Pasipiktinusi minia Meksikoje merą pririšo prie automobilio ir tampė miesto gatvėmis

2019-10-10

Meksikos pietinėje dalyje už grotų atsidūrė vienuolika žmonių – visi jie dalyvavo išpuolyje prieš jų miestelio – Santa Ritos – merą: valdininkas buvo išvilktas iš savo biuro, pririštas prieš automobilio ir vilktas gatvėmis, skelbia BBC.

Meras Jorge Luisas Escandonas Hernandezas ištrūko tik įsikišus policijos pareigūnams. Laimei, politikas rimtesnių sužalojimų nepatyrė.

Tai buvo jau antras kartas, kai vietos ūkininkai drastiškais būdais reikalauja tesėti mero rinkimų kampanijos metu duotą pažadą sutaisyti vietos kelią. Policija į miestelį saugumo sumetimais pasiuntė papildomų pajėgų.

Tiek merai, tiek vietos pareigūnai Meksikoje, atsisakę bendradarbiauti, neretai tampa narkotikų kontrabandininkų bei prekeivių taikiniais. Tai, kad juos ima auklėti patys rinkėjai, pasitaiko rečiau.

Politikas teigia sieksiantis, kad jo skriaudikams būtų pateikti kaltinimai pagrobimu ir pasikėsinimu nužudyti.

Liudininkų darytame vaizdo įraše matoma, kaip prie mero biuro pasirodo grupelė vyrų, ištempia politiką iš pastato ir pririša prie automobilio galo. Vėliau stebėjimo kameros užfiksavo, kaip jis tempiamas Santa Ritos miestelio gatvėmis.

Sustabdyti automobilį ir išvaduoti merą sugebėjo tik keliolika pareigūnų. Per susirėmimus keli žmonės buvo sužeisti.

Per incidentą, įvykusį prieš keturis mėnesius, grupelė vietinių jau buvo įsiveržę į mero kabinetą, tačiau tuomet jo ten nerado.

Delfi.lt


Straipsnio komentarai

to trinkrlių vergas2019-11-06
Tai ką,jūs čia siūlote. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Čia ir dabar 2019-10-29
- tik ras, "100-čio" šosu par Laisvę, "Kkiču-en-yr'u" par Atgim'imą, "CwekLalinkgaLa" par PradZib'ę, "MBsekretuŠ" per Penkav'ą,
toliaus žiedlapiais ratilio beabjo verpetuos, nuo mini pri midi, nuo maxi pri musomelomegos €STTlidi:-#"taiprasitemptivertas"
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Joooo2019-10-10
o mes tik mokam pabambėti ant mero komentaruose... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?