V. Pozingis pažadėjo atsisakyti pareigų

2019-10-17, Parengta pagal „Silutesetazinios.lt“ informaciją
„Pažadu“, - baigiantis susitikimui su visuomenininkais pareiškė administracijos direktorius V. Pozingis.
„Pažadu“, - baigiantis susitikimui su visuomenininkais pareiškė administracijos direktorius V. Pozingis.

„Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius Virgilijus Pozingis tarė žodį: „Šilutės miesto K. Kalinausko gatvės rekonstravimo projektas bus koreguojamas. Pro Žibų pagrindinę mokyklą eis tik dviračių ir pėsčiųjų takas. Kol nebus visuomenės pritarimo, darbai nebus pradedami.“

Savo žodžius jis užtvirtino drąsiu pažadu padėti prašymą atleisti jį iš pareigų, jeigu sulaužys šį pažadą“, - rašo tinklapis „Silutesetazinios.lt“.

Praėjusią savaitę vyko K. Kalinausko gatvės rekonstravimo projektinių pasiūlymų pristatymas visuomenei, kurio metu buvo daug klausymų be atsakymų ir bendruomenės atstovų pareiškimas, jog nepritaria vietos valdžios sumanymui įrengti dviejų eismo juostų gatvę po mokyklos langais.

„Silutesetazinios.lt“ duomenimis, spalio 9 dieną V. Pozingis dar kartą susitiko su suinteresuotų visuomenės grupių atstovais (iš pradžių su Žibų mokyklos mokytojais, o vėliau ir su miesto visuomenininkais) ir pasidalijo planais, kaip planuojama pakeisti K. Kalinausko gatvės rekonstravimo projektą.

Iki paraiškų teikimo ES finansinei paramai gauti liko mažai laiko. Bet administracijos direktorius žada, kad į visuomenės pageidavimą bus atsižvelgta ir projektas bus koreguojamas bei derinamas su visuomene.

„Pažadu, - baigiantis susitikimui su visuomenininkais pareiškė administracijos direktorius. – Arba padedu pareiškimą išeiti iš darbo“.


Straipsnio komentarai

apgailėtinas2019-10-24
vienok Komentaras patinka Komentaras nepatinka
KLAUNAI 2019-10-21
PAŽADĖJO UODAS MUSE VEST Komentaras patinka Komentaras nepatinka
g2019-10-19
Na ir taip ,jau tikriausiai į pensiją laikas ,tai gal tas pažadas nieko nereiškia ,o iš kieno kišenės sumokėsite projektuotojams už kelio projektinio pasiūlymo projektą. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
ar nebus taip2019-10-18
pažadėjo netesėjo ir ant savo pažadų padėjo? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?