Šilutiškiui studentui Ernestui Sagalec – čempiono medalis

2019-10-31
Kaune studijuojantis šilutiškis Ernestas Sagalec - Nacionalinės dziudo asociacijos čempionato nugalėtojas.
Kaune studijuojantis šilutiškis Ernestas Sagalec - Nacionalinės dziudo asociacijos čempionato nugalėtojas.

Nacionalinės dziudo asociacijos čempionatas, spalio 18 dieną vykęs Alytaus sporto rūmuose, buvo labai sėkmingas Šilutės dziudo klubo „Kumikata“ (treneris Rimvydas Lukošius) tebeatstovaujančiam Ernestui Sagalec. Jis iškovojo čempiono titulą tarp imtynininkų, sveriančių iki 66 kg.

Nacionalinis čempionatas - prestižinės varžybos. Dalyvauja stipriausieji. Šilutės atstovų - keturi: Artūras Kudrešovas, Ernestas Sagalec, Justas Pauparis ir Uosis Knapkis.

Artūras jau gyvena ir dirba Kaune, Ernestas ir Justas - studentai, Uosis - gimnazistas. E. Sagalec ir J. Pauparis pasirinko studijas Kauno sporto universitete ir KTU. Varžybose jie, kaip ir A. Kudrešovas, startuoja už gimtąjį klubą, pakvietusį juos ant tatamio ir atvedusį į meistrų lygį.

Alytuje sėkmingiausiai pasirodė E. Sagalec, kuris finalinėje dvikovoje dėl pirmos vietos užtikrintai nugalėjo mažiau patirties turintį Kėdainių atstovą. Gerai ėmėsi ir J. Pauparis (svorio kategorija iki 81 kg), pretendavęs į bronzos medalį. Deja, kovą dėl trečios vietos jis pralaimėjo ir liko penktas. A. Kudrešovas ir U. Knapkis iš turnyro pasitraukė pralaimėję pirmas kovas.


Straipsnio komentarai

Tomas2019-11-01
šaunuolis Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?