priminė vieni kitiems, kad tik judėjimo džiaugsmas pakelia nuotaiką ir padeda gerinti sveikatą.

Minint Europos judumo savaitę Šilutės lopšelio-darželio „Raudonkepuraitė“ bendruomenė visą praėjusią savaitę skyrė sveikatai ir fiziniam aktyvumui. Rugsėjo 16-20 dienomis darželyje vyko netradicinio judumo savaitė „Žingsniuokime kartu”.

Netrūko gerų emocijų, o vaikai su mokytojais kiekvieną dieną priminė vieni kitiems, kad tik judėjimo džiaugsmas pakelia nuotaiką ir padeda gerinti sveikatą. Šios savaitės tikslas – formuoti saugios ir sveikos gyvensenos įgūdžius, skatinti pasitikėjimą savo jėgomis, suprasti šalia esantį, padėti jam bei teigiamai vertinti judėjimo svarbą ir mokėti saugiai elgtis aplinkoje.

„Raudonkepuraitės“ bendruomenė savaitę pradėjo masine mankšta ir nors oras už lango nebuvo pats geriausias, tai nesutrukdė mūsų auklėtiniams bei mokytojams pasimankštinti. Kas grupėse, o kas tradicijų kiemelyje – visi buvo kviečiami pajudėti ir pasimankštinti.

Kitą dieną priešmokyklinių grupių vaikai surengė estafečių valandėlę „Judėti smagu, kai šalia yra draugų“. Nugalėjo gera nuotaika ir draugystė, visi gavo teigiamų emocijų bei linksmai pasportavo.

Trečiadienis – šokių diena. Visi buvo kviečiami į muzikos salę, kur laukė smagi ir nuotaikinga „Judėkime muzikos ritmu“ diskoteka. Vaikams buvo gera susitikti su kitų grupių draugais, smagiai pašokti ir pabendrauti. O Europos judumo savaitės iniciatyvą užbaigėme šaunia diena „Dviratukas ir paspirtukas padeda judėti“ bei išvyka „Keliauk ir pažink!“.

Taigi, kas į Šilutės pirmosios gimnazijos stadioną, o kas į Atgimimo alėją, kas su dviračiais ar paspirtukais, o kas savomis kojytėmis - visi judėjo, žingsniavo, važiavo, tyrinėjo gamtą, lenktyniavo, o kai kas net rodė savo sugebėjimus. Visi džiaugėmės gera nuotaika ir puikiu oru.

Buvo smagu sudalyvauti puikioje iniciatyvoje ir tikimės, kad ne tik vaikai bei visa darželio bendruomenė, bet ir Šilutės gyventojai supras – žingsniuoti kartu yra ne tik nuostabu ir linksma, bet žingsniuoti yra sveika bei naudinga! Automobilių keliama tarša kenkia ne tik mūsų sveikatai, bet ir nuostabiam mūsų miestui – Šilutei.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?