Šilutės muziejui – 70 metų

2019-11-16, Komunikacijos skyriaus informacija
Šilutės muziejaus kolektyvui ištarta daug padėkos žodžių. Autorių nuotr.
Šilutės muziejaus kolektyvui ištarta daug padėkos žodžių. Autorių nuotr.

Praėjusią savaitę įspūdingai paminėtas Šilutės Hugo Šojaus muziejaus veiklos 70-metis.

Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Dalia Rudienė Šilutės Hugo Šojaus muziejaus veiklos 70-mečio minėjimo renginyje kolektyvui padovanojo įspūdingą nevystančių gėlių puokštę su vaza. Šis muziejus – neatsiejama mūsų krašto dalis, o šilutiškiai muziejininkai kruopščiai saugoja, puoselėja ir rodo ne tik visai Lietuvai, bet ir užsienio šalims savitą Mažosios Lietuvos kultūrą.

Dvaro svečius pasitikusi muziejaus direktorė Indrė Skablauskaitė pasidžiaugė, kad šiandien kartu su muziejininkais paminėti šią džiugią progą atvyko gausus būrys bičiulių.

„Labai džiaugiamės, kad šiandien esate kartu su mumis. Džiaugiamės ir tuo, kad muziejus įkurtas iškilios Šilutės krašto asmenybės Hugo Šojaus dvare. Muziejus, pamiršęs visas istorines negandas, ir vėl tapo etnografinės Mažosios Lietuvos kultūros židiniu, senųjų krašto tradicijų puoselėtoju ir skleidėju“, – kalbėjo I. Skablauskaitė.

Ilgai dvare muziejininkams skambėjo sveikinimo bei pagyrų žodžiai. O šiems išsekus suskambo „Memelio kvarteto“ muzikos garsai.

Šiuo metu Šilutės Hugo Šojaus muziejaus fonduose sukaupta daugiau kaip 60 tūkst. eksponatų.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?