Ketvirtajame kėlinyje kritusi „Šilutė“ pasitraukė iš Karaliaus Mindaugo taurės

2019-10-23
G.Šiupario nuotr. | nklyga.lt
Abi Karaliaus Mindaugo taurės pirmojo etapo rungtynes pralaimėjusi „Šilutė“ pasitraukė iš Karaliaus Mindaugo taurės turnyro.

Šilutiškiai svečiuose 75:88 (13:19, 19:22, 23:19, 20:28) antrą kartą nusileido Prienų „CBet“. Pirmoji dvikova baigėsi prieniškių pergale 86:68.

Tiesa, šeimininkai apčiuopiamą persvarą įgijo tik ketvirtajame kėlinyje. Regimantas Miniotas surinko 4 taškus iš eilės, Lukas Uleckas pridėjo dvi baudas, o Karolis Guščikas pataikė dvitaškį ir 34-ąją minutę „CBet“ susikrovė dviženklę persvarą – 71:60.

Ketvirčio viduryje šeimininkai spurtavo 10:2 bei galutinai nulėmė rungtynių baigtį (81:65).

Nugalėtojų gretose naudingiausiai žaidęs Arnas Velička pelnė 9 taškus (1/1 dvitaškis, 1/3 tritaškiai, 4/6 baudos), atliko 10 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo 2 metimus, išprovokavo 9 pražangas ir nepaisant 5 klaidų, surinko 29 naudingumo balus.

„CBet“: Karolis Guščikas 13 (6/6 dvit.), Martynas Varnas (4/7 trit.), Skylaras Spenceris (6/10 dvit.) ir Regimantas Miniotas (6/11 dvit.) po 12, Arnas Velička (29 naud. bal.) ir Vaidas Čepukaitis po 9.

„Šilutė“: Byronas Sanfordas 13 (5/8 dvit.), Omaras Alstonas 12 (6/13 dvit.), Simonas Serapinas 11 (3/8 trit.).

2019-10-23
veikė toje taurėje? Galėjo priburbuliuoti. Gerai, kad laiku ištraukė. Komentaras patinka Komentaras nepatinka