Avarija Šilutės aplinkkelyje: 2 žmonės ligoninėje, vienas vairuotojas – girtas

2019-11-10

Du žmonės buvo sužaloti sekmadienį Šilutės aplinkkelyje susidūrus dviem lengviesiems automobiliams. Po avarijos paaiškėjo, kad vienas vairuotojas yra apsvaigęs nuo alkoholio.

Avarija sekmadienį po pietų įvyko Šilutės aplinkkelyje ties sankirta į Ramučius. Pirminiais duomenimis, nuo Ramučių atvažiavusio automobilio „Opel Zafira“ vairuotojas (gim 1940 m.) nepraleido pagrindiniu keliu važiuojančio automobilio „Ford Galaxy“.

Vėliau viena liudininkė tvirtino, kad automobilis „Ford“ lėkė labai dideliu greičiu. Tačiau tas liudijimas nėra patvirtintas jokiais objektyviais matavimo duomenimis. Skirtingai nuo šio automobilio vairuotojo girtumo. Po avarijos vyras (gim. 1976 m.) į alkotesterį įpūtė 0,60 prom.

Į įvykio vietą kartu su greitosios pagalbos medikais ir policijos patruliais atskubėjo ir ugniagesiai. Tačiau žmonių gelbėti nereikėjo, ugniagesiai tik iškėlė vairuotojus iš automobilių ir perdavė juos medikams.  Abu vairuotojai sužeisti ir išvežti į ligoninę.

Įvykio aplinkybės tiriamos.

lrytas.lt


Straipsnio komentarai

Aš.2019-11-11
O koks skirtumas koks amžius? Vyras ar moteris, jaunas ar senas ar bet koks kitoks, visi vairuotojai turi rinktis greitį ir manevrą tokį, kuris nekeltų nei sau nei kitiems pavojaus.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
durniams laisvė kapinės visada atviros 2019-11-11
tai ar tokio amžiaus reikia šitaip lėkt kaip akis išplikus ar kada bus tokiem riba iki kada prie mašinos vairo sėst tai čia ir taip aišku kas bus kaltas Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Citizen 2.02019-11-11
Abu kalti. Vienas girtas, kitas iš šalutinio. Draudikai ploja katučių. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Petras2019-11-10
Kiek teko vaz to keliu ,tai ten arba gyrti arba liekia be galvos vat ir rezultatai Komentaras patinka Komentaras nepatinka
A...2019-11-10
Girtas gaus bauda uz girtuma.o kas iš salutinio tas uz avarija Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Nesvarbu2019-11-10
Juk girtiems negalima važiuoti automobiliu. Girtas, reiškia kaltas Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Olia2019-11-10
bet taip išeina jog girtas nekaltas? Jis važiavo pagrindiniu Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?