Išskirtinis „Tele2“ planas: 16 GB už 8,90 Eur/mėn.

2019-11-02

Mobiliojo ryšio bendrovė „Tele2“ paruošė išskirtinį pasiūlymą savo naujiems ir esamiems klientams – mokėjimo planą su neribotais pokalbiais ir SMS bei 16 GB interneto duomenų už itin  patrauklią kainą. Pasiūlymu pasinaudoti galima internetinėje svetainėje www.tele2.lt arba bet kuriame „Tele2“ salone.

„Atvėsus orams, vis daugiau laiko skiriame naršymui, vaizdo įrašų žiūrėjimui ir virtualiam bendravimui. Todėl klientams paruošėme išskirtinį, kasdien neribotai bendrauti leidžiantį mokėjimo planą“, – sakė Vaida Burnickienė, „Tele2“ pardavimų direktorė.

Neriboti pokalbiai, SMS ir 16 GB – tik 8,90 Eur/mėn.

Naujasis mokėjimo planas ypač tiks tiems, kuriems vis pritrūksta mobiliųjų interneto duomenų – turėdami 16 GB dydžio mėnesinį duomenų paketą galėsite naršyti savęs nevaržydami.

Šis 8,90 Eur/mėn. pasiūlymas mokėjimo planui galioja pasirašant terminuotą 18 mėn. sutartį be telefono arba 24 mėn. sutartį, įsigyjant telefoną ir mokant jo kainą dalimis (kaina ne akcijos metu – 14,90 Eur/mėn.).

Už nurodytą mėnesinį mokestį suteikiamas neribotas minučių kiekis pokalbiams ir neribotas SMS kiekis į visus Lietuvos tinklus bei 16 GB duomenų. 2,9 GB šių duomenų galima išnaudoti keliaujant Europos Sąjungos šalyse.

Pasibaigus 18 mėn. arba 24 mėn. sutarties terminui, nuolaida mokėjimo planui nebebus taikoma. Akcijos laikas ribotas. Daugiau informacijos rasite www.tele2.lt, „Tele2“ salonuose ar paskambinus 117.

Papildomos dovanos

Ir tai dar ne viskas! Užsisakius šį mokėjimo planą ir su juo sudarius terminuotą 18 arba 24 mėn. sutartį, kartu gausite puikių išmaniųjų paslaugų – pusmetį nieko nekainuosiantį mobilųjį parašą ir galimybę mėnesį nemokamai žiūrėti visą „TV Play Premium“ pramogų paketo turinį. 

Pasiūlymai papildomoms nemokamoms paslaugoms galioja jas užsisakius kartu su minėtu mokėjimo planu ir aktyvavus jas ne vėliau kaip per 30 dienų nuo naujo plano sutarties pasirašymo datos.

Akcijos laikas ribotas. Daugiau informacijos rasite www.tele2.lt, „Tele2“ salonuose ar paskambinus 117.

„Tele2“ – skaidriausias operatorius Lietuvoje

Technologijų lyderė „Tele2“ šiemet antrą kartą iš eilės buvo pripažinta skaidriausia telekomunikacijų bendrove Lietuvoje. Tai atskleidė „Transparency International“ Lietuvos skyriaus atliktas tyrimas, kurio metu „Tele2“ surinko 100 iš 100 galimų balų.

Ką tai reiškia jums? Pasirinkę „Tele2“, jūs pasirenkate partnerį, teikiantį sąžiningos kainodaros paslaugas ir pasiūlymus.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!