Žaidėjai pasitikrino savo žinias

2019-11-04, Vitalija Vyšniauskienė, Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filialo vyresn. bibliotekininkė
Dalyviai gerai leido laiką. Autorės nuotr.
Dalyviai gerai leido laiką. Autorės nuotr.

Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filiale spalio 16 dieną vyko lietuvių kalbos ir literatūros bei psichologijos srautinė pamoka Kintų pagrindinės mokyklos 8-10 klasių mokiniams. Jaunimas pamokos metu buvo pakviestas dalyvauti ir protų mūšyje „Ar pažįsti savo gimtą kraštą?“

Dalyviai burtų keliu susiskirstė į komandas: „Baltą“,  „Žalią“, „Geltoną“, „Melsvą“, „Raudoną“ ir „Rožinę“. Interaktyvaus žaidimo metu kiekviena komanda atsakinėjo į klausimus individualiai, naudodamasi programėle „Kahoot“. Žaidėjai pasitikrino, įtvirtino žinias, sužinojo ir naujų dalykų apie savo gimtąjį kraštą. Kiekviena komanda apdovanota saldžiais prizais.

Spalio 18 dieną vaikams surengta viktorina „Jei nežinau, tai sužinosiu“, kurioje dalyvavo Kintų pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo grupės „Boružiukai“ auklėtiniai. Pirmiausia susirinkusieji apžiūrėjo bibliotekoje veikiančią fotografijos ir kūrybinių darbelių parodą „Robotų ir savo krašto tyrinėtojai“, prie kurios rengimo prisidėjo ir patys vaikai. Paroda parengta  įgyvendinant Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filialo projektą „Robotų ir savo krašto tyrinėtojai“.

Parodą parengė užsiėmimų  „Jaunųjų tyrėjų ekspedicija“ dalyviai. Apžiūrėję ir atpažinę tiek savo, tiek kitų dalyvių darbus bei fotografijas dalyviai buvo pakviesti pasižiūrėti trumpo metražo filmukų, kuriuos irgi sukūrė užsiėmimų  „Jaunųjų tyrėjų ekspedicija“ dalyviai. Vėliau vaikai pakviesti dalyvauti viktorinoje „Jei nežinau, tai sužinosiu“. Jiems tai buvo pirmoji patirtis žaidžiant tokį žaidimą. Pirmas iššūkis – susiskirstyti į komandas, antras  –  išsirinkti kapitoną, kuris turės paspausti pultelio mygtuką pasirinkdamas atsakymą. Viktorina parengta pagal vaikų amžių.

Viktorinos dalyvius užplūdo geros nuotaikos ir emocijų pliūpsnis. Kiek džiaugsmo atsakius teisingai! Koks nustebimas ekrane pamačius vietas, kur jie lankėsi. Tą dieną nebuvo pralaimėjusios komandos, visi išvyko su šypsena veiduose ir simboliniais prizais. Dėkojame Kintų bendruomenei, prisidėjusiai steigiant prizus.

Žaidimai vyko įgyvendinant Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filialo projektą „Robotų ir savo krašto tyrinėtojai“, finansuotą Lietuvos kultūros tarybos ir Šilutės rajono savivaldybės.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?