Pagyvenusių žmonių diena paminėta ir Šilutėje

2019-10-16, „Šilokarčemos“ informacija

Šilutėje minint Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną senjorų širdis šildė ne tik muzika.

Pasiklausyti choro „Pamario aidas“ atliekamų dainų, pažiūrėti Šilutės trečiojo amžiaus universiteto studenčių šokių, pasidžiaugti neįgaliųjų dramos mėgėjų į Šilutės Vydūno gimnazijos salę susirinko gausus būrys garbaus amžiaus gyventojų.

Sveikinimo žodį tarė Šilutės rajono savivaldybės tarybos narė Sandra Tamašauskienė. Ji dovanojo ir savo pačios atliekamą dainą. Gražiausių linkėjimų puokštę įteikė ir Tarybos narė Lijana Jagintavičienė. Politikė dėkojo, kad senjorai yra aktyvūs meno mėgėjų kolektyvų nariai, pačių įvairiausių švenčių ir renginių dalyviai, pilietiški žmonės, kurie neabejingi, kaip gyvens ateities kartos. „Ačiū už tai, kad dalijatės savo gyvenimiška išmintimi ir patirtimi. Ačiū, kad aš galiu iš Jūsų mokytis ir būti šalia Jūsų“, - kalbėjo L. Jagintavičienė.

Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos (LPKTS) Šilutės filialo pirmininkė Regina Tamašauskienė pradėjo apdovanojimų ceremoniją. Choro „Pamario aidas“ kolektyvas paskelbė du žmones, ilgamečius choro narius ir sielas, garbės nariais. Tai Vaclavą Šarliokienę ir maestro Vytautą Jovaišą.

Pirmoji choro „Pamario aidas“ repeticija įvyko 1993 metų vasario 28-ąją. O pirmasis koncertas suskambėjo jau po 3 mėnesių - gegužės pabaigoje. Šiandien kolektyvas puikiai žinomas šalyje.

Po apdovanojimų ceremonijos savo spektakliu visus nudžiugino Šilutės neįgaliųjų draugijos užimtumo būrelio „Botagėlis“ aktoriai. Vėliau visi renginio dalyviai skubėjo skanauti Traksėdžių bendruomenės išvirtos žirnių košės.

 


Straipsnio komentarai

negi prie mero laurinaičio 2019-10-23
Šilutės socialinių paslaugų centrui šioj vietoj nereik dirbti?
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
as2019-10-17
Sveikinimai ir džiugu ,kad tokios šventės vyksta,bet kodėl nėra reklamos ,kad tokia šventė bus organizuojama ,tikrai būtų susirinkję daugiau žmonių. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?