„Šilutės Rambyno“ darbuotojų ryšys stiprus ir po daugybės metų

2019-10-21, „Šilokarčemos“ informacija

Šiemet ir vėl tradiciškai rinkosi buvę ABF „Šilutės Rambynas“ darbuotojai – veteranai. Šis ruduo jiems dovanojo daug gražių jubiliejų. Devintą kartą organizuotame susitikime senjorai ne tik dalijosi mintimis apie  buvusią darbovietę, bet ir išsprendė rimtą klausimą.

Džiaugėsi susitikimu

Visi rinkosi su gera nuotaika, netrūko minčių dalijimosi apie praeityje praleistą laiką „Šilutės Rambyne“, apie praėjusių metų įvykius kiekvieno gyvenime.

Visi džiaugėsi, kad vadovai mielai priima darbuotojus, kurie prieš dešimtį ir dar daugiau metų paliko šios įmonės sienas. Ne vienas senjoras teigė, kad iš atėjusių yra tokių, kurie išdirbo visą gyvenimą tik vienoje įmonėje – „Šilutės Rambyne“ - ir tuo labai didžiuojasi.

Šiemet ir vėl visus sukvietė kolektyvo siela Vaclova Šarliokienė, kuri kiekvieną pasitiko su nuoširdžia šypsena, apkabinimu.

Susirinkusiuosius sveikino vadovai. Įmonės direktorius Algirdas Bladžinauskas priminė, kad kitąmet bus dešimtasis senjorų susitikimas ir lygiai  metų bus, kaip jis vadovauja „Šilutės Rambynui“. Susirinkusiesiems dėkota už tai, kad nepamiršta savo darbovietės, kad mielai čia sugrįžta.

Išrinko tarybą

Ilgai nelaukęs A. Bladžinauskas, padedamas darbuotojų, įteikė gėlių puokštes šiais metais savo garbingus jubiliejus šventusiems: Anelei Sadauskienei, Vaclovai Šarliokienei, Valei Pupšienei, Stasei Urbienei, Vytautui Čiužauskui, Reginai Švedienei ir Erikai Gečienei. Kiekvienam jų buvo skirti tik jiems sukurti sveikinimo žodžiai.

Pagerbti ir apdovanoti ne tik jubiliatai, bet ir kiekvienas atėjęs. Lauknešėliais su gaminama produkcija džiaugėsi kiekvienas tądien atėjęs į pačių organizuotą šventę.

Daug gražių padėkos žodžių tądien skirta V. Šarliokienei. „Jei jūs galvojate, kad jums daug metų, paverskite juos į eurus ir gausis visai ne daug“, - juokavo moteris. Kiekvienam dėkojo, kad rado laiko susitikimui ir už gerą žodį.

V. Šarliokienės iniciatyva išrinkta nauja valdyba, kuri organizuos susitikimą kitąmet. Ją sudarys Regina Šedienė, Vytautas Čiužauskas ir Danutė Juškevičienė. Pastaroji užėmė pirmininkės pareigas.

Pokalbiai prie arbatos puodelio ir vaišių stalo tęsėsi ilgai. Skambėjo juokas, netrūko gražių prisiminimų, kurie iki šiol ir vienija „Šilutės Rambyno“ veteranų širdis.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai, kad pasuose bus galima rašyti asmenvardžius su q, x, w raidėmis?