Į ką vertėtų atkreipti dėmesį renkantis kompiuterio priedus?

2019-10-23, Pranešimas spaudai

Itin platus prekių pasirinkimas neretai apsunkina produkcijos įsigijimo procesą, tačiau tuomet, jei nusprendžiama apsipirkti internetu, viskas vyksta gerokai paprasčiau. Jei jus domina tam tikri kompiuterio priedai, pavyzdžiui, mikrofonai ir ausinės, tiesiog galite apsilankyti internetinėje parduotuvėje https://pigu.lt/lt/kompiuterine-technika/kompiuteriu-komponentai-ir-kt/ausines-mikrofonai, kurioje išsirinkti dominančių prekių bus galima pagal tam tikras jums svarbias savybes. Paieška bus gerokai greitesnė ir paprastesnė, jei atsižvelgsite į keletą kriterijų, kurie yra svarbūs renkantis ne tik mikrofonus ar ausines, bet taip pat ir monitorius, projektorius bei kitus kompiuterių priedus. Taigi, į ką pravartu atsižvelgti ieškant geriausios produkcijos?

Pravartu iš anksto numatyti biudžetą

Renkantis prekes internetu visada yra palanku dar iš anksto numatyti biudžetą, nes tai gali susiaurinti paiešką ir padėti greičiau išsirinkti dominančių prekių. Pavyzdžiui, jei planuojate įsigyti ausines, kurioms galite skirti iki 70 eurų, prekių atrankos filtre galite pasirinkti kainą nuo 0 iki 70 eurų, arba prekių rikiavimą nuo mažiausios iki didžiausios kainos. Pasirinkę tokią produkcijos atranką galėsite nustatyti ir kitus prekių atrankos filtrus, ir netrukus atrasite pačias palankiausias galimybes.

Kokio gamintojo prekės jus domina?

Renkantis įvairią techniką gana dažnai yra svarbu ir tai, koks yra produkcijos gamintojas, todėl  tuomet, jei nuspręstumėte įsigyti tam tikrų kompiuterio priedų, atsižvelkite ir į šį kriterijų. Tikėtina, kad turite susidarę tam tikrą nuomonę apie vieną ar kitą gamintoją, todėl tai pasitarnaus ir atliekant prekių atranką. Jei nesate užtikrinti, kokio prekinio ženklo produkcija galėtų būti geriausiu pasirinkimu, pasidomėkite interneto vartotojų atsiliepimais, ir tai gali padėti paprasčiau apsispręsti. Internetinėje parduotuvėje taip pat yra galimybė atlikti prekių atranką pagal geriausius įvertinimus: pavyzdžiui, jei jus domina monitoriai, tiesiog apsilankykite čia https://pigu.lt/lt/monitoriai, ir pasirinkite prekių rikiavimą pagal geriausius įvertinimus.

Atsižvelkite į technines savybes

Visai nesvarbu, kokią produkciją rinksitės – projektorius, monitorius, ausines ar kitas prekes, atkreipkite dėmesį į tam tikras technines savybes. Pavyzdžiui, jei jus domina monitoriaus įsigijimas, atsižvelkite ne tik į tai, ar ekrano įstrižainė pateisins jūsų lūkesčius, bet taip pat ir į ekrano raišką, tam tikras papildomas galimybes (pavyzdžiui, gali būti naudinga rinktis monitorių, turintį įmontuotas garso kolonėles), ir t.t. Radę jus dominančią prekę galėsite ant jos spustelėti kompiuterio pelės klavišu, ir perskaityti pateiktą aprašymą. Pardavėjai visada siekia, kad produkcijos aprašymai būtų kiek įmanoma išsamesni, todėl rasti tinkamus pasirinkimus tikrai nebus keblu.

Kiek laiko reikės palaukti dominančių prekių?

Prekių pristatymo terminas gali labai variuoti, ir tai priklauso ne vien tik nuo to, koks pardavėjas yra pasirenkamas. Jei siekiate, kad įsigyta produkcija kuo greičiau pasiektų jūsų namus, galite pasidomėti, ar tam tikros dominančios prekės yra sandėlyje, ar reikės šiek tiek palaukti, kol jos atsidurs pas pardavėją. Pavyzdžiui, jei jus domina projektoriaus įsigijimas, tiesiog galite apsilankyti  Pigu.lt parduotuvėje, ir prekių atrankos filtre pasirinkti „turime sandėlyje“. Tokiu atveju galėsite būti užtikrinti, kad užsakymas labai greitai bus paruoštas atsiėmimui arba bus išsiųstas jūsų pasirinktu adresu.

Vadovaudamiesi šiais svarbiausiais kriterijais išsirinkti tinkamus kompiuterių priedus galėsite kur kas greičiau, ir tuomet, kada jau būsite nusprendę dėl tam tikrų prekių įsigijimo, beliks tik pateikti savo užsakymą. Nors kartais vis dar dvejojama, ar prekių įsigijimas internetu tikrai gali būti pačia palankiausia galimybe, tačiau įsitikinsite patys, kad tai gali padėti sutaupyti ne tik laiko, bet taip pat ir pinigų.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kiek per mėnesį išleidžiate degalams?