KK „Šilutės“ komandos derlius po mėnesio kovų - 6 pergalės, 3 pralaimėjimai

2019-11-10

„VIKINGLOTO-NKL“ čempionate po spalio mėnesį vykusių kovų į turnyrinės lentelės pirmą poziciją stryktelėjo Telšių „Telšiai“ (treneris Rytis Vaišvila), pelnę 8 pergales ir patyrę vieną pralaimėjimą. Žemaičių kraitis - 8 taškai. Tiek pat taškų po 10-ies rungtynių surinkęs Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ žengia antras, trečią vietą užima Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (7 tšk.), ketvirta – KK „Šilutė“ (vyr. treneris Kęstutis Mačijauskas), turinti 6 tšk.

Spalio 31 dieną KK „Šilutė“ namuose įveikė BC „Jonavą“ - 99:88 (24:25, 22:19, 22:13, 31:31). Aikštelės šeimininkai atitrūko antroje rungtynių pusėje. Po trijų kėlinukų „Šilutė“ įgijo 11 taškų persvarą - 68:57. Ketvirtą kėlinuką mūsiškiai pradėjo spurtu 6:0 ir svečiams, nors dėjo daug pastangų pakeisti rungtynių eigą, išsigelbėti nepavyko. „Šilutės“ įžaidėjas B. C. Sanfordas pelnė 20 taškų, E. Džiaugys - 17, S. Serapinas – 15, A. Gaidys - 12.

Pamario komandos gretose debiutavęs buvęs Turkijos II lygos Ankaros komandos „Ormanspor Gene“ žaidėjas, 25-erių Kemalis Canbolatas (Kemal Canbolat), kurio ūgis - 211 cm, pridūrė 11 taškų bei atkovojo 9 kamuolius. Jonaviečių gretose rezultatyviausiai žaidė J. Vazalis – 21 tšk., K. Thomasa – 19 tšk. ir M. Žaunierūnas - 15 tšk.

Lapkričio 2 dieną KK „Šilutė“ Vydūno gimnazijos sporto salėje nugalėjo Minsko „Tsmoki-2“ – 81:61 (16:18, 22:11, 17:11, 26:21). B. C. Sanfordo kraitis - 18 tšk., S. Serapino - 13, O. T. Alstono - 11, A. Gaidžio - 9. Beje, B. C. Sanfordas pripažintas naudingiausiu spalio mėnesio „VIKINGLOTO-NKL“ krepšininku. Aikštelėje jis vidutiniškai praleisdavo po 33 minutes, pelnomų taškų vidurkis - 19,4, atkovotų kamuolių - 5,3, rezultatyvių perdavimų - 4, naudingumo balų - 22,4.

Po spalio turnyrinės lentelės dugne 14-15 vietas užima BC „Jonava“ ir Mažeikių „Ereliai“. Šios komandos iškovojo po dvi pergales ir po septynerias rungtynes pralaimėjo. Lapkričio 9 dieną KK „Šilutė“ rungtyniaus Molėtuose su „Ežerūnu“, o lapkričio 14 dieną laukia išvyka į Šilalę ir susitikimas su „Lūšimi“.

to nuomone2019-11-13
akis prasiplauk, pažiūrėk viršuje kada straipsnis įdėtas Komentaras patinka Komentaras nepatinka
tiesiog nuomonė....2019-11-12
Skirmantai, pasenusi informacija, jeigu ką, tai šiandien jau lapkričio 12d. ir laimėjome prieš "Ežerūną" ........ ir Cemal Cambolat įmetė 25 taškus ir atkovojo 11 kamuolių. Komentaras patinka Komentaras nepatinka