Šyliuose ir Juknaičiuose – šiuolaikiški sporto aikštynai

2019-11-03, „Šilokarčemos“ informacija
Aikštelės atidarymo akimirka Šyliuose. Silute.lt nuotr.
Aikštelės atidarymo akimirka Šyliuose. Silute.lt nuotr.

Dvi pamario krašto bendruomenės jau džiaugiasi naujais sporto aikštynais, kur, neabejojama, bus aktyviai leidžiamas laikas.

Šyliai gražėja

Pirmieji tokio įrenginio atidarymo šventę surengė šyliškiai. Ta proga į Šylių kaimą atskubėjo ir politikai, ir  bendruomenės nariai. Vaikų ir jaunimo sporto aikštyno atidarymo šventėje džiaugsmo netrūko.

Naujoji erdvė, kurioje pastatyta pavėsinė, žaidimų įrenginiai bei aktyvios mankštos lauko treniruokliai, įkurta Šylių kaimo bendruomenei „Švylys“ įgyvendinus projektą „Laisvalaikio ir poilsio zonos įrengimas Šyliuose“.

Šylių bendruomenės „Švylys“ pirmininkas Arūnas Juozas Uselis pasidžiaugė, kad kaimas gražėja, čia įkuriama vis daugiau erdvių, skirtų gyventojams aktyviai praleisti laiką.

Projektas įgyvendintas pasinaudojus asociacijos „Lamatos žemė“ ir Šilutės rajono savivaldybės lėšomis. Projekto vertė – 30 tūkst. eurų.

Vienintelė tokia

Spalio 23-iąją daugiafunkcės sporto aikštelės atidarymas vyko ir Juknaičiuose. Šiuo metu tai vienintelė tokia aikštelė Šilutės rajone. Joje įrengtas aikštelės apšvietimas bus įjungiamas per pinigų rinktuvą. Taip aikštelės naudotojai turės galimybę sportuoti jiems patogiu paros metu (anksti ryte, ar vėlai vakare) ir tuo pačiu prisidėti prie aikštelės elektros sąnaudų apmokėjimo.

Aikštelėje bus galima žaisti ne tik visų pamėgtą krepšinį, bet ir tinklinį, badmintoną, lauko tenisą bei mažąjį futbolą. Tuo itin džiaugiasi Juknaičių jaunimas.

Projektas „Vaikų ir jaunimo laisvalaikio užimtumo galimybės“ įgyvendintas pasinaudojus taip pat asociacijos „Lamatos žemė“ skirtomis lėšomis. Jo vertė - apie 74 tūkst. eurų.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?