Baldai pagal zodiaką: kas kam tinka labiausiai?

2019-11-15, Pranešimas spaudai

Sakoma, kad kiekvienas žmogus yra individuali asmenybė, turinti savo poreikius, įsitikinimus bei pomėgius. Teiginys tikrai yra teisingas, tačiau tuo pat metu negalima pamiršti, kad žmonės gali būti skirstomi į įvairias grupes pagal tam tikrus kriterijus ir kiekvienai iš jų būtų priskiriami poelgių panašumai. Ne išimtis ir žmonių grupės pagal zodiaką.? Ar žinojote, jog kiekvienam asmeniui, atsižvelgiant į jo zodiaką, galima apteikti tam tikrų patarimų, kaip turėtų atrodyti jo namai, koks interjeras turėtų vyrauti ir kokius baldus derėtų pirkti? Siūlome susipažinti su įžvalgomis.

Ne paslaptis, kad gimusieji po Avino ženklu garsėja ypač aštriu temperamentu. Tad, kuriant interjerą, reikėtų nebijote ryškių, netgi ugningų spalvų bei aštrių, griežtų formų baldų bei daiktų. Joks kitas zodiako ženklas nevertina taip komforto bei estetikos, kaip tai daro Jautis. Taigi, šio ženklo atstovų namai turi būti ypač komfortiški ir gražūs: Patogūs ir kokybiškai baldai, stilingi kilimai bei prabangios užuolaidos, tinkamai parinktos, kūrybiškos interjero detalės – visa tai pavergs Jaučio širdį ir tokiuose namuose jis su malonumu leis visą savo laisvą laiką. To nepasakysi apie Dvynius – pastarieji vertina judrumą, mobilumą, lengvumą, tad jiems visiškai nesvarbu, kiek baldų ar kaip brangiai kainuojančių interjero detalių bus jų namuose – labai tikėtina, kad vietoje naujų baldų Dvynys pasirinks keliones. Kalbant apie Vėžio ženklo žmones, nesunku pastebėti, kad juos traukia senoviniai baldai bei daiktai, tad bent jau vienas kitas būtinai turėtų atsidurti ir jų namuose. Liūtas dievina prabangą bei pompastiką, tad nereikėtų nustebti šio ženklo atstovo namuose išvydus ypač daug įvairių interjero detalių (kartais netgi nederančių viena su kita). Mergelė – visiškai priešingybė: ji viską apgalvos ir tik tada pirks. Labai atsakingai ir kruopščiai rinksis baldus, net pačias mažiausias smulkmenas. Beje, mėgsta švarą bei nepriekaištingą preciziką, be to, nereikėtų nustebti pamačius daug baltos spalvos baldų. Svarstyklės mėgsta prabangą bei naujoves, tad pasistengs visa tai suderinti ir kurdamos savo namus. Na, o Skorpionai  gali valandų valandas praleisti įrengdami savo namams bei išleisti šiam tikslui ypač daug pinigų, tačiau ne todėl, kad patys to norėtų, o, kad galėtų pasipuikuoti prieš kitus. Šauliai, kaip ir Dvyniai, labai tikėtina, pinigus skirs e patogiems naujiems baldams įsigyti, o kelionėms, tuo tarpu  Ožiaragiai ypač vertina klasiką bei kokybę, mėgsta ir juodą spalvą, nevengia jos tiek pasirinkdami drabužius, tiek baldus namams. Meniškieji Vandeniai apskritai nėra linkę daug investuoti į namų jaukumą, tuo tarpu Žuvys labai vertina estetiką, tad nereikėtų nustebti pamačius, jog jų namuose yra ypač daug mielų smulkmenėlių.

Ieškote baldų, kurie atitiktų išvardintas rekomendacijas? Būtinai užsukite į Pigu.lt – čia tinkamiausius baldus suras net pats išrankiausias pirkėjas.  


Straipsnio komentarai

įdomu2019-11-15
kaip atrodo atlyginimai, mokesčiai, prasižengimai, nuobaudos, vestuvės, demonstracijos, pieno riebumas pagal zodiaką? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
tipiškas2019-11-15
baldų reklamos ale horoskopo pavyzdys, kabinant makaronus ant nulėpusių ausų.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar Lietuvoje reikėtų į karo tarnybą šaukti ir moteris?