Nesėkmingas „Šilutės“ startas Karaliaus Mindaugo taurės turnyre

2019-10-16, Sergėjus GVILDYS
Prienų „Cbet“ komandos strategas – šilutiškis Mantas Šernius.
„Šilutės“ krepšininkai Karaliaus Mindaugo taurės turnyro varžybas pradėjo pralaimėjimu. Pirmuosius du kėlinukus sėkmingiau sužaidę K. Mačijausko auklėtiniai, po ilgosios pertraukos daugiau klydę pirmajame etape 68:86 (22:20, 17:17, 10:27, 19:22), turėjo pripažinti Prienų „CBet“ pranašumą.

Pamario krepšininkai rungtynes pradėjo rimtai nusiteikę. Itin sėkmingai sužaidę pirmajame kėlinuke šilutiškiai turėjo 7 taškų persvarą. Pasibaigus pirmajai rungtynių pusei, svečiai iš Prienų ilsėtis išėjo turėdami 2 taškų deficitą. Antroje rungtynių pusėje K. Mačijausko ekipa sunkiau susitvarkė su svečių atakų lyderiais Arnu Velička, Martynu Varnu ir Luku Ulecku. O ketvirtajame kėlinuke „Šilutės“ krepšininkai daugiau klydo, penkias pražangas surinko rezultatyviai žaidęs Valdas Vasylius. Finalinei sirenai nuaidėjus, švieslentėje švietė rezultatas su „Šilutės“ 18 taškų deficitu. Į kitą etapą pateks komanda, po dvejų tarpusavio rungtynių turėsianti geresnį įmestų ir praleistų taškų santykį. Antrasis mačas spalio 22-ąją vyks Prienuose.

Trenerių komentarai

Po rungtynių „Šilutės“ krepšinio komandos vyriausiasis treneris K. Mačijauskas „Šilokarčemai“ pripažino, kad priešininkų komanda yra aukštesnio lygio komanda. Pamario krepšininkams koją pakišo ir trijų žaidėjų traumos. „Turėjome ribotas rotacijos galimybes ir tas pasijuto rungtynių pabaigoje“, – teigė komandos strategas. Prienų „Cbet“ komandos vyriausias treneris, šilutiškis Mantas Šernius prisipažino, kad prieš rungtynes buvo kitoks jaudulys nei būna įprastai, rungtyniaujant Lietuvos krepšinio lygoje (LKL).

„Į rungtynes žiūrėjome labai rimtai, tačiau turėjome ir kitokių užduočių, ruošiantis kitoms varžyboms LKL, tačiau ne viskas pavyko ir todėl po dviejų kėlinių turėjome padaryti tam tikras korekcijas, kad šitas rungtynes pabaigtume sėkmingai“, – sakė M. Šernius.

Žaidėjų statistika

„Šilutė“: Valdas Vasylius (4/6 trit., 10 atk. kam.) ir Andrius Gaidys (2/3 trit.) po 14, Paulius Poška 13, Omaras Alstonas 12 (6 atk. kam.), Byronas Sanfordas 6 (5 rez. perd.).

„CBet“: Arnas Velička 18 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Martynas Varnas 16 (4/5 trit.), Lukas Uleckas 14 (4/8 trit., 7 atk. kam.), Skylaras Spenceris 10 (6 atk. kam.).