E. Genutis: „Esu tikras Klaipėdos krašto gyventojas“

2019-10-05, Komunikacijos skyriaus informacija
Jubiliatas Rychardas Genutis džiaugėsi jam parodytu dėmesiu. Savivaldybės nuotr.
Jubiliatas Rychardas Genutis džiaugėsi jam parodytu dėmesiu. Savivaldybės nuotr.
Ruduo gražų jubiliejų dovanojo šilutiškiui Rychardui Genučiui. Per ilgus gyvenimo metus senjorui teko išgyventi ir sunkių, ir džiugių dienų.

Šilutės rajono savivaldybės mero pavaduotojas Sigitas Šeputis bei Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis apsilankė šilutiškio R. Genučio namuose. Senjoras pasveikintas 90-ojo jubiliejaus proga. Džiaugsmą gyvenimui spinduliuojantis R. Genutis sveikintojus pasitiko pasipuošęs plačia šypsena ir puikia nuotaika.

Prisiminimus apie savo ilgą gyvenimą jubiliatas pradėjo žodžiais: „Esu tikras Klaipėdos krašto gyventojas, čia gimęs ir augęs“. R. Genutis gimė Plaškiuose, baigė tuometėje Žemaitkiemio vokiečių mokykloje 4 klases, o profesinėje mokykloje įgijo staliaus profesiją. Tik šio amato nesiėmė, daugiausia dirbo įvairius statybos darbus.

„Paskutinis mano darbas buvo melioracijoje. Iš ten išėjau į pensiją“, – kalbėjo Rychardas.

Per ilgus gyvenimo metus senjorui teko išgyventi ir sunkių, ir džiugių dienų. Per karą jis kartu su tėvais išvyko į Vokietiją, o vėliau laimingai sugrįžo į savo namus. Deja, ten stovėjęs tik tuščias pastatas, nebebuvo nei langų, nei durų, nei paliktų daiktų. Tačiau šeima daug dirbo ir vėl sugrįžo į normalaus gyvenimo vėžes.

Dabar Rychardas džiaugiasi oria senatve. Puikiai jaučiasi, kasdien bent po porą valandų važinėja dviračiu, sportuoja ir mėgaujasi gyvenimu. Su žmona Zelma susilaukė sūnaus Gintaro ir dukters Angelikos, didžiuojasi savo anūkais ir proanūkiais.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kiek Jums tenka laukti vizito pas šeimos gydytoją?