Politikas per „Facebook“ visus pasiuntė kakoti

2015-01-30, lrytas.lt
Kas įsilaužė į Darbo partijos Šilutės skyriaus pirmininko S.Stankevičiaus „Facebook“ paskyrą? Lrytas.lt montažas.
Kas įsilaužė į Darbo partijos Šilutės skyriaus pirmininko S.Stankevičiaus „Facebook“ paskyrą? Lrytas.lt montažas.

Darbo partijos Šilutės skyriaus pirmininko Sauliaus Stankevičiaus žinutė socialiniame tinkle „Facebook“, švelniai tariant, turėjo atimti žadą jo draugams ir partijos bičiuliams. Trečiadienį politikas šventė savo gimtadienį, o naktį pasirodęs įrašas jo paskyroje „Facebook“ buvo persmelktas nuoskaudos.

S.Stankevičius lygioje vietoje įsitaisė bėdą. Jo profilyje atsiradusiame įraše draugai buvo pasiųsti šikti, o Darbo partijos Šilutės skyriaus darbuotojai išvadinti kiaulėmis.

Šventė gimtadienį

Keisto turinio įrašas nepraslydo pro akis S.Stankevičiaus draugams. Ryte įsijungęs socialinio tinklo paskyrą, vienas jų buvo šokiruotas tokio akibrokšto: „Saulius Stankevičius vakar, savo gimimo dieną, galimai negavęs pakankamai sveikinimų ir dėmesio, „Facebook“ paskelbė tokio turinio žinutę:

„Eikit visi šikt. Iš beveik 2000 draugų gavau apie 40 sveikinimų... Gimtadienio proga. Nuoširdus ačiū, kurie pasveikinote. Kiti prašome išsibraukti iš draugų sąrašo ir atsisveikinkime visiems laikams... Thank You very much honny and Fuck Of. Man Jūsų NEREIKA.

Man gėda dėl mano darbuotojų, kurie išsigudrino atnešti gėles ar kitą šlamštą ir įteikti man nebūnant ir nepabendravus. Tai visiškas išsigimimas, ponai ir panelės ir ponios.. Jei jūs nesugebate įteikti gėlių ar dovaną į rankas ir pažiūrėti į akis, tai Jus nesate NIEKO verti ir nesitikėkite kažkokios pagalbos ar pasisekimo iš manęs, Jūs Kiaulės...“

Nieko keisto, kad toks įrašas galėjo papiktinti ne vieną V.Stankevičiaus bičiulį ir pavaldinį.

„Mums, vietos gyventojams, žinant ir akivaizdžiai matant iki kokio lygio vyksta jo šventimai, toks jo įrašas nekelia jokios nuostabos. Vietos žmonės kalba, kad vietinis ponas S.Stankevičius greičiausiai vėl eilinį kartą „užblūdijo“ ir prirašė nelabai blaiviu protu.

Jo didelėje įmonėje yra dirbę ne vienas šimtas vietos gyventojų, kurie beje neretai be ceremonijų išdrėbiami, tariamai savo noru, ir žmonės (darbuotojai) iš jo dar ne tokio leksikono girdėję. Jis nuo ryto vis koregavo savo įrašą, per kelis kartus vis nutrindamas negražiausius pasisakymus, kol galiausiai pašalino visą įrašą“, – rašė pasipiktinęs Šilutės gyventojas.

Rašė ne V.Stankevičius?

Pats politikas teigė labai nustebęs šiandien ryte įsijungęs savo „Facebook“ profilį ir pamatęs minėtą įrašą. „Darbietis“ įrašą su keiksmažodžiais skubiai ištrynė. S.Stankevičius portalui lrytas.lt sakė, kad nuoskaudų kupiną žinutę parašė ne jis.

„Aš irgi nežinau, iš kur atsirado ta žinutė. Tik atsikėlęs ryte pamačiau. Gal kas netyčia prisijungė?“ – svarstė politikas.

Jis sakė, kad ne vienas žmogus turi prisijungimą prie jo asmeninės „Facebook“ paskyros. Be to, jo socialinio profilio slaptažodis nėra sunkus, todėl jį galima lengvai atspėti.

„Tai ne pirmas kartas. Buvo paskelbta tam tikrų informacijų. Priešų turbūt yra visur“, – sakė jis, tačiau nepatikslino, kokia klaidinga informacija buvo paskelbta anksčiau ir kas galėtų būti šitaip pasielgę nenaudėliai.


Straipsnio komentarai

Petras2015-02-05
Būtinai išrinkit į savivaldybės tarybą,kad neprapultu vienas juokdarys Komentaras patinka Komentaras nepatinka
draugas2015-01-30
kada normaliai atsiprašysi. Nusibodo girdėti, kad visi kalti, o tu auka. Turi problemų, nebegerk Komentaras patinka Komentaras nepatinka
tevas2015-01-30
gerai padare apmetys bubiais ir kam nepatinka, bet man patinka rusiska vatinka ir ta masinka, kur tarp koju desra minko.......... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gerai, kad pasuose bus galima rašyti asmenvardžius su q, x, w raidėmis?